ZÁPAS
29.05.22 | 1. kolo kval. | Aleksandra Pospelova | Alana Tuayeva | 6-1, 6-1 | W25 Tbilisi | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Aleksandra Pospelova | Alana Tuayeva | |
1. podanie % | 29/47 (62%) | 18/43 (42%) |
Vyhrané body z 1.podania | 20/29 (69%) | 11/18 (61%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/18 (61%) | 4/25 (16%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 28/43 (65%) | 16/47 (34%) |
Vyhrané body celkom | 59/90 (66%) | 31/90 (34%) |
Dvojchyby | 2 | 14 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Aleksandra Pospelova | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Alana Tuayeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Aleksandra Pospelova | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Alana Tuayeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Aleksandra Pospelova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Alana Tuayeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Aleksandra Pospelova | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Alana Tuayeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-A | ||
Aleksandra Pospelova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Alana Tuayeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Aleksandra Pospelova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Alana Tuayeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Aleksandra Pospelova | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Alana Tuayeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
14.10.99, 24 rokov
14.10.99, 24 rokov
Aleksandra Pospelova vs. Alana Tuayeva - Vzájomné zápasy
29.05.22 | 1. kolo kval. | Aleksandra Pospelova | Alana Tuayeva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W25 Tbilisi | tvrdý |
Aleksandra Pospelova form & Alana Tuayeva form
Aleksandra Pospelova - posledné zápasy
W25 Sharm - tvrdý | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Fang An Lin | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Olivia Bergler | 6-2, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Ada Piestrzynska | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Safta | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, - Aleksandra Pospelova - skreč | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Mariam Atia | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Martyna Kubka | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Klara Veldman | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
27.06.23 kvalifik. | vs. Martha Matoula | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Polina Leykina | 4-6, 7-61, 10-7 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-2, 2-0, Mija Ljubic - skreč | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
23.06.23 2. kolo | vs. Mana Kawamura | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Maja Radenkovic | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Katerina Stewart | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 7-610, 6-4 | detail zápasu | |
06.06.23 kvalifik. | vs. Katerina Stewart | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Mariia Masiianskaia | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Zuzanna Bednarz | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Amelia Waligora | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Helena Buchwald | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Hanne Vandewinkel | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Meiling Wang | 5-7, 4-6 | detail zápasu |
Alana Tuayeva - posledné zápasy
W35 Antalya - antuka | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Komkina | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Claudia Gasparovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Eunji Oh | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Mozgaleva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Anastasia Golubkova | 5-7, 7-67, 8-10 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Marion Viertler | 3-6, 6-4, 11-9 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Vlada Guryleva | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Melis Sezer | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Darya Velikova | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
28.08.23 kvalifik. | vs. Paavanii Paathak | 6-3, 6-72, 7-10 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Umayra Hashimova | 6-3, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Michelle Dzjachangirova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Mariya Sinitsyna | 2-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Elina Zakharova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Sofiia Nagornaia | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Chachkhiani | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Sofiia Nagornaia | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Nutsa Tsintsadze | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Ketevan Shavishvili | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Kira Matushkina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Sonia Marina Popyrin | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Kateryna Diatlova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Irina Balus | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Laura Fuchs | 6-4, 2-6, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Isabelle Kouzmanov | 6-2, 0-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Anastasia Piangerelli | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Evelyn Smith | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Estella Jaeger | 4-6, 4-6 | detail zápasu |