M15 Kursumlijska Banja 2023 live score, live výsledky

M15 Kursumlijska Banja live, $15K

muži dvojhra antuka Serbia M15 Kursumlijska Banja sety 1 2 3 4 5
28.05.23
finále
Peter Fajta 2 7 6
Andrea Picchione 0 65 2
27.05.23
semifinále
Andrea Picchione 2 7 6
Pawel Juszczak 0 5 0
27.05.23
semifinále
Peter Fajta 2 6 2 6
Martyn Pawelski 1 4 6 4
26.05.23
štvrťfinále
Pawel Juszczak 2 6 6 6
Matthew Dellavedova 0 2 3 4
26.05.23
štvrťfinále
Andrea Picchione 2 4 6 6
Evgenii Tiurnev 1 6 0 3
26.05.23
štvrťfinále
Peter Fajta 2 6 1 6
Johan Alexander Rodriguez 1 3 6 3
26.05.23
štvrťfinále
Martyn Pawelski 2 7 7 6
Samuel Vincent Ruggeri 0 66 65 3
25.05.23
2. kolo
Pawel Juszczak 2 6 6
Kristjan Tamm 0 2 3
25.05.23
2. kolo
Evgenii Tiurnev 2 7 6
Ignacio Monzon 0 5 0
25.05.23
2. kolo
Matthew Dellavedova 2 6 5 6
Luciano Emanuel Ambrogi 1 4 7 2
25.05.23
2. kolo
Andrea Picchione 2 6 6 6
Niksa Arsic 0 0 1 2
25.05.23
2. kolo
Peter Fajta 2 6 7
Boris Butulija 0 2 5
25.05.23
2. kolo
Johan Alexander Rodriguez 2 6 7
Tomas Farjat 0 3 5
25.05.23
2. kolo
Samuel Vincent Ruggeri 2 6 6
Lorenzo Carboni 0 3 4
25.05.23
2. kolo
Martyn Pawelski 2 7 6
Erik Arutiunian 0 65 2
23.05.23
1. kolo
Pawel Juszczak 2 6 6
David Prasievi 0 1 1
23.05.23
1. kolo
Kristjan Tamm 2 6 6
Alexandar Balj 0 4 3
23.05.23
1. kolo
Johan Alexander Rodriguez 2 7 4 6
Sasa Markovic 1 5 6 2
23.05.23
1. kolo
Samuel Vincent Ruggeri 2 4 6 7
Zoran Ludoski 1 6 1 5
24.05.23
1. kolo
Evgenii Tiurnev 2 6 7 7
Aleksa Pisaric 0 4 5 5
24.05.23
1. kolo
Ignacio Monzon 1 6 2
Niccolo Baroni skreč 0 3 0
24.05.23
1. kolo
Boris Butulija 2 7 6
Joao Victor Couto Loureiro 0 62 4
24.05.23
1. kolo
Matthew Dellavedova 2 6 6 7
Nikita Mashtakov 1 75 3 5
24.05.23
1. kolo
Tomas Farjat 2 6 2 6
Alvaro Guillen Meza 1 3 6 2
24.05.23
1. kolo
Andrea Picchione 2 6 6 6
Stefan Cizelj-Zivkovic 0 3 1 2
24.05.23
1. kolo
Peter Fajta 2 6 6
Kristijan Juhas 0 3 4
24.05.23
1. kolo
Luciano Emanuel Ambrogi 2 7 6
Federico Valle 0 5 1
24.05.23
1. kolo
Martyn Pawelski 2 6 7
Lucio Ratti 0 1 64
24.05.23
1. kolo
Niksa Arsic 2 3 6 6
Simone Agostini 1 6 4 4
24.05.23
1. kolo
Erik Arutiunian 2 6 7 6
Jacques-Kai Inoue 0 2 5 4
24.05.23
1. kolo
Lorenzo Carboni 2 6 6
Pietro Marino 0 4 3
23.05.23
kvalifik.
Simone Agostini 2 7 2 10
Romeo Hadzimehmedovic 1 5 6 7
23.05.23
kvalifik.
Pietro Marino 2 6 6 12
Romain Faucon 1 1 76 10
23.05.23
kvalifik.
Niccolo Baroni 2 6 7 12
Jasza Szajrych 0 2 62 10
23.05.23
kvalifik.
Niksa Arsic 2 6 6
Semen Voronin 0 1 2
23.05.23
kvalifik.
Erik Arutiunian 2 6 6
Petr Bar Biryukov 0 0 2
23.05.23
kvalifik.
Federico Valle 2 7 6 10
Sergei Pogosian 1 65 74 8
23.05.23
kvalifik.
Lucio Ratti 2 6 6 10
Lazar Vojinovic 0 4 2 8
23.05.23
kvalifik.
Lorenzo Carboni 2 6 6
Mwendwa Mbithi 0 1 1
22.05.23
2. kolo kval.
Mwendwa Mbithi 2 6 6
Nikola Mitrovic 0 2 3
22.05.23
2. kolo kval.
Lazar Vojinovic 2 6 6
Diego Ignacio Munoz Gajardo 0 4 1
22.05.23
2. kolo kval.
Sergei Pogosian 2 6 6
Petar Belosevic 0 0 2
22.05.23
2. kolo kval.
Simone Agostini 2 6 6
Tonghan Gu 0 4 1
22.05.23
2. kolo kval.
Pietro Marino 2 6 6
Shunsuke Wakita 0 3 3
22.05.23
2. kolo kval.
Niccolo Baroni 2 6 6
Daniil Piatrouski 0 1 3
22.05.23
2. kolo kval.
Romain Faucon 2 6 6
Maxim Krapivin 0 2 2
22.05.23
2. kolo kval.
Petr Bar Biryukov 2 6 7
Oskari Eerola 0 3 5
22.05.23
2. kolo kval.
Semen Voronin 2 6 6
Benjamin Denis Alarcon 0 3 1
22.05.23
2. kolo kval.
Jasza Szajrych 2 6 6
Aleksandar Ljubojevic 0 3 2
22.05.23
2. kolo kval.
Romeo Hadzimehmedovic 2 7 6
Marko Stakusic 0 67 3
22.05.23
2. kolo kval.
Niksa Arsic 2 2 7 13
Samuele Pieri 1 6 60 11
22.05.23
2. kolo kval.
Erik Arutiunian 2 6 6 13
Strahinja Cejovic 0 1 0 11
22.05.23
2. kolo kval.
Federico Valle 2 6 1 10
Enrique Pena 1 3 6 6
22.05.23
2. kolo kval.
Lucio Ratti 2 6 6 10
Geni Inoue 0 3 0 6
22.05.23
2. kolo kval.
Lorenzo Carboni 2 6 6
Aleksandar Mihailovic 0 4 2
21.05.23
1. kolo kval.
Shunsuke Wakita 2 6 6
Iago Almeida 0 1 1
21.05.23
1. kolo kval.
Maxim Krapivin 2 6 6
Federico Hernan Giovanniello 0 4 1
21.05.23
1. kolo kval.
Nikola Mitrovic 2 6 6
Milan Zivkovic 0 2 1
21.05.23
1. kolo kval.
Oskari Eerola 2 4 6 10
Shendrit Deari 1 6 2 5
21.05.23
1. kolo kval.
Geni Inoue 2 7 6 10
Bautista Vilicich 0 62 3 5
21.05.23
1. kolo kval.
Semen Voronin 2 6 3 10
Nikola Jovic 1 4 6 7
21.05.23
1. kolo kval.
Aleksandar Mihailovic 2 1 7 10
Yile Li 1 6 61 7
21.05.23
1. kolo kval.
Diego Ignacio Munoz Gajardo 2 6 7 10
Mal Agushi 0 4 5 7
21.05.23
1. kolo kval.
Romeo Hadzimehmedovic 2 6 6
Haralampije Toskic 0 2 2
21.05.23
1. kolo kval.
Niksa Arsic 2 6 6
Darko Kolevski 0 3 2
21.05.23
1. kolo kval.
Strahinja Cejovic 2 5 7 10
Adam Kovac 1 7 66 7
21.05.23
1. kolo kval.
Federico Valle 2 6 6 10
Aleksa Smiljanic 0 1 1 7
21.05.23
1. kolo kval.
Petar Belosevic 2 6 4 10
Gabriel Wien 1 4 6 3
21.05.23
1. kolo kval.
Daniil Piatrouski 2 6 6 10
Aleksandar Jovicic 0 0 0 3
21.05.23
1. kolo kval.
Aleksandar Ljubojevic 2 6 6
Boris Stojanovic 0 3 1
21.05.23
1. kolo kval.
Tonghan Gu 2 6 6
Udhbhav Nersu 0 2 2
muži štvorhra antuka Serbia M15 Kursumlijska Banja sety 1 2 3 4 5
27.05.23
finále
Evgenii Tiurnev/Semen Voronin 2 6 5 10
Andrea Picchione/Vladimir Uzhylovsky 1 2 7 8
26.05.23
semifinále
Evgenii Tiurnev/Semen Voronin 2 6 4 10
Tomas Farjat/Ignacio Monzon 1 4 6 8
26.05.23
semifinále
Andrea Picchione/Vladimir Uzhylovsky 2 3 6 10
Federico Valle/Samuel Vincent Ruggeri 1 6 3 8
24.05.23
štvrťfinále
Tomas Farjat/Ignacio Monzon 1 w/o 6 10
Niccolo Baroni/Pietro Marino 0 3 8
25.05.23
štvrťfinále
Evgenii Tiurnev/Semen Voronin 2 6 6
Alvaro Guillen Meza/Joao Victor Couto Loureiro 0 1 3
25.05.23
štvrťfinále
Federico Valle/Samuel Vincent Ruggeri 2 6 5 11
Martyn Pawelski/Jasza Szajrych 1 3 7 9
25.05.23
štvrťfinále
Andrea Picchione/Vladimir Uzhylovsky 2 6 7 11
Boris Butulija/Aleksa Daskalovic 0 2 5 9
23.05.23
1. kolo
Alvaro Guillen Meza/Joao Victor Couto Loureiro 2 6 6
Luciano Emanuel Ambrogi/Lucio Ratti 0 4 2
23.05.23
1. kolo
Tomas Farjat/Ignacio Monzon 2 6 6
Simone Agostini/Lazar Vojinovic 0 2 4
23.05.23
1. kolo
Martyn Pawelski/Jasza Szajrych 2 6 6
Jacques-Kai Inoue/Miki Jankovic 0 4 1
23.05.23
1. kolo
Niccolo Baroni/Pietro Marino 2 3 7 10
Charles Dossetter/Romain Faucon 1 6 5 5
23.05.23
1. kolo
Boris Butulija/Aleksa Daskalovic 2 6 6 10
Maxim Krapivin/Sergei Pogosian 0 4 4 5
23.05.23
1. kolo
Andrea Picchione/Vladimir Uzhylovsky 2 3 6 10
Matthew Dellavedova/Nikita Mashtakov 1 6 1 5
24.05.23
1. kolo
Evgenii Tiurnev/Semen Voronin 2 4 6 10
Enrique Pena/Johan Alexander Rodriguez 1 6 3 7
24.05.23
1. kolo
Federico Valle/Samuel Vincent Ruggeri 2 6 6 10
Erik Arutiunian/Petr Bar Biryukov 0 2 3 7
<