ZÁPAS
12.10.22 | 1. kolo | Adrienn Nagy | Ana Filipa Santos | 6-0, 6-0 | W25 Quinta | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Adrienn Nagy | Ana Filipa Santos | |
1. podanie % | 25/45 (56%) | 27/49 (55%) |
Vyhrané body z 1.podania | 18/25 (72%) | 10/27 (37%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/20 (55%) | 7/22 (32%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 32/49 (65%) | 16/45 (36%) |
Vyhrané body celkom | 61/94 (65%) | 33/94 (35%) |
Dvojchyby | 4 | 1 |
Esá | 4 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Adrienn Nagy | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Ana Filipa Santos | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Adrienn Nagy | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Ana Filipa Santos | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Adrienn Nagy | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Ana Filipa Santos | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Adrienn Nagy | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Ana Filipa Santos | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Adrienn Nagy | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Ana Filipa Santos | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Adrienn Nagy | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Ana Filipa Santos | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Adrienn Nagy vs. Ana Filipa Santos - Vzájomné zápasy
12.10.22 | 1. kolo | Adrienn Nagy | Ana Filipa Santos | 6-0, 6-0 | detail zápasu | W25 Quinta | tvrdý |
Adrienn Nagy form & Ana Filipa Santos form
Adrienn Nagy - posledné zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Lara Schmidt | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Moni Potrc | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Denislava Glushkova | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Basak Eraydin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Tamara Sramkova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Julia Ronney | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Tyra Caterina Grant | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Maria Bondarenko | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Matilde Jorge | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 6-1, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Kathleen Kanev | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Ranah Akua Stoiber | 5-7, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Fabienne Gettwart | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Julia Stusek | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Polona Hercog | 1-6, 6-70 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Martina Okalova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Kristyna Tomajkova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Enola Chiesa | 6-75, 6-75 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Lisa Claeys | 3-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Koge - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Melanie Klaffner | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 The - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Merel Hoedt | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
27.06.23 kvalifik. | vs. Dunja Maric | - | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Mia Popovic | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Annenheim - antuka | ||||
31.05.23 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 7-5 | detail zápasu |
Ana Filipa Santos - posledné zápasy
W50 Sao - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Michaela Bayerlova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Campinas - antuka | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Nicole Roberta Serraglio | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sao - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Wakana Sonobe | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Bianca Mendonca Bernardes | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Mariana Gomes Sorrilha | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cordoba - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Michela Castro Zunino | 2-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Agustina Soto Neira | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Pilar Beveraggi Lespiau | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tucuman - antuka | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Fernanda Rain Contreras | 6-2, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Anastasia Safta | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.12.23 kvalifik. | vs. Andrea Palazon | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Kovaleva | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Milla Sequeira | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Angelina Voloshchuk | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Harmony Tan | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
19.10.22 1. kolo | vs. Olga Helmi | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Quinta - tvrdý | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Adrienn Nagy | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Baza - tvrdý | ||||
07.10.22 štvrťfinále | vs. Nadiya Kolb | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.10.22 2. kolo | vs. Carmen Lopez Martinez | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
05.10.22 1. kolo | vs. Maria Dolores Lopez Martinez | 6-4, 2-6, 7-67 | detail zápasu | |
W25 Lisbon - antuka | ||||
28.09.22 1. kolo | vs. Stephanie Wagner | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
14.09.22 1. kolo | vs. Jamie Loeb | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
12.09.22 kvalifik. | vs. Sakura Hosogi | 0-6, 2-6 | detail zápasu |