Trieste Challenger 2020 live score, live výsledky
TenisLive.net
Všetky zápasy
Tenis muži
Tenis ženy
TENIS LIVE TURNAJE
VŠETKY TURNAJE
ATP: New York
ATP: Prague II Challenger
ATP: Trieste Challenger
ATP: M15 Alkmaar
ATP: M15 Anif
ATP: M25 Poznan
TENISOVÉ REBRÍČKY
ATP rebríček
WTA rebríček
PARTNERI
Tennis stats
Live výsledky
Tipy na zápasy
Tennis live ergebnisse
Online kasína
Live tenis
Nezačaté
Ukončené
Moje zápasy (0)
Trieste Challenger live, ˆ46K
Trieste Challenger
sety
1
2
3
4
5
30.08.20
finále
Carlos Alcaraz
2
6
6
H2H
Riccardo Bonadio
0
4
3
29.08.20
semifinále
Riccardo Bonadio
2
7
6
H2H
Mario Vilella Martinez
0
6
5
2
29.08.20
semifinále
Carlos Alcaraz
2
7
2
6
H2H
Lorenzo Musetti
1
5
6
3
28.08.20
štvrťfinále
Riccardo Bonadio
2
2
7
6
H2H
Maximilian Marterer
1
6
5
4
28.08.20
štvrťfinále
Mario Vilella Martinez
2
6
6
6
H2H
Liam Broady
1
7
9
4
4
28.08.20
štvrťfinále
Lorenzo Musetti
2
6
6
H2H
Juan Pablo Ficovich
0
1
3
28.08.20
štvrťfinále
Carlos Alcaraz
2
7
6
H2H
Tomas Martin Etcheverry
0
6
2
3
26.08.20
2. kolo
Juan Pablo Ficovich
2
6
6
H2H
Matteo Gigante
0
2
4
26.08.20
2. kolo
Tomas Martin Etcheverry
2
6
6
H2H
Mats Moraing
0
3
4
26.08.20
2. kolo
Lorenzo Musetti
2
7
6
H2H
Alexei Popyrin
0
5
3
26.08.20
2. kolo
Carlos Alcaraz
2
6
6
H2H
Matteo Viola
0
4
2
27.08.20
2. kolo
Liam Broady
2
7
6
H2H
Tobias Kamke
0
6
7
2
27.08.20
2. kolo
Riccardo Bonadio
2
4
6
6
H2H
Roberto Cid Subervi
1
6
3
3
27.08.20
2. kolo
Maximilian Marterer
2
7
7
H2H
Andrea Collarini
0
6
9
6
6
27.08.20
2. kolo
Mario Vilella Martinez
2
4
6
6
H2H
Yannick Hanfmann
1
6
3
2
24.08.20
1. kolo
Matteo Viola
2
6
6
H2H
Lorenzo Giustino
0
4
2
24.08.20
1. kolo
Mats Moraing
2
6
6
H2H
Facundo Mena
0
0
1
24.08.20
1. kolo
Juan Pablo Ficovich
2
7
7
H2H
Lukas Lacko
0
5
5
24.08.20
1. kolo
Tomas Martin Etcheverry
2
6
4
6
H2H
Alessandro Giannessi
1
3
6
1
24.08.20
1. kolo
Lorenzo Musetti
2
6
6
H2H
Daniel Altmaier
0
3
2
24.08.20
1. kolo
Carlos Alcaraz
2
6
6
H2H
Mathias Bourgue
0
3
3
24.08.20
1. kolo
Matteo Gigante
2
6
6
H2H
Filippo Baldi
0
2
2
25.08.20
1. kolo
Tobias Kamke
2
6
6
H2H
Roberto Marcora
0
4
2
25.08.20
1. kolo
Andrea Collarini
2
1
6
6
H2H
Antoine Hoang
1
6
2
4
25.08.20
1. kolo
Yannick Hanfmann
2
6
3
6
H2H
Viktor Galovic
1
2
6
1
25.08.20
1. kolo
Liam Broady
2
6
7
H2H
Marco Trungelliti
0
3
6
3
25.08.20
1. kolo
Riccardo Bonadio
2
7
6
H2H
Jurij Rodionov
0
6
3
4
25.08.20
1. kolo
Roberto Cid Subervi
1
6
2
H2H
Geoffrey Blancaneaux
skreč
0
4
0
25.08.20
1. kolo
Maximilian Marterer
2
6
6
H2H
Hugo Gaston
0
1
2
25.08.20
1. kolo
Mario Vilella Martinez
2
6
6
H2H
Giulio Zeppieri
0
1
3
25.08.20
1. kolo
Alexei Popyrin
2
6
7
H2H
Quentin Halys
0
4
6
3
23.08.20
kvalifik.
Riccardo Bonadio
2
7
4
6
H2H
Viktor Galovic
1
6
3
6
3
23.08.20
kvalifik.
Geoffrey Blancaneaux
2
6
6
H2H
Juan Manuel Cerundolo
0
3
4
23.08.20
kvalifik.
Tomas Martin Etcheverry
2
6
7
H2H
Luca Nardi
0
2
6
3
23.08.20
kvalifik.
Carlos Alcaraz
2
6
6
H2H
Tobias Kamke
0
3
3
22.08.20
1. kolo kval.
Tobias Kamke
2
7
6
H2H
Matteo Martineau
0
5
4
22.08.20
1. kolo kval.
Viktor Galovic
2
6
7
H2H
Flavio Cobolli
0
4
6
4
22.08.20
1. kolo kval.
Riccardo Bonadio
2
6
6
H2H
Tristan Lamasine
0
4
2
22.08.20
1. kolo kval.
Geoffrey Blancaneaux
2
6
6
H2H
Pietro Pampanin
0
1
2
22.08.20
1. kolo kval.
Tomas Martin Etcheverry
2
3
6
6
H2H
Borna Gojo
1
6
3
2
22.08.20
1. kolo kval.
Juan Manuel Cerundolo
2
6
3
6
H2H
Andrea Arnaboldi
1
4
6
4
22.08.20
1. kolo kval.
Carlos Alcaraz
2
6
3
6
H2H
Giacomo Dambrosi
1
2
6
3
22.08.20
1. kolo kval.
Luca Nardi
2
7
6
H2H
Matthias Bachinger
0
6
4
0
Trieste Challenger
sety
1
2
3
4
5
29.08.20
finále
Ariel Behar/Andrey Golubev
2
6
6
H2H
Hugo Gaston/Tristan Lamasine
0
4
2
28.08.20
semifinále
Ariel Behar/Andrey Golubev
2
7
1
10
H2H
Yannick Hanfmann/Maximilian Marterer
1
5
6
6
28.08.20
semifinále
Hugo Gaston/Tristan Lamasine
2
6
6
H2H
Flavio Cobolli/Matteo Gigante
0
1
3
26.08.20
štvrťfinále
Ariel Behar/Andrey Golubev
2
6
6
H2H
Lorenzo Giustino/Marco Trungelliti
0
2
0
27.08.20
štvrťfinále
Flavio Cobolli/Matteo Gigante
2
6
3
12
H2H
Andrea Collarini/Mario Vilella Martinez
1
4
6
10
27.08.20
štvrťfinále
Yannick Hanfmann/Maximilian Marterer
2
6
7
H2H
Marco Bortolotti/Viktor Galovic
0
3
6
5
27.08.20
štvrťfinále
Hugo Gaston/Tristan Lamasine
2
7
5
11
H2H
Tomislav Brkic/Luca Margaroli
1
6
5
7
9
25.08.20
1. kolo
Lorenzo Giustino/Marco Trungelliti
2
6
6
H2H
Francesco Maestrelli/Luca Nardi
0
3
4
25.08.20
1. kolo
Tomislav Brkic/Luca Margaroli
2
3
7
11
H2H
Liam Broady/Lloyd Glasspool
1
6
6
5
9
26.08.20
1. kolo
Marco Bortolotti/Viktor Galovic
1
w/o
H2H
Andrea Arnaboldi/Giacomo Dambrosi
0
26.08.20
1. kolo
Flavio Cobolli/Matteo Gigante
2
6
6
10
H2H
Karol Drzewiecki/Szymon Walkow
1
7
6
4
7
26.08.20
1. kolo
Yannick Hanfmann/Maximilian Marterer
2
6
6
10
H2H
Quentin Halys/Antoine Hoang
1
7
5
2
8
26.08.20
1. kolo
Andrea Collarini/Mario Vilella Martinez
2
6
6
H2H
Roberto Cid Subervi/Facundo Mena
0
3
4
26.08.20
1. kolo
Hugo Gaston/Tristan Lamasine
2
6
6
13
H2H
Lorenzo Musetti/Giulio Zeppieri
1
3
7
8
11
<