ZÁPAS
21.03.21 | 1. kolo kval. | Agustina Chlpac | Hen Vadimovna Plaksiy | 6-0, 6-2 | W15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
22.07.01, 22 rokov
22.07.01, 22 rokov
Agustina Chlpac vs. Hen Vadimovna Plaksiy - Vzájomné zápasy
21.03.21 | 1. kolo kval. | Agustina Chlpac | Hen Vadimovna Plaksiy | 6-0, 6-2 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Agustina Chlpac form & Hen Vadimovna Plaksiy form
Agustina Chlpac - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Melanie Klaffner | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Laura Radakovic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Zuzana Odlevakova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Alisa Vasileva | 5-7, 6-0, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Yelena Lebeau | 6-3, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 1-6, 1-4, - Agustina Chlpac - skreč | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 1-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Natalia Sousa Salazar | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cordoba - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Juliana Rodriguez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Agostina Andreazzini | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Lucie Nguyen Tan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Madelief Hageman | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Giorgia Pinto | 3-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Eva Marie Voracek | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Olivia Bergler | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 2-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Sina Herrmann | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Fredrika Runstrom | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Thiemke | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Chelsea Vanhoutte | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Mathilde Lollia | 7-5, 6-74, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Pauline Courcoux | 6-4, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Helena Buchwald | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Hen Vadimovna Plaksiy - posledné zápasy
W15 Chornomorsk - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Sofiia Paladi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 1-6, 0-3, - Hen Vadimovna Plaksiy - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Agustina Chlpac | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Chornomorsk - antuka | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Mariia Hurieva | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
02.10.18 kvalifik. | vs. Oleksandra Balaba | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Vasilisa Belonog | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
24.09.18 2. kolo kval. | vs. Weronika Falkowska | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Sofiia Vdovychenko | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
29.04.18 2. kolo kval. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Anna Kalabukhova | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Stephanie Thour | 2-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Ema Vasic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Niayesh Mirzaei | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Vivien Sandberg | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Viktoriya Lavrentyeva | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Mizuki Nagano | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
29.01.18 2. kolo kval. | vs. Shalimar Talbi | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ivano Frankivsk - antuka | ||||
31.07.17 2. kolo kval. | vs. Mariya Khylymendyk | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Chisinau - antuka | ||||
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Alisa Savina | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Bucha - antuka | ||||
12.09.16 2. kolo kval. | vs. Christina Shakovets | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Ksieniia Rudenko | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Bucha - antuka | ||||
05.09.16 2. kolo kval. | vs. Oleksandra Andrieieva | 1-6, 0-6 | detail zápasu |