ZÁPAS
02.06.21 | 1. kolo | Alexandra Cadantu | Nika Zupancic | 6-3, 6-1 | W25 Otocec | antuka |
ŠTATISTIKY
Alexandra Cadantu | Nika Zupancic | |
1. podanie % | 30/39 (77%) | 33/51 (65%) |
Vyhrané body z 1.podania | 22/30 (73%) | 14/33 (42%) |
Vyhrané body z 2.podania | 4/9 (44%) | 6/18 (33%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 2/2 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 31/51 (61%) | 13/39 (33%) |
Vyhrané body celkom | 57/90 (63%) | 33/90 (37%) |
Dvojchyby | 2 | 5 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Alexandra Cadantu | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Nika Zupancic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alexandra Cadantu | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Nika Zupancic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alexandra Cadantu | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Nika Zupancic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alexandra Cadantu | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Nika Zupancic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alexandra Cadantu | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Nika Zupancic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alexandra Cadantu | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Nika Zupancic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexandra Cadantu | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Nika Zupancic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexandra Cadantu | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Nika Zupancic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Slovinsko
24.09.99, 24 rokov
24.09.99, 24 rokov
Alexandra Cadantu vs. Nika Zupancic - Vzájomné zápasy
02.06.21 | 1. kolo | Alexandra Cadantu | Nika Zupancic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | W25 Otocec | antuka |
Alexandra Cadantu form & Nika Zupancic form
Alexandra Cadantu - posledné zápasy
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Bondar | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Kateryna Volodko | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Sara Sarinova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
17.11.23 štvrťfinále | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Elena Korokozidi | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Gloria Ceschi | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 2-6, 7-67, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 7-64, 1-6, 0-2, - Alexandra Cadantu - skreč | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Irina Fetecau | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Anna Turati | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Julie Struplova | 3-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-74, 0-2, - Alexandra Cadantu - skreč | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 1-5, - Alexandra Cadantu - skreč | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Andreea Mitu | 2-5, - Alexandra Cadantu - skreč | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
05.08.23 finále | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.08.23 semifinále | vs. Dalila Spiteri | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
03.08.23 štvrťfinále | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
02.08.23 2. kolo | vs. Tatiana Pieri | 4-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
22.07.23 semifinále | vs. Darja Semenistaja | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.07.23 štvrťfinále | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
20.07.23 3. kolo | vs. Weronika Falkowska | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
19.07.23 2. kolo | vs. Anika Jaskova | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
08.07.23 semifinále | vs. Julia Middendorf | 7-64, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.07.23 štvrťfinále | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-62, 7-5 | detail zápasu |
Nika Zupancic - posledné zápasy
W15 Bad - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Noka Juric | 3-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
23.08.21 2. kolo kval. | vs. Lara Pfeifer | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Verginie Tchakarova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Mao Mushika | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Emira Stafford | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
14.06.21 2. kolo kval. | vs. Andre Lukosiute | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
26.05.21 1. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-3, 5-7, 1-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Otocec - antuka | ||||
02.09.20 1. kolo | vs. Tara Wurth | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
27.08.19 kvalifik. | vs. Ena Kajevic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Natasa Luzajic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Stella Kovacicova | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
23.08.18 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.18 1. kolo | vs. Ema Mulalic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
20.08.18 kvalifik. | vs. Andrijana Stoilkovic | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Katarina Kostic | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Simona Maksimovic | 6-3, 6-4 | detail zápasu |