ZÁPAS
14.11.20 | semifinále | Alexandra Cadantu | Darja Vidmanova | 6-2, 6-1 | W15 Heraklion | antuka |
ŠTATISTIKY
Alexandra Cadantu | Darja Vidmanova | |
1. podanie % | 23/33 (70%) | 27/44 (61%) |
Vyhrané body z 1.podania | 18/23 (78%) | 8/27 (30%) |
Vyhrané body z 2.podania | 6/10 (60%) | 7/17 (41%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 29/44 (66%) | 9/33 (27%) |
Vyhrané body celkom | 53/77 (69%) | 24/77 (31%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Darja Vidmanova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alexandra Cadantu | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Darja Vidmanova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Alexandra Cadantu | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-1 | Darja Vidmanova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexandra Cadantu | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Darja Vidmanova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexandra Cadantu | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Darja Vidmanova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alexandra Cadantu | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Darja Vidmanova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alexandra Cadantu | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Darja Vidmanova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alexandra Cadantu | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Darja Vidmanova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Alexandra Cadantu vs. Darja Vidmanova - Vzájomné zápasy
14.11.20 | semifinále | Alexandra Cadantu | Darja Vidmanova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Alexandra Cadantu form & Darja Vidmanova form
Alexandra Cadantu - posledné zápasy
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Bondar | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Kateryna Volodko | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Sara Sarinova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
17.11.23 štvrťfinále | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Elena Korokozidi | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Gloria Ceschi | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 2-6, 7-67, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 7-64, 1-6, 0-2, - Alexandra Cadantu - skreč | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Irina Fetecau | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Anna Turati | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Julie Struplova | 3-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-74, 0-2, - Alexandra Cadantu - skreč | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 1-5, - Alexandra Cadantu - skreč | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Andreea Mitu | 2-5, - Alexandra Cadantu - skreč | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
05.08.23 finále | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.08.23 semifinále | vs. Dalila Spiteri | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
03.08.23 štvrťfinále | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
02.08.23 2. kolo | vs. Tatiana Pieri | 4-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
22.07.23 semifinále | vs. Darja Semenistaja | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.07.23 štvrťfinále | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
20.07.23 3. kolo | vs. Weronika Falkowska | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
19.07.23 2. kolo | vs. Anika Jaskova | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
08.07.23 semifinále | vs. Julia Middendorf | 7-64, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.07.23 štvrťfinále | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-62, 7-5 | detail zápasu |
Darja Vidmanova - posledné zápasy
W60 Olomouc - antuka | ||||
20.07.22 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 7-5, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.07.22 1. kolo | vs. Natalie Augustinova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
12.07.22 kvalifik. | vs. Kristina Dmitruk | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Rina Saigo | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Versmold - antuka | ||||
04.07.22 kvalifik. | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Julia Terziyska | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Den - antuka | ||||
27.06.22 kvalifik. | vs. Silvia Ambrosio | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Klaudija Bubelyte | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
21.06.22 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - antuka | ||||
14.09.21 kvalifik. | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Maria Lota Kaul | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Linda Noskova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Bratislava - antuka | ||||
12.08.21 2. kolo | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.08.21 1. kolo | vs. Laetitia Pulchartova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Frederiksberg - antuka | ||||
03.08.21 1. kolo | vs. Timea Jaruskova | 6-1, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
30.07.21 štvrťfinále | vs. Priska Madelyn Nugroho | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.07.21 2. kolo | vs. Maria Bondarenko | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
27.07.21 1. kolo | vs. Vilma Krebs Hyllested | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Johana Markova | 4-6, 6-1, 4-10 | detail zápasu | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Wimbledon (juniors) - tráva | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 5-7, 7-63, 1-6 | detail zápasu | |
07.07.21 1. kolo | vs. Chelsea Fontenel | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Stare - antuka | ||||
15.06.21 1. kolo | vs. Julia Grabher | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
French Open - antuka | ||||
09.06.21 3. kolo | vs. Diana Shnaider | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.06.21 2. kolo | vs. Aliona Falei | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
07.06.21 1. kolo | vs. Priska Madelyn Nugroho | 6-4, 6-710, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
29.05.21 semifinále | vs. Leolia Jeanjean | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.05.21 štvrťfinále | vs. Emeline Dartron | 6-3, 6-3 | detail zápasu |