ZÁPAS
01.03.21 | kvalifik. | Akanksha Dileep Nitture | Snehal Mane | 6-2, 6-4 | W15 New | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Akanksha Dileep Nitture | Snehal Mane | |
1. podanie % | 39/53 (74%) | 33/52 (63%) |
Vyhrané body z 1.podania | 24/39 (62%) | 19/33 (58%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/14 (79%) | 6/19 (32%) |
Vyhrané break-bally | 5/5 (100%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 27/52 (52%) | 18/53 (34%) |
Vyhrané body celkom | 62/105 (59%) | 43/105 (41%) |
Dvojchyby | 0 | 6 |
Esá |
ŠTATISTIKY
India
08.03.03, 21 rokov
08.03.03, 21 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Akanksha Dileep Nitture vs. Snehal Mane - Vzájomné zápasy
01.03.21 | kvalifik. | Akanksha Dileep Nitture | Snehal Mane | 6-2, 6-4 | detail zápasu | W15 New | tvrdý |
Akanksha Dileep Nitture form & Snehal Mane form
Akanksha Dileep Nitture - posledné zápasy
W35 Indore - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Polina Iatcenko | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Gyeong Seo Lee | 3-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Sharrmadaa Baluu | Sharrmadaa Baluu - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Joell Nichole | 5-7, 6-2, 14-12 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Bela Tamhankar | 6-4, 5-7, 11-9 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Ankita Raina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Michika Ozeki | 3-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Humera Baharmus | 6-2, 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Viktoria Morvayova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Akiko Omae | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Saki Imamura | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
18.12.23 kvalifik. | vs. Arthi Muniyan | 6-2, 6-78, 10-8 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Harshini Viswanadh | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Lakshmi Prabha Arunkumar | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Zhanel Rustemova | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Alisa Kummel | 6-74, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Lanlana Tararudee | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Watsachol Sawatdee | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Nikita Liebkind | 7-66, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Danielle Badman | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
10.07.23 kvalifik. | vs. Anri Nagata | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Pimmada Lim | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Kisa Yoshioka | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Yatawee Chimchum | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Samantha Nanere | 7-5, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - tvrdý I. | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Hiroko Kuwata | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Gurugram - tvrdý | ||||
22.02.23 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu |
Snehal Mane - posledné zápasy
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Madhurima Sawant | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Riya Sachdeva | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Sonal Patil | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 7-5, 6-72, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.10.23 kvalifik. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Makarova (2001) | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.10.23 kvalifik. | vs. Maddalena Giordano | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Ireni Lucia | Ireni Lucia - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Martina Peretti | 2-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
28.08.23 kvalifik. | vs. Saumya Vig | 1-6, 0-2, - Snehal Mane - skreč | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 6-1, 1-0, Natalia Fehr - skreč | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Anna Semenova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Francesca Dell'Edera | 4-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Umayra Hashimova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Singapore - tvrdý | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Emily Welker | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.04.23 1. kolo | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
02.04.23 kvalifik. | vs. Kristina Akindinova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Kuching - tvrdý | ||||
28.02.23 1. kolo kval. | vs. Riko Hiroshima | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kuala - tvrdý | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Hanyu Guo | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Meiqi Guo | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Jhajjar - antuka | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Naga Lakshmi Sarvani Chintalapalli | 6-1, 6-72, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Gwalior - tvrdý | ||||
25.12.22 1. kolo kval. | vs. Apurva Vemuri | 2-5, - Snehal Mane - skreč | detail zápasu | |
W25 Navi - tvrdý | ||||
18.12.22 1. kolo kval. | vs. Sai Chamarthi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Nairobi - antuka | ||||
24.11.22 1. kolo | vs. Sabastiani Leon | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.11.22 kvalifik. | vs. Mahrukh Kokni | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Nairobi - antuka | ||||
14.11.22 kvalifik. | vs. Ester Mohamed Nankulange | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Oran - antuka | ||||
24.05.22 1. kolo | vs. Ela Platenikova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Oran - antuka | ||||
16.05.22 1. kolo | vs. Weronika Jasmina Forys | 6-4, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Carmen Lopez Martinez | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Bengaluru - tvrdý | ||||
01.12.21 1. kolo | vs. Sowjanya Bavisetti | 1-6, 2-6 | detail zápasu |