ZÁPAS
23.05.22 | 2. kolo kval. | Aglaya Zaynieva | Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-0 | W15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Aglaya Zaynieva | Ipek Sakiroglu | |
1. podanie % | 22/40 (55%) | 17/34 (50%) |
Vyhrané body z 1.podania | 15/22 (68%) | 6/17 (35%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/18 (72%) | 3/17 (18%) |
Vyhrané break-bally | 6/6 (100%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 25/34 (74%) | 12/40 (30%) |
Vyhrané body celkom | 53/74 (72%) | 21/74 (28%) |
Dvojchyby | 2 | 5 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Ipek Sakiroglu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Aglaya Zaynieva | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Ipek Sakiroglu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Aglaya Zaynieva | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Ipek Sakiroglu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Aglaya Zaynieva | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Ipek Sakiroglu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Aglaya Zaynieva | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Ipek Sakiroglu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Aglaya Zaynieva | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Ipek Sakiroglu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Aglaya Zaynieva | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Ipek Sakiroglu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
Rusko
21.05.02, 21 rokov
21.05.02, 21 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Turecko
12.02.07, 17 rokov
12.02.07, 17 rokov
Aglaya Zaynieva vs. Ipek Sakiroglu - Vzájomné zápasy
23.05.22 | 2. kolo kval. | Aglaya Zaynieva | Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Aglaya Zaynieva form & Ipek Sakiroglu form
Aglaya Zaynieva - posledné zápasy
W35 Hammamet - antuka | ||||
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Maria Toma | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Helena Mohamed | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
01.08.22 kvalifik. | vs. Paula Joukanen | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
27.06.22 2. kolo kval. | vs. Katerina Dimitrova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Tamara Cherkassova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Alexandra Iordache | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.05.22 kvalifik. | vs. Teja Tirunelveli | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25+H Tossa - koberec | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Curitiba - antuka | ||||
29.11.21 1. kolo kval. | vs. Isabela Alvarez Mercante | 6-1, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
W60 Brasilia - antuka | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Susan Doldan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Aparecida - antuka | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Beatriz Verdial | 6-4, 4-6, 0-3, - Aglaya Zaynieva - skreč | detail zápasu | |
W25 Rio - antuka | ||||
18.10.21 kvalifik. | vs. Raquel Martini | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Piracicaba - antuka | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Heydi Doldan | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Knokke - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Izabelle Persson | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Don - koberec | ||||
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Vasanti Shinde | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Victoria Gomez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Chanel Janssen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Camilia Samel Druz | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Blanka Slukova | 3-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.05.21 kvalifik. | vs. Karen Marthiens | 2-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Chara Meidani | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Jerusalem - tvrdý | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Shiran Arol Wiegand | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Ramat - tvrdý | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Chen Ezra | 0-6, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.11.20 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Ipek Sakiroglu - posledné zápasy
W35 Antalya - antuka | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Nisa Bulut | 6-711, 1-4, - Ipek Sakiroglu - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Greta Medeghini | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Nikoletta Muller | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Anastasia Mozgaleva | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Irmak Budak | 6-4, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Kazionova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.05.23 kvalifik. | vs. Daria Kruzhkova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Emily Di Giannantonio | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Daria Ioana Pastoric | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Giorgia Roselli | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Hatshepsut Assanova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Camilla Zanolini | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Diana Mascenikova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Helena Buchwald | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Mariam Karadzhaeva | 6-4, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Daria Zelinskaya | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Laura Radakovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Sereda | 7-5, 5-7, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Diana Braga | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Aglaya Zaynieva | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Elle Goranskaya | 4-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Melissa Boyden | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Mariia Maksimova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Melissa Boyden | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Aleyna Ozer | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.05.22 2. kolo kval. | vs. Elizaveta Shebekina | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Mariia Maksimova | 6-4, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Darya Velikova | 1-6, 0-6 | detail zápasu |