ZÁPAS
26.10.21 | 1. kolo | Adithya Karunaratne | Naoko Eto | 6-0, - skreč | W15 Monastir | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Adithya Karunaratne | Naoko Eto | |
1. podanie % | 7/14 (50%) | 15/24 (63%) |
Vyhrané body z 1.podania | 6/7 (86%) | 7/15 (47%) |
Vyhrané body z 2.podania | 6/7 (86%) | 1/9 (11%) |
Vyhrané body z returnu | 16/24 (67%) | 2/14 (14%) |
Vyhrané body celkom | 28/38 (74%) | 10/38 (26%) |
Dvojchyby | 0 | 4 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Naoko Eto | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Adithya Karunaratne | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Naoko Eto | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Adithya Karunaratne | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Naoko Eto | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Adithya Karunaratne | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Naoko Eto | |
0-0 | ||
et. | Naoko Eto | |
0-0 | ||
- skreč |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Adithya Karunaratne vs. Naoko Eto - Vzájomné zápasy
26.10.21 | 1. kolo | Adithya Karunaratne | Naoko Eto | 6-0, Naoko Eto - skreč | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Adithya Karunaratne form & Naoko Eto form
Adithya Karunaratne - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Ioana Zvonaru | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Margot Phanthala | 5-7, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Lina Glushko | 6-3, 4-6, - Adithya Karunaratne - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.02.24 finále | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.02.24 semifinále | vs. Sandra Samir | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.02.24 štvrťfinále | vs. Margot Phanthala | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Tatyana Nikolenko | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Micol Salvadori | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
09.02.24 štvrťfinále | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-76, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Evialina Laskevich | 6-4, 5-2, Evialina Laskevich - skreč | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Carolina Troiano | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Amelia Waligora | 6-72, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Liv Hovde | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Emma Wilson | 6-2, 6-73, 6-3 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Anouck Vrancken Peeters | 4-6, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Aryana Bartlett | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Emily Appleton | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Jana Vanik | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Hannah Rylatt | 6-3, 7-60 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.12.23 štvrťfinále | vs. Ksenia Efremova | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
28.12.23 2. kolo | vs. Mary Lewis | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
27.12.23 1. kolo | vs. Anna Semenova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.12.23 1. kolo | vs. Selina Dal | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
15.12.23 2. kolo | vs. Alexandra Vecic | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Ranah Akua Stoiber | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Marente Sijbesma | 6-3, 7-5 | detail zápasu |
Naoko Eto - posledné zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Nia Gelashvili | 5-7, 2-5, - Naoko Eto - skreč | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Naima Karamoko | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Celia Anson Sanchez | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Montreal - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Bronte Murgett | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Sara-Maria Calmuschi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Zynah Amber Salar | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Brossard - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Isabella Marton | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Papamoa - tvrdý | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Carolann Delaunay | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.12.23 kvalifik. | vs. Yanni Liu | 3-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Shannon Spencer | 1-6, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Wellington - tvrdý | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Ashley Katz | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
10.10.23 2. kolo kval. | vs. Wilva Chan | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Milan Krish | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Laquisa Khan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Suana Tucakovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Nikol Palecek | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Ivana Milosevic | 6-1, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Marie Weckerle | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Amber Maatman | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
03.08.23 1. kolo | vs. Anet Angelika Koskel | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Mariella Minetti | 6-1, 1-0, Mariella Minetti - skreč | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Mimi Khreliats | 4-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Ines Faltinger | 6-72, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Maya Bordereau | 6-3, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Tainan - antuka | ||||
12.06.23 kvalifik. | vs. Yuyun Chen | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Vierumaki - tvrdý | ||||
07.05.23 kvalifik. | vs. Milla Kotamaeki | 2-6, 6-78 | detail zápasu | |
W15 Varberg - antuka | ||||
02.05.23 kvalifik. | vs. Tilde Jagare | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Clara Nilsson | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Fukui - tvrdý | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Minori Ishida | 2-6, - Naoko Eto - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.04.23 1. kolo kval. | vs. Liana Cammilleri | 2-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu |