M15 Sharm ElSheikh 2023 live score, live výsledky

M15 Sharm ElSheikh live, $15K

muži dvojhra tvrdý Egypt M15 Sharm ElSheikh sety 1 2 3 4 5
02.04.23
finále
Mohamed Safwat 2 6 6
Ilia Simakin 0 4 0
01.04.23
semifinále
Mohamed Safwat 2 6 6
Alexander Zgirovsky 0 3 4
01.04.23
semifinále
Ilia Simakin 2 6 6
Zura Tkemaladze 0 3 4
31.03.23
štvrťfinále
Mohamed Safwat 2 6 6
Alec Beckley 0 0 3
31.03.23
štvrťfinále
Alexander Zgirovsky 2 7 1 6
Illya Beloborodko 1 66 6 3
31.03.23
štvrťfinále
Zura Tkemaladze 2 6 4 6
Chukang Wang 1 1 6 2
31.03.23
štvrťfinále
Ilia Simakin 2 6 6
Gabriele Bosio 0 1 4
30.03.23
2. kolo
Mohamed Safwat 2 4 6 6
Preston Brown 1 6 3 4
30.03.23
2. kolo
Chukang Wang 2 6 6
Samuel Vincent Ruggeri 0 4 3
30.03.23
2. kolo
Alexander Zgirovsky 2 6 6
Millen Hurrion 0 4 3
30.03.23
2. kolo
Gabriele Bosio 2 6 6
Pawel Cias 0 3 2
30.03.23
2. kolo
Zura Tkemaladze 2 7 7
Cengiz Aksu 0 65 65
30.03.23
2. kolo
Illya Beloborodko 2 7 6
Alexander Cozbinov 0 64 1
30.03.23
2. kolo
Alec Beckley 2 1 6 6
Kareem Allaf 1 6 3 4
30.03.23
2. kolo
Ilia Simakin 2 7 6
Saba Purtseladze 0 65 1
29.03.23
1. kolo
Mohamed Safwat 2 6 6
Faris Zakaryia 0 3 3
29.03.23
1. kolo
Pawel Cias 2 6 6
Linus Videhult 0 2 3
29.03.23
1. kolo
Alexander Cozbinov 2 6 6
Igor Trunov 0 3 4
29.03.23
1. kolo
Cengiz Aksu 2 7 6 7
Johannes Ingildsen 1 65 71 5
29.03.23
1. kolo
Chukang Wang 2 6 4 6
Roland Stuurman 1 4 6 4
29.03.23
1. kolo
Kareem Allaf 2 3 6 6
Tuncay Duran 1 6 3 4
29.03.23
1. kolo
Alexander Zgirovsky 2 6 6
Hanyi Liu 0 3 1
29.03.23
1. kolo
Gabriele Bosio 2 6 6
Michael Bassem Sobhy 0 4 3
29.03.23
1. kolo
Zura Tkemaladze 2 6 6
Zach Stephens 0 4 3
29.03.23
1. kolo
Preston Brown 2 7 6
Erik Arutiunian 0 65 3
29.03.23
1. kolo
Illya Beloborodko 2 6 6
Hong-Lin Fu 0 4 3
29.03.23
1. kolo
Saba Purtseladze 2 6 6
Dmitrii Vasilev 0 2 4
29.03.23
1. kolo
Alec Beckley 2 7 6
Max Benaim 0 5 1
29.03.23
1. kolo
Millen Hurrion 2 6 6
Sahar Simon 0 3 3
29.03.23
1. kolo
Samuel Vincent Ruggeri 2 7 6
Aliaksandr Liaonenka 0 65 0
29.03.23
1. kolo
Ilia Simakin 2 6 6
Boris Pokotilov 0 3 1
28.03.23
kvalifik.
Chukang Wang 2 6 6
Hanyi Liu 0 4 1
28.03.23
kvalifik.
Max Benaim 2 6 6
Abhishek Bastola 0 2 0
28.03.23
kvalifik.
Gabriele Bosio 2 6 6
Karim Ibrahim 0 1 1
28.03.23
kvalifik.
Faris Zakaryia 2 7 3 15
Yann Marti 1 5 6 13
28.03.23
kvalifik.
Millen Hurrion 2 6 6
Adam Blecha 0 3 1
28.03.23
kvalifik.
Dmitrii Vasilev 2 6 6 10
Artem Alekseychuk 1 75 4 7
28.03.23
kvalifik.
Tuncay Duran 2 6 6
Lars Goran Verwerft 0 2 3
28.03.23
kvalifik.
Linus Videhult 1 7 7 4
Jesse De Jager skreč 0 6 3
27.03.23
2. kolo kval.
Yann Marti 2 6 6
Ties De Regt 0 2 1
27.03.23
2. kolo kval.
Chukang Wang 2 6 6
Alan Bojarski 0 3 2
27.03.23
2. kolo kval.
Adam Blecha 2 2 7 11
Ioan Alexandru Teglas 1 6 5 9
27.03.23
2. kolo kval.
Max Benaim 2 6 6
Marsel Znuderl 0 4 2
27.03.23
2. kolo kval.
Hanyi Liu 2 6 6
Dominique Graf 0 4 0
27.03.23
2. kolo kval.
Abhishek Bastola 2 6 6
Kuang Chen Lin 0 1 0
27.03.23
2. kolo kval.
Gabriele Bosio 2 6 6
Freddie Ridout 0 2 1
27.03.23
2. kolo kval.
Faris Zakaryia 2 6 6
Cristian Campese 0 4 2
27.03.23
2. kolo kval.
Karim Ibrahim 2 6 6
Anthony Wright 0 2 1
27.03.23
2. kolo kval.
Millen Hurrion 2 6 6
Abasi Abukusumo 0 1 1
27.03.23
2. kolo kval.
Jesse De Jager 2 6 6
Gal Emersic Potocnik 0 1 3
27.03.23
2. kolo kval.
Dmitrii Vasilev 2 6 6 10
Sergo Sikharulidze 1 1 77 4
27.03.23
2. kolo kval.
Tuncay Duran 2 6 3 10
Vladimir Uzhylovsky 1 4 6 5
27.03.23
2. kolo kval.
Lars Goran Verwerft 2 6 6
Niklas Grunewald 0 2 3
27.03.23
2. kolo kval.
Linus Videhult 2 6 6
Strahinja Cejovic 0 3 2
27.03.23
2. kolo kval.
Artem Alekseychuk 2 6 6
Miguel Garcia 0 3 2
26.03.23
1. kolo kval.
Vladimir Uzhylovsky 2 6 7
Davud Amirov 0 1 5
26.03.23
1. kolo kval.
Yann Marti 2 6 6
Bogdan Seleznev 0 3 3
26.03.23
1. kolo kval.
Miguel Garcia 2 6 6
Pavlo Rezoglazov 0 2 0
26.03.23
1. kolo kval.
Chukang Wang 2 6 6
Samer Al Tori 0 4 4
26.03.23
1. kolo kval.
Adam Blecha 2 6 6
Paulo Knippling 0 0 3
26.03.23
1. kolo kval.
Max Benaim 2 6 6
Ivan Perez Martin 0 3 0
26.03.23
1. kolo kval.
Hanyi Liu 2 6 6
Huasen Dong 0 3 1
26.03.23
1. kolo kval.
Abhishek Bastola 2 7 6
Aleksandr Lobanov 0 5 1
26.03.23
1. kolo kval.
Gabriele Bosio 2 6 6
Vasilios Caripi 0 3 1
26.03.23
1. kolo kval.
Faris Zakaryia 2 6 6
Aryan Lakshmanan 0 2 3
26.03.23
1. kolo kval.
Kuang Chen Lin 2 6 6
Kylian Collignon 0 2 2
26.03.23
1. kolo kval.
Dominique Graf 2 6 6
Noam Jakubowicz 0 1 1
26.03.23
1. kolo kval.
Karim Ibrahim 2 7 7
Lazar Markovic 0 5 5
26.03.23
1. kolo kval.
Millen Hurrion 2 6 6
Tom Clavel 0 4 0
26.03.23
1. kolo kval.
Alan Bojarski 2 6 6
Edward Markosian 0 0 2
26.03.23
1. kolo kval.
Sergo Sikharulidze 2 7 5 10
Julian Desousa 1 66 7 3
26.03.23
1. kolo kval.
Freddie Ridout 2 6 7
Roman Walewski 0 2 65
26.03.23
1. kolo kval.
Jesse De Jager 2 6 2 11
Yurii Dzhavakian 1 4 6 9
26.03.23
1. kolo kval.
Dmitrii Vasilev 2 6 4 14
Alexander Pundel 1 2 6 12
26.03.23
1. kolo kval.
Gal Emersic Potocnik 2 6 2 10
Matteo Meneghetti 1 3 6 7
26.03.23
1. kolo kval.
Cristian Campese 2 6 3 10
Ilgiz Kamchibekov 1 4 6 4
26.03.23
1. kolo kval.
Tuncay Duran 2 6 6
Jakub Novak (2003) 0 2 4
26.03.23
1. kolo kval.
Marsel Znuderl 2 6 6 10
Deon Kearns 1 2 76 4
26.03.23
1. kolo kval.
Strahinja Cejovic 2 6 6
Daniil Golubev 0 4 4
26.03.23
1. kolo kval.
Abasi Abukusumo 2 6 6
Samoil Lavric 0 0 0
26.03.23
1. kolo kval.
Ioan Alexandru Teglas 2 6 6
Moritz Schroeter 0 1 4
26.03.23
1. kolo kval.
Lars Goran Verwerft 2 6 6
Daniil Savelev 0 3 1
26.03.23
1. kolo kval.
Linus Videhult 2 6 2 10
Razvan Baiant 1 1 6 1
26.03.23
1. kolo kval.
Niklas Grunewald 2 7 6
George Gregoriou 0 5 0
26.03.23
1. kolo kval.
Artem Alekseychuk 2 6 6
Rishiraj Shekhawat 0 1 2
26.03.23
1. kolo kval.
Anthony Wright 2 6 6
Maksym Khlyvniuk 0 0 1
26.03.23
1. kolo kval.
Ties De Regt 2 6 2 10
Rafael Alex Vital 1 1 6 8
muži štvorhra tvrdý Egypt M15 Sharm ElSheikh sety 1 2 3 4 5
01.04.23
finále
Matthew Howse/Joel Pierleoni 2 7 6
Cengiz Aksu/Tuncay Duran 0 62 1
31.03.23
semifinále
Matthew Howse/Joel Pierleoni 2 3 7 10
Erik Arutiunian/Zura Tkemaladze 1 6 69 7
31.03.23
semifinále
Cengiz Aksu/Tuncay Duran 2 6 6
Tom Clavel/Roland Stuurman 0 3 3
31.03.23
štvrťfinále
Tom Clavel/Roland Stuurman 2 6 6
Aliaksandr Liaonenka/Alexander Zgirovsky 0 4 1
31.03.23
štvrťfinále
Matthew Howse/Joel Pierleoni 2 2 6 10
Kareem Allaf/Johannes Ingildsen 1 6 2 6
31.03.23
štvrťfinále
Cengiz Aksu/Tuncay Duran 2 6 4 10
Mohamed Safwat/Faris Zakaryia 1 2 6 5
31.03.23
štvrťfinále
Erik Arutiunian/Zura Tkemaladze 2 6 3 10
Pawel Cias/Vladimir Uzhylovsky 1 3 6 3
28.03.23
1. kolo
Aliaksandr Liaonenka/Alexander Zgirovsky 2 6 6
Daniil Golubev/Saba Purtseladze 0 3 1
28.03.23
1. kolo
Tom Clavel/Roland Stuurman 2 6 6 10
Hong-Lin Fu/Kuang Chen Lin 1 3 75 8
28.03.23
1. kolo
Matthew Howse/Joel Pierleoni 2 6 6
Artem Alekseychuk/Chukang Wang 0 3 2
28.03.23
1. kolo
Cengiz Aksu/Tuncay Duran 2 7 6
Samer Al Tori/Sahar Simon 0 64 3
28.03.23
1. kolo
Mohamed Safwat/Faris Zakaryia 2 7 6
Alec Beckley/Preston Brown 0 5 2
28.03.23
1. kolo
Pawel Cias/Vladimir Uzhylovsky 2 6 6
Razvan Baiant/Miguel Garcia 0 4 2
28.03.23
1. kolo
Erik Arutiunian/Zura Tkemaladze 2 6 7
Cristian Campese/Samuel Vincent Ruggeri 0 2 5
28.03.23
1. kolo
Kareem Allaf/Johannes Ingildsen 2 6 6
Boris Pokotilov/Ilia Simakin 0 2 4
<