Davis Cup Group 2022 live score, live výsledky
TenisLive.net
Všetky zápasy
Tenis muži
Tenis ženy
TENIS LIVE TURNAJE
VŠETKY TURNAJE
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Cary Challenger
ATP: Istanbul Challenger
ATP: Rennes Challenger
ATP: Szczecin Challenger
ATP: M15 Cancun
ATP: M15 Casablanca
ATP: M15 Champaign
ATP: M15 Monastir
ATP: M15 Sharm ElSheikh
ATP: M15 Zlatibor
ATP: M25 Darwin
ATP: M25 Madrid
ATP: M25 Santa Margherita
ATP: M25 Sintra
ATP: M25+H Plaisir
TENISOVÉ REBRÍČKY
ATP rebríček
WTA rebríček
PARTNERI
Tennis stats
Live výsledky
Tipy na zápasy
Tennis live ergebnisse
Online kasína
Live tenis
Nezačaté
Ukončené
Moje zápasy (0)
Davis Cup, Group A, Bologna live
Davis Cup Group
sety
1
2
3
4
5
13.09.22
Mikael Ymer
2
6
6
H2H
Diego Sebastian Schwartzman
0
2
2
14.09.22
Matteo Berrettini
2
6
6
6
H2H
Borna Coric
1
7
4
2
1
15.09.22
Borna Coric
2
6
3
6
H2H
Mikael Ymer
1
4
6
3
16.09.22
Jannik Sinner
2
7
1
6
H2H
Francisco Cerundolo
1
5
6
3
17.09.22
Borna Coric
2
6
7
H2H
Francisco Cerundolo
0
4
6
6
18.09.22
Mikael Ymer
2
6
3
6
H2H
Jannik Sinner
1
4
6
3
13.09.22
Rubber 1
Elias Ymer
2
6
3
7
H2H
Sebastian Baez
1
4
6
6
4
14.09.22
Rubber 1
Lorenzo Musetti
2
6
6
H2H
Borna Gojo
0
4
2
15.09.22
Rubber 1
Elias Ymer
2
6
7
H2H
Borna Gojo
0
2
6
2
16.09.22
Rubber 1
Matteo Berrettini
2
6
6
H2H
Sebastian Baez
0
2
3
17.09.22
Rubber 1
Borna Gojo
2
6
3
6
H2H
Sebastian Baez
1
1
6
3
18.09.22
Rubber 1
Matteo Berrettini
2
6
6
H2H
Elias Ymer
0
4
4
Davis Cup Group
sety
1
2
3
4
5
13.09.22
Maximo Gonzalez/Horacio Zeballos
2
3
6
6
H2H
Andre Goransson/Elias Ymer
1
6
3
2
14.09.22
Simone Bolelli/Fabio Fognini
2
3
7
7
H2H
Nikola Mektic/Mate Pavic
1
6
5
6
3
15.09.22
Nikola Mektic/Mate Pavic
2
7
6
H2H
Elias Ymer/Mikael Ymer
0
5
3
16.09.22
Maximo Gonzalez/Horacio Zeballos
2
7
2
6
H2H
Simone Bolelli/Fabio Fognini
1
5
6
3
17.09.22
Nikola Mektic/Mate Pavic
2
6
7
H2H
Maximo Gonzalez/Horacio Zeballos
0
2
5
18.09.22
Simone Bolelli/Fabio Fognini
2
7
6
H2H
Andre Goransson/Dragos Nicolae Madaras
0
6
1
2
<