ZÁPAS
07.11.22 | 2. kolo kval. | Aleksandra Pospelova | Anastasia Golubkova | 6-3, 6-4 | W15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Aleksandra Pospelova | Anastasia Golubkova | |
1. podanie % | 46/62 (74%) | 32/64 (50%) |
Vyhrané body z 1.podania | 27/46 (59%) | 14/32 (44%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/16 (44%) | 14/32 (44%) |
Vyhrané break-bally | 6/12 (50%) | 3/7 (43%) |
Vyhrané body z returnu | 36/64 (56%) | 28/62 (45%) |
Vyhrané body celkom | 70/126 (56%) | 56/126 (44%) |
Dvojchyby | 2 | 6 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Anastasia Golubkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Aleksandra Pospelova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Anastasia Golubkova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Aleksandra Pospelova | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Anastasia Golubkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Aleksandra Pospelova | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Anastasia Golubkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Aleksandra Pospelova | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Anastasia Golubkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Aleksandra Pospelova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Anastasia Golubkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Aleksandra Pospelova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Anastasia Golubkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Aleksandra Pospelova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Anastasia Golubkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Aleksandra Pospelova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Anastasia Golubkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Aleksandra Pospelova | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Anastasia Golubkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
28.10.04, 19 rokov
28.10.04, 19 rokov
Aleksandra Pospelova vs. Anastasia Golubkova - Vzájomné zápasy
07.11.22 | 2. kolo kval. | Aleksandra Pospelova | Anastasia Golubkova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Aleksandra Pospelova form & Anastasia Golubkova form
Aleksandra Pospelova - posledné zápasy
W25 Sharm - tvrdý | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Fang An Lin | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Olivia Bergler | 6-2, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Ada Piestrzynska | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Safta | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, - Aleksandra Pospelova - skreč | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Mariam Atia | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Martyna Kubka | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Klara Veldman | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
27.06.23 kvalifik. | vs. Martha Matoula | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Polina Leykina | 4-6, 7-61, 10-7 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-2, 2-0, Mija Ljubic - skreč | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
23.06.23 2. kolo | vs. Mana Kawamura | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Maja Radenkovic | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Katerina Stewart | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 7-610, 6-4 | detail zápasu | |
06.06.23 kvalifik. | vs. Katerina Stewart | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Mariia Masiianskaia | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Zuzanna Bednarz | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Amelia Waligora | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Helena Buchwald | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Hanne Vandewinkel | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Meiling Wang | 5-7, 4-6 | detail zápasu |
Anastasia Golubkova - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Alice Soulie | 2-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Ranim Rassil | 6-1, 6-74, 5-10 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Ariana Geerlings | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Nasiba Espolova | 4-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Monika Wojcik | 6-72, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Leyla Nilufer Elmas | 1-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Alana Tuayeva | 7-5, 6-77, 10-8 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Valerija Maija Kargina | 1-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Akiho Maruyama | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Rinon Okuwaki | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.01.23 2. kolo kval. | vs. Madelief Hageman | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Mirjana Jovanovic | 7-5, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.01.23 2. kolo kval. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Anastasiia Sergienko | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Eva Gartseva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Anastasiia Kochelaevskaia | 7-5, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
17.01.22 1. kolo kval. | vs. Alina Trynkina | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
19.07.21 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 1-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu |