ZÁPAS
25.07.22 | kvalifik. | Alessandra Mazzola | Laura Mair | 7-65, 6-4 | W15 Kottingbrunn | antuka |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Alessandra Mazzola vs. Laura Mair - Vzájomné zápasy
15.04.23 | semifinále | Laura Mair | Alessandra Mazzola | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | W15 Telde | antuka |
13.08.22 | semifinále | Laura Mair | Alessandra Mazzola | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | W15 Padova | antuka |
25.07.22 | kvalifik. | Alessandra Mazzola | Laura Mair | 7-65, 6-4 | detail zápasu | W15 Kottingbrunn | antuka |
Alessandra Mazzola form & Laura Mair form
Alessandra Mazzola - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
16.04.24 1. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Gozde Turhan | 6-2, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.03.24 štvrťfinále | vs. Basak Eraydin | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Anastasia Safta | 5-3, Anastasia Safta - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 4-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Iva Ivanova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Lidia Encheva | 6-3, 6-75, 6-10 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Shiho Akita | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Doga Turkmen | 6-1, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Vasanti Shinde | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Eszter Meri | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Mina Hodzic | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 3-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Katerina Tsygourova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Santos Sanchez | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
13.10.23 štvrťfinále | vs. Sara Bejlek | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo kval. | vs. Valeria Barlini Pischedda | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Lucie Nguyen Tan | 4-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Fiano - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Inez Maria Kotlikova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Marine Szostak | 6-3, 6-76, 2-6 | detail zápasu |
Laura Mair - posledné zápasy
W15 Telde - antuka | ||||
11.04.24 2. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 0-6, 1-3, - Laura Mair - skreč | detail zápasu | |
09.04.24 1. kolo | vs. Sara Dols | 7-5, 2-6, 7-60 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Mila Masic | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Iveta Dapkute | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Ivana Sebestova | 1-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Lorena Solar Donoso | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
19.11.23 kvalifik. | vs. Inez Maria Kotlikova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Lina Glushko | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Ornella De Fazio | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Katherine Barnes | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo kval. | vs. Vittoria Paganetti | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Ziva Falkner | 7-65, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Parma - antuka | ||||
17.09.23 kvalifik. | vs. Eva Vedder | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Sophia Ksandinov | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Zara Zafirovska | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Conny Perrin | 2-6, 6-710 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Berta Bonardi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Diana Marcinkevica | 1-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Porto - tvrdý | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Daria Khomutsianskaya | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Anna Semenova | 6-2, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Elizabet Hamaliy | 6-4, 6-71, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Anna Turati | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu |