ZÁPAS
28.05.23 | 1. kolo kval. | Alexandra Azarko | Maria Theodora Stancescu | 6-0, 6-0 | W15 Kursumlijska | antuka |
ŠTATISTIKY
Bielorusko
01.05.06, 17 rokov
01.05.06, 17 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
21.09.06, 17 rokov
21.09.06, 17 rokov
Alexandra Azarko vs. Maria Theodora Stancescu - Vzájomné zápasy
13.08.23 | 1. kolo kval. | Alexandra Azarko | Maria Theodora Stancescu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | W25 Bistrita | antuka |
28.05.23 | 1. kolo kval. | Alexandra Azarko | Maria Theodora Stancescu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | W15 Kursumlijska | antuka |
Alexandra Azarko form & Maria Theodora Stancescu form
Alexandra Azarko - posledné zápasy
W40 Navi - tvrdý | ||||
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Humera Baharmus | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.12.23 1. kolo kval. | vs. Sameeksha Shroff | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Pooja Ingale | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Stefania Bojica | 6-3, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Maria Aldea Wesselly | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Buzau - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Bianca Bulat | 4-6, 7-63, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Stefana Lazar | 6-2, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Samira Maria Rusei | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Alexia-Shara Iancu | 6-74, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Maria Theodora Stancescu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Maja Radenkovic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Alexa Karatancheva | Alexa Karatancheva - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Chiara Fornasieri | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Maria Theodora Stancescu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Magdalena Stoilkovska | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Katerina Petrova | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
02.05.23 kvalifik. | vs. Victoria Borodulina | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Leontina Stojanovic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Maria Mikhailova | 6-74, 6-75 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Yontha Tadoum | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Taira Abildayeva | 4-6, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Luca Udvardy | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Reims - tvrdý I. | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Marie Weckerle | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Oldenzaal - antuka | ||||
23.08.22 kvalifik. | vs. Lian Tran | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.22 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-4, 6-75, 13-11 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
15.08.22 kvalifik. | vs. Sevil Yuldasheva | 0-6, 3-6 | detail zápasu |
Maria Theodora Stancescu - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Avataneo | 6-3, 2-5, - Maria Theodora Stancescu - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-3, 5-7, 10-12 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Guillermina Naya | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Alessia Marinescu | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Buzau - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Alice Nicoleta Petrache | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Alisa Baranovska | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Andra Silivas | 6-75, 7-65, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Alisa Baranovska | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Stefana Lazar | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Azarko | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Bacau - antuka | ||||
11.07.23 kvalifik. | vs. Sophie Luescher | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Ana Maria Chirita | 2-6, 6-4, 12-10 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Alicja Formella | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Azarko | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.10.22 kvalifik. | vs. Alexandra Vasilyeva | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Karolina Skowronska | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Sibenik - antuka | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Karine Sarkisova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
01.09.22 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
31.08.22 1. kolo | vs. Rebeka Antal | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
30.08.22 kvalifik. | vs. Aleksandra Simeva | 6-73, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
29.08.22 2. kolo kval. | vs. Bianca Bulat | 4-6, 7-62, 10-8 | detail zápasu | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Irina Ioana Iurea | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Maria Aldea Wesselly | 7-63, 4-6, 9-11 | detail zápasu |