Montpellier 2023 live score, live výsledky
TenisLive.net
Všetky zápasy
Tenis muži
Tenis ženy
TENIS LIVE TURNAJE
VŠETKY TURNAJE
ATP: Cordoba
ATP: Dallas
ATP: Montpellier
ATP: Tenerife 3 Challenger
ATP: Vilnius Challenger
ATP: M15 Grenoble
ATP: M15 Monastir
ATP: M15 Palm Coast
ATP: M15 Sharm ElSheikh
ATP: M25 Antalya
ATP: M25 Bath
ATP: M25 Burnie
ATP: M25 Monastir
ATP: M25 Vila Real
TENISOVÉ REBRÍČKY
ATP rebríček
WTA rebríček
PARTNERI
Tennis stats
Live výsledky
Tipy na zápasy
Tennis live ergebnisse
Online kasína
Live tenis
Nezačaté
Ukončené
Moje zápasy (0)
Open Sud de France - Montpellier live, ˆ630K,
oficiálna stránka
Montpellier
sety
1
2
3
4
5
12.02.23
finále
Jannik Sinner
2
7
6
H2H
Maxime Cressy
0
6
3
3
11.02.23
semifinále
Jannik Sinner
2
7
6
H2H
Arthur Fils
0
5
2
11.02.23
semifinále
Maxime Cressy
2
7
6
7
H2H
Holger Rune
1
5
7
3
6
4
10.02.23
štvrťfinále
Jannik Sinner
2
6
6
H2H
Lorenzo Sonego
0
4
2
10.02.23
štvrťfinále
Maxime Cressy
2
7
6
H2H
Borna Coric
0
6
2
4
10.02.23
štvrťfinále
Holger Rune
2
7
7
H2H
Gregoire Barrere
0
6
2
6
5
10.02.23
štvrťfinále
Arthur Fils
2
7
6
H2H
Quentin Halys
0
6
3
3
08.02.23
2. kolo
Jannik Sinner
1
w/o
H2H
Marton Fucsovics
0
08.02.23
2. kolo
Arthur Fils
2
6
6
H2H
Roberto Bautista Agut
0
3
4
09.02.23
2. kolo
Gregoire Barrere
2
6
6
H2H
Nikoloz Basilashvili
0
3
4
09.02.23
2. kolo
Borna Coric
2
6
7
H2H
Arthur Rinderknech
0
3
5
09.02.23
2. kolo
Quentin Halys
2
6
6
H2H
Alejandro Davidovich Fokina
0
3
3
09.02.23
2. kolo
Lorenzo Sonego
2
7
6
H2H
Filip Krajinovic
0
5
1
09.02.23
2. kolo
Maxime Cressy
2
6
6
H2H
Emil Ruusuvuori
0
4
4
09.02.23
2. kolo
Holger Rune
2
7
6
H2H
Marc-Andrea Huesler
0
6
5
2
06.02.23
1. kolo
Nikoloz Basilashvili
2
6
7
6
H2H
Constant Lestienne
1
7
3
5
2
06.02.23
1. kolo
Arthur Fils
2
7
7
H2H
Richard Gasquet
0
5
5
07.02.23
1. kolo
Filip Krajinovic
2
3
7
6
H2H
Aslan Karatsev
1
6
6
7
2
07.02.23
1. kolo
Marton Fucsovics
2
7
5
6
H2H
Geoffrey Blancaneaux
1
5
7
0
07.02.23
1. kolo
Quentin Halys
2
7
2
7
H2H
Clement Chidekh
1
5
6
5
07.02.23
1. kolo
Arthur Rinderknech
2
6
6
H2H
Luca Nardi
0
4
4
07.02.23
1. kolo
Lorenzo Sonego
2
6
6
H2H
Benjamin Bonzi
0
3
4
07.02.23
1. kolo
Marc-Andrea Huesler
2
6
3
6
H2H
Luca Van Assche
1
3
6
3
07.02.23
1. kolo
Maxime Cressy
2
6
6
H2H
Antoine Bellier
0
3
2
08.02.23
1. kolo
Gregoire Barrere
2
6
6
7
H2H
Alexander Bublik
1
4
7
12
6
3
08.02.23
1. kolo
Alejandro Davidovich Fokina
1
1
7
2
0
H2H
Ugo Humbert
skreč
0
6
6
0
08.02.23
1. kolo
Emil Ruusuvuori
2
6
6
H2H
Mikael Ymer
0
4
0
06.02.23
kvalifik.
Antoine Bellier
2
3
7
6
H2H
Ivan Gakhov
1
6
6
10
4
06.02.23
kvalifik.
Geoffrey Blancaneaux
2
5
6
7
H2H
Arthur Cazaux
1
7
4
6
3
06.02.23
kvalifik.
Clement Chidekh
2
6
6
H2H
Marco Trungelliti
0
0
4
06.02.23
kvalifik.
Luca Nardi
2
6
3
6
H2H
Benoit Paire
1
1
6
3
05.02.23
1. kolo kval.
Benoit Paire
2
6
6
H2H
Hugo Grenier
0
3
3
05.02.23
1. kolo kval.
Marco Trungelliti
2
1
6
6
H2H
Zhizhen Zhang
1
6
3
4
05.02.23
1. kolo kval.
Ivan Gakhov
2
6
3
6
H2H
Albano Olivetti
1
4
6
4
05.02.23
1. kolo kval.
Antoine Bellier
2
6
7
H2H
Manuel Guinard
0
4
6
5
05.02.23
1. kolo kval.
Geoffrey Blancaneaux
2
3
7
7
H2H
Alexey Vatutin
1
6
5
5
05.02.23
1. kolo kval.
Clement Chidekh
2
7
6
H2H
Alexandre Muller
0
6
8
2
05.02.23
1. kolo kval.
Arthur Cazaux
2
6
6
H2H
Emilio Nava
0
4
4
05.02.23
1. kolo kval.
Luca Nardi
2
6
6
H2H
Maxime Janvier
0
4
3
Montpellier
sety
1
2
3
4
5
12.02.23
finále
Robin Haase/Matwe Middelkoop
2
7
4
10
H2H
Maxime Cressy/Albano Olivetti
1
6
4
6
6
10.02.23
semifinále
Robin Haase/Matwe Middelkoop
2
4
6
10
H2H
Kevin Krawietz/Tim Puetz
1
6
3
8
11.02.23
semifinále
Maxime Cressy/Albano Olivetti
2
6
6
H2H
Sander Arends/David Pel
0
1
4
09.02.23
štvrťfinále
Robin Haase/Matwe Middelkoop
2
3
6
13
H2H
Theo Arribage/Luca Sanchez
1
6
2
11
09.02.23
štvrťfinále
Kevin Krawietz/Tim Puetz
2
6
6
H2H
Manuel Guinard/Fabrice Martin
0
4
4
09.02.23
štvrťfinále
Sander Arends/David Pel
2
4
7
10
H2H
Andreas Mies/John Peers
1
6
6
4
8
09.02.23
štvrťfinále
Maxime Cressy/Albano Olivetti
2
6
6
H2H
Santiago Gonzalez/Edouard Roger-Vasselin
0
1
2
06.02.23
1. kolo
Maxime Cressy/Albano Olivetti
2
6
4
10
H2H
Philipp Oswald/Ramkumar Ramanathan
1
3
6
8
07.02.23
1. kolo
Kevin Krawietz/Tim Puetz
2
6
6
H2H
Gregoire Barrere/Quentin Halys
0
4
2
07.02.23
1. kolo
Santiago Gonzalez/Edouard Roger-Vasselin
2
6
0
10
H2H
Arthur Fils/Luca Van Assche
1
3
6
4
07.02.23
1. kolo
Manuel Guinard/Fabrice Martin
2
7
7
H2H
Patrik Niklas-Salminen/Emil Ruusuvuori
0
6
3
6
5
08.02.23
1. kolo
Robin Haase/Matwe Middelkoop
2
6
6
H2H
N.Sriram Balaji/Jeevan Nedunchezhiyan
0
4
4
08.02.23
1. kolo
Sander Arends/David Pel
2
7
6
H2H
Alexander Erler/Lucas Miedler
0
6
2
4
08.02.23
1. kolo
Theo Arribage/Luca Sanchez
1
w/o
H2H
Fabian Fallert/Hendrik Jebens
0
08.02.23
1. kolo
Andreas Mies/John Peers
2
6
6
H2H
Roman Jebavy/Adam Pavlasek
0
4
4
<