ZÁPAS
29.11.20 | 1. kolo kval. | Alara Ayaz | Ekaterina Ovcharenko | 6-1, 3-6, 10-8 | W15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Turecko
19.07.05, 18 rokov
19.07.05, 18 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Alara Ayaz vs. Ekaterina Ovcharenko - Vzájomné zápasy
16.12.20 | 2. kolo kval. | Ekaterina Ovcharenko | Alara Ayaz | 6-0, 6-3 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
29.11.20 | 1. kolo kval. | Alara Ayaz | Ekaterina Ovcharenko | 6-1, 3-6, 10-8 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Alara Ayaz form & Ekaterina Ovcharenko form
Alara Ayaz - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Vivien Sandberg | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Tia Kaukenas | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Lexington Reed | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Stefanie Auer | 7-5, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.02.21 1. kolo | vs. Tara Wurth | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.01.21 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Mandlik | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.01.21 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.01.21 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.12.20 2. kolo kval. | vs. Ralitsa Alexandrova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.12.20 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Eva Marie Echeverri Erk | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.12.20 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.12.20 kvalifik. | vs. Jantje Tilbuerger | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Lara Onal | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-1, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.20 kvalifik. | vs. Arina Atyushova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Andra Maria Nitescu | 3-6, 7-63, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Gozde Turhan | - | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Anna Martemyanova | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Ekaterina Ovcharenko - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Luca Udvardy | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Karolina Vlckova | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 kvalifik. | vs. Anna Turati | 7-5, 3-6, 12-10 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Aya El Aouni | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Alana Tuayeva | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 0-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Ela Nala Milic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-71, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Anastasia Grechkina | 6-4, 7-610 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Lygia Christodoulou | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
27.10.23 štvrťfinále | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Eva Garkusha | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiia Aralova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Amelie Van Impe | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Selina Dal | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
26.08.23 semifinále | vs. Ella Seidel | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.08.23 štvrťfinále | vs. Alevtina Ibragimova | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Stephanie Wagner | 7-65, 6-75, 7-5 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Mailina Nedderhut | 6-2, 6-4 | detail zápasu |