ZÁPAS
20.02.22 | 1. kolo kval. | Aleksandra Pospelova | Javiera Verdugo | 6-0, 6-1 | W25 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Chile
07.12.04, 19 rokov
07.12.04, 19 rokov
Aleksandra Pospelova vs. Javiera Verdugo - Vzájomné zápasy
20.02.22 | 1. kolo kval. | Aleksandra Pospelova | Javiera Verdugo | 6-0, 6-1 | detail zápasu | W25 Antalya | antuka |
Aleksandra Pospelova form & Javiera Verdugo form
Aleksandra Pospelova - posledné zápasy
W25 Sharm - tvrdý | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Fang An Lin | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Olivia Bergler | 6-2, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Ada Piestrzynska | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Safta | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, - Aleksandra Pospelova - skreč | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Mariam Atia | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Martyna Kubka | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Klara Veldman | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
27.06.23 kvalifik. | vs. Martha Matoula | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Polina Leykina | 4-6, 7-61, 10-7 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-2, 2-0, Mija Ljubic - skreč | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
23.06.23 2. kolo | vs. Mana Kawamura | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Maja Radenkovic | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Katerina Stewart | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 7-610, 6-4 | detail zápasu | |
06.06.23 kvalifik. | vs. Katerina Stewart | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Mariia Masiianskaia | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Zuzanna Bednarz | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Amelia Waligora | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Helena Buchwald | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Hanne Vandewinkel | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Meiling Wang | 5-7, 4-6 | detail zápasu |
Javiera Verdugo - posledné zápasy
W25 El - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Carlota Mulet Bouza | 6-3, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
W100 Vitoria - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Alba Rey Garcia | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Corroios - tvrdý | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Darya Shauha | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25+H Tauste - tvrdý | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Julie Belgraver | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Madrid - tvrdý | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Cayetana Gay | 0-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Yecla - tvrdý | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Zi Yi Gao | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Malaga - tvrdý | ||||
21.05.23 2. kolo kval. | vs. Patricia Rodriguez Carretero | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Monzon - tvrdý | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Sara Baras Matei | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Guayaquil - antuka | ||||
24.04.23 kvalifik. | vs. Rebeca Pereira | 6-3, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Kristel Isabel Jativa Riofrio | 6-4, 6-74, 10-3 | detail zápasu | |
W25 Guayaquil - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Katerina Stewart | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Lima - antuka | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Dariana Vera | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Lima - antuka | ||||
08.11.22 kvalifik. | vs. Emma Kette | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Lucia Gonzales | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Barranquilla - tvrdý | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Basant Kaur | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Ibague - antuka | ||||
25.10.22 kvalifik. | vs. Madison Bourguignon | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.10.22 1. kolo kval. | vs. Isidora Cereso | 5-7, 6-0, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Bucaramanga - antuka | ||||
20.10.22 2. kolo | vs. Yuliana Monroy | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.22 1. kolo | vs. Daniela Valentina Tijaro | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Guayaquil - antuka | ||||
29.09.22 2. kolo | vs. Romina Ccuno | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.09.22 1. kolo | vs. Maria J Espinosa | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Guayaquil - antuka | ||||
21.09.22 1. kolo | vs. Camila Romero | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.05.22 kvalifik. | vs. Bianca Bulat | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Feyza Ebrar Aydin | 1-6, 6-4, 12-10 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Tamara Cherkassova | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Bianca Bulat | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Zeynep Su Yavuz | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Rinko Matsuda | 1-6, 1-6 | detail zápasu |