ZÁPAS
20.07.21 | kvalifik. | Akvile Parazinskaite | Humera Baharmus | 6-0, 7-61 | W15 Monastir | tvrdý |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Akvile Parazinskaite vs. Humera Baharmus - Vzájomné zápasy
20.07.21 | kvalifik. | Akvile Parazinskaite | Humera Baharmus | 6-0, 7-61 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Akvile Parazinskaite form & Humera Baharmus form
Akvile Parazinskaite - posledné zápasy
W60 Liepaja - antuka | ||||
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 7-62, 5-7, 3-10 | detail zápasu | |
W60 Orlando - tvrdý | ||||
24.05.22 kvalifik. | vs. Kennedy Shaffer | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
23.05.22 1. kolo kval. | vs. Charlotte Owensby | 6-2, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
W60 Pelham - antuka | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Sohyun Park | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Sarasota - antuka | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Elizabeth Halbauer | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Bonita - antuka | ||||
03.05.22 kvalifik. | vs. Tara Moore | 4-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Angela Kulikov | 2-6, 6-1, 14-12 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
27.04.22 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.04.22 kvalifik. | vs. Elizabeth Mandlik | 1-6, 7-65, 10-7 | detail zápasu | |
25.04.22 1. kolo kval. | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Orlando - antuka | ||||
21.04.22 2. kolo | vs. Mirjam Bjorklund | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.04.22 1. kolo | vs. Chieh-Yu Hsu | 7-64, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
W100 Palm - antuka | ||||
11.04.22 1. kolo kval. | vs. Ellie Douglas | 1-6, 7-65, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
15.03.22 kvalifik. | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
14.03.22 2. kolo kval. | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.03.22 1. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
21.02.22 2. kolo kval. | vs. Leyre Romero Gormaz | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Duru Soke | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
17.01.22 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Reyngold | 1-6, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Chiara Scholl | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
13.01.22 2. kolo | vs. Lisa Pigato | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.01.22 1. kolo | vs. Amina Anshba | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.01.22 2. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 6-3, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
11.01.22 kvalifik. | vs. Yukina Saigo | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Ferdaous Bahri | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
04.01.22 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.01.22 finále | vs. Sofia Costoulas | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
01.01.22 semifinále | vs. Haruna Arakawa | 7-5, 6-4 | detail zápasu |
Humera Baharmus - posledné zápasy
W35 Indore - tvrdý | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Akiko Omae | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Aditi Rawat | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Rinon Okuwaki | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Kavya Khirwar | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Sahira Singh | 6-2, 0-6, 15-13 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Michika Ozeki | 4-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Vanshita Pathania | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Naho Sato | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Akanksha Dileep Nitture | 2-6, 7-67, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Anna Siskova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Daria Kudashova | 4-6, 1-4, - Humera Baharmus - skreč | detail zápasu | |
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Alexandra Azarko | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
25.12.23 kvalifik. | vs. Jennifer Luikham | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Maria Timofeeva | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.12.23 kvalifik. | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Bela Tamhankar | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Suhitha Maruri | 6-3, 2-1, Suhitha Maruri - skreč | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Elena Jamshidi | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Alisa Kummel | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-3, 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Zeel Desai | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Pimmada Lim | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Erika Sema | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Lisa-Marie Rioux | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Stresnakova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Foxhills - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-2, 5-7, 6-73 | detail zápasu |