M15 Kursumlijska Banja 2023 live score, live výsledky

M15 Kursumlijska Banja live, $15K

muži dvojhra antuka Serbia M15 Kursumlijska Banja sety 1 2 3 4 5
17.09.23
finále
Dusan Obradovic 2 6 6
Svyatoslav Gulin 0 2 3
16.09.23
semifinále
Dusan Obradovic 2 6 6
Francesco Ferrari 0 2 1
16.09.23
semifinále
Svyatoslav Gulin 2 6 6
Luka Pavlovic 0 1 1
15.09.23
štvrťfinále
Francesco Ferrari 2 6 5 6
Gabriele Pennaforti 1 3 7 3
15.09.23
štvrťfinále
Luka Pavlovic 2 2 6 6
Aldin Setkic 1 6 2 3
15.09.23
štvrťfinále
Dusan Obradovic 2 3 6 6
Vlad Andrei Dancu 1 6 3 2
15.09.23
štvrťfinále
Svyatoslav Gulin 2 7 6 6
Stefan Popovic 0 5 4 2
14.09.23
2. kolo
Aldin Setkic 2 6 6
Vuk Radjenovic 0 1 3
14.09.23
2. kolo
Francesco Ferrari 2 6 6
Davide Galoppini 0 2 4
14.09.23
2. kolo
Vlad Andrei Dancu 2 6 6
Aleksa Pisaric 0 4 3
14.09.23
2. kolo
Luka Pavlovic 2 6 6
Andrey Chepelev 0 2 1
14.09.23
2. kolo
Dusan Obradovic 2 6 6
Nicolas Buitrago 0 2 2
14.09.23
2. kolo
Stefan Popovic 2 6 6
Romeo Hadzimehmedovic 0 2 3
14.09.23
2. kolo
Gabriele Pennaforti 2 6 6
Sasa Markovic 0 4 4
14.09.23
2. kolo
Svyatoslav Gulin 2 6 6
Gorazd Srbljak 0 3 4
12.09.23
1. kolo
Luka Pavlovic 2 6 6
Mihai Alexandru Coman 0 1 2
12.09.23
1. kolo
Stefan Popovic 2 6 7
Jacques-Kai Inoue 0 1 66
12.09.23
1. kolo
Aleksa Pisaric 1 2 7
Ivan Fomin skreč 0 1 66
12.09.23
1. kolo
Svyatoslav Gulin 2 6 6
Sergei Pogosian 0 1 4
12.09.23
1. kolo
Vuk Radjenovic 2 6 6
Klim Kozyrev 0 0 3
13.09.23
1. kolo
Aldin Setkic 2 6 6
Nathan Seateun 0 4 2
13.09.23
1. kolo
Davide Galoppini 2 6 6
Marco Furlanetto 0 4 3
13.09.23
1. kolo
Francesco Ferrari 1 6 4
Simon Anthony Ivanov skreč 0 4 0
13.09.23
1. kolo
Vlad Andrei Dancu 2 6 6
Ioannis Kountourakis 0 3 4
13.09.23
1. kolo
Andrey Chepelev 2 3 7 7
Viktor Jovic 1 6 5 61
13.09.23
1. kolo
Gorazd Srbljak 2 3 6 6
Aleksandar Mihailovic 1 6 3 2
13.09.23
1. kolo
Nicolas Buitrago 2 6 6 6
Ryuki Matsuda 0 3 4 2
13.09.23
1. kolo
Dusan Obradovic 2 7 3 6
Milan Drinic 1 5 6 1
13.09.23
1. kolo
Gabriele Pennaforti 2 6 6 6
Zoran Ludoski 0 3 4 1
13.09.23
1. kolo
Romeo Hadzimehmedovic 2 3 6 6
Andrej Radojicic 1 6 3 1
13.09.23
1. kolo
Sasa Markovic 2 6 3 6
Aleksei Khomich 1 1 6 3
12.09.23
kvalifik.
Francesco Ferrari 2 6 6 6
Carlos Giraldi 0 2 0 3
12.09.23
kvalifik.
Aleksei Khomich 2 1 6 14
Hernando Jose Escurra Isnardi 1 6 2 12
12.09.23
kvalifik.
Marco Furlanetto 2 6 6 14
Lazar Vojinovic 0 4 2 12
12.09.23
kvalifik.
Ioannis Kountourakis 2 7 6
Antonio Massara 0 65 4
12.09.23
kvalifik.
Aleksandar Mihailovic 2 6 6 10
Enrique Bogo 1 74 4 6
12.09.23
kvalifik.
Romeo Hadzimehmedovic 2 6 6 10
Paul Valsecchi 0 2 1 6
12.09.23
kvalifik.
Sasa Markovic 2 6 5 10
Obrad Markovski 1 2 7 5
12.09.23
kvalifik.
Zoran Ludoski 2 6 6 10
Marko Nikolic 0 3 1 5
11.09.23
2. kolo kval.
Antonio Massara 2 6 6
Luka Todorovic 0 4 2
11.09.23
2. kolo kval.
Enrique Bogo 2 6 4 12
Alexey Aleshchev 1 4 6 10
11.09.23
2. kolo kval.
Francesco Ferrari 2 6 6 10
Drazen Petrovic 1 2 73 7
11.09.23
2. kolo kval.
Aleksei Khomich 2 6 6 10
Oskari Eerola 0 0 1 7
11.09.23
2. kolo kval.
Hernando Jose Escurra Isnardi 2 6 6
Nikola Mitrovic 0 2 4
11.09.23
2. kolo kval.
Paul Valsecchi 2 6 6
Peter Kucera 0 1 1
11.09.23
2. kolo kval.
Lazar Vojinovic 2 6 6
Nikita Zavhorodko 0 4 4
11.09.23
2. kolo kval.
Marco Furlanetto 2 6 7
Filiberto Fumagalli 0 3 67
11.09.23
2. kolo kval.
Ioannis Kountourakis 2 6 6
Pedro Iamachkine 0 4 1
11.09.23
2. kolo kval.
Obrad Markovski 2 2 6 10
Zekai Li 1 6 2 4
11.09.23
2. kolo kval.
Aleksandar Mihailovic 2 6 6 10
Renlong Pang 0 1 4 4
11.09.23
2. kolo kval.
Romeo Hadzimehmedovic 2 6 6
Alexandar Balj 0 2 4
11.09.23
2. kolo kval.
Sasa Markovic 2 6 5 11
Yuquan Jin 1 4 7 9
11.09.23
2. kolo kval.
Carlos Giraldi 2 6 7 11
Daniil Savelev 0 3 5 9
11.09.23
2. kolo kval.
Zoran Ludoski 1 6 1
Shendrit Deari skreč 0 3 0
11.09.23
2. kolo kval.
Marko Nikolic 2 6 6 10
Alexander Chepik 1 3 74 2
10.09.23
1. kolo kval.
Shendrit Deari 2 7 4 10
Adrian Arcon 1 65 6 4
10.09.23
1. kolo kval.
Alexey Aleshchev 2 6 6 10
Ognjen Jagrovic 0 2 1 4
10.09.23
1. kolo kval.
Marco Furlanetto 2 6 6
Federico Valle 0 1 1
10.09.23
1. kolo kval.
Ioannis Kountourakis 2 6 6
Jordi Garcia Mestre 0 1 0
10.09.23
1. kolo kval.
Luka Todorovic 2 6 7
Milos Mikovic 0 3 65
10.09.23
1. kolo kval.
Yuquan Jin 2 6 3 10
Strahinja Rakic 1 3 6 5
10.09.23
1. kolo kval.
Zekai Li 2 6 7 10
Maxim Krapivin 0 3 5 5
10.09.23
1. kolo kval.
Drazen Petrovic 2 6 6
Boris Stojanovic 0 3 2
10.09.23
1. kolo kval.
Alexandar Balj 2 6 6
Stefan Cizelj-Zivkovic 0 2 2
10.09.23
1. kolo kval.
Nikola Mitrovic 2 6 6
Pavle Daljev 0 1 2
10.09.23
1. kolo kval.
Oskari Eerola 2 6 6
Aleksa Smiljanic 0 2 1
10.09.23
1. kolo kval.
Aleksandar Mihailovic 2 7 6
Marko Maric 0 63 3
10.09.23
1. kolo kval.
Carlos Giraldi 2 6 6
Artem Cherepin 0 4 1
10.09.23
1. kolo kval.
Peter Kucera 2 6 5 10
Egor Pishchelev 1 3 7 7
10.09.23
1. kolo kval.
Nikita Zavhorodko 2 6 6 10
Anthony Shumsky 0 3 4 7
10.09.23
1. kolo kval.
Marko Nikolic 2 6 6
Tadej Mihajlovic 0 1 1
muži štvorhra antuka Serbia M15 Kursumlijska Banja sety 1 2 3 4 5
16.09.23
finále
Andrey Chepelev/Svyatoslav Gulin 2 6 6
Dusan Obradovic/Nathan Seateun 0 4 4
15.09.23
semifinále
Andrey Chepelev/Svyatoslav Gulin 2 6 6
Stefan Milicevic/Strahinja Rakic 0 4 3
15.09.23
semifinále
Dusan Obradovic/Nathan Seateun 2 6 7
Nicolas Buitrago/Alexander Chepik 0 2 5
14.09.23
štvrťfinále
Stefan Milicevic/Strahinja Rakic 2 6 6 10
Artem Podorozhnyi/Tadija Radovanovic 1 75 4 7
14.09.23
štvrťfinále
Andrey Chepelev/Svyatoslav Gulin 2 6 6 10
Romeo Hadzimehmedovic/Andrej Radojicic 0 2 3 7
14.09.23
štvrťfinále
Nicolas Buitrago/Alexander Chepik 2 6 6
Tadej Mihajlovic/Stefan Popovic 0 2 4
14.09.23
štvrťfinále
Dusan Obradovic/Nathan Seateun 2 5 6 10
Filiberto Fumagalli/Federico Valle 1 7 1 3
12.09.23
1. kolo
Romeo Hadzimehmedovic/Andrej Radojicic 2 6 6 10
Klim Kozyrev/Vladislav Tasenkov 0 0 2 3
12.09.23
1. kolo
Filiberto Fumagalli/Federico Valle 2 6 6
Davide Galoppini/Antonio Massara 0 4 2
12.09.23
1. kolo
Artem Podorozhnyi/Tadija Radovanovic 2 7 2 10
Enrique Bogo/Hernando Jose Escurra Isnardi 1 65 6 4
12.09.23
1. kolo
Dusan Obradovic/Nathan Seateun 2 6 3 10
Marko Nikolic/Vuk Radjenovic 1 2 6 8
13.09.23
1. kolo
Stefan Milicevic/Strahinja Rakic 2 7 6 10
Yuquan Jin/Zekai Li 0 65 2 8
13.09.23
1. kolo
Tadej Mihajlovic/Stefan Popovic 1 4 6
Viktor Jovic/Luka Pavlovic skreč 0 1 2
13.09.23
1. kolo
Andrey Chepelev/Svyatoslav Gulin 2 6 7
Mihai Alexandru Coman/Aleksa Pisaric 0 4 5
13.09.23
1. kolo
Nicolas Buitrago/Alexander Chepik 2 7 6
Pedro Iamachkine/Ryuki Matsuda 0 65 3
<