Ismaning Challenger 2019 live score, live výsledky
TenisLive.net
Všetky zápasy
Tenis muži
Tenis ženy
TENIS LIVE TURNAJE
VŠETKY TURNAJE
ATP: Antwerp
ATP: Stockholm
ATP: Moscow
ATP: Ismaning Challenger
ATP: Las Vegas Challenger
ATP: Ningboo Challenger
ATP: M15 Antalya
ATP: M15 Bukhara
ATP: M15 Cancun
ATP: M15 Changwon
ATP: M15 Doha
ATP: M15 Getafe Madrid
ATP: M15 Olomouc
ATP: M15 Sao Paulo
ATP: M15 Sharm El
ATP: M15 Tabarka
ATP: M25 Waco
ATP: M25+H Lagos
ATP: M25+H Rodez
TENISOVÉ REBRÍČKY
ATP rebríček
WTA rebríček
PARTNERI
Tennis stats
Live výsledky
Tipy na zápasy
Tennis live ergebnisse
Online kasína
Live tenis
Nezačaté
Ukončené
Moje zápasy (0)
Ismaning Challenger live, ˆ69K+H,
oficiálna stránka
Ismaning Challenger
sety
1
2
3
4
5
20.10.19
finále
Lukas Lacko
2
6
6
H2H
Maxime Cressy
0
3
0
19.10.19
semifinále
Lukas Lacko
2
6
3
7
H2H
Julian Lenz
1
3
6
6
10
19.10.19
semifinále
Maxime Cressy
2
6
6
6
H2H
Jiri Vesely
1
7
4
4
4
18.10.19
štvrťfinále
Lukas Lacko
2
5
6
6
H2H
Teimuraz Gabashvili
1
7
4
4
18.10.19
štvrťfinále
Jiri Vesely
2
7
6
H2H
Adrian Menendez-Maceiras
0
6
4
2
18.10.19
štvrťfinále
Julian Lenz
1
6
4
H2H
Johannes Haerteis
skreč
0
1
2
18.10.19
štvrťfinále
Maxime Cressy
2
6
6
H2H
Daniel Masur
0
3
4
17.10.19
3. kolo
Teimuraz Gabashvili
2
6
4
7
H2H
Marc-Andrea Huesler
1
3
6
5
17.10.19
3. kolo
Adrian Menendez-Maceiras
2
3
7
7
H2H
Quentin Halys
1
6
6
5
6
5
17.10.19
3. kolo
Lukas Lacko
2
6
6
H2H
Filippo Baldi
0
1
4
17.10.19
3. kolo
Jiri Vesely
2
6
6
6
H2H
Stefano Napolitano
1
7
9
4
3
17.10.19
3. kolo
Julian Lenz
2
7
6
H2H
Constant Lestienne
0
6
1
4
17.10.19
3. kolo
Daniel Masur
2
6
7
H2H
Luca Vanni
0
3
5
17.10.19
3. kolo
Johannes Haerteis
2
7
7
H2H
Zdenek Kolar
0
6
4
6
5
17.10.19
3. kolo
Maxime Cressy
2
4
6
6
H2H
Yannick Hanfmann
1
6
4
3
15.10.19
2. kolo
Teimuraz Gabashvili
2
6
7
H2H
Ramkumar Ramanathan
0
3
6
3
15.10.19
2. kolo
Luca Vanni
2
6
7
H2H
Tallon Griekspoor
0
4
6
4
15.10.19
2. kolo
Stefano Napolitano
2
7
6
H2H
Jonas Forejtek
0
5
1
15.10.19
2. kolo
Daniel Masur
2
5
6
6
H2H
Jelle Sels
1
7
4
4
15.10.19
2. kolo
Quentin Halys
2
6
6
7
H2H
Cem Ilkel
1
7
9
4
6
4
15.10.19
2. kolo
Marc-Andrea Huesler
2
6
6
H2H
Aleksandr Nedovyesov
0
4
4
16.10.19
2. kolo
Adrian Menendez-Maceiras
2
6
6
H2H
Benjamin Hassan
0
2
4
16.10.19
2. kolo
Lukas Lacko
2
7
2
6
H2H
Vitaliy Sachko
1
5
6
3
16.10.19
2. kolo
Yannick Hanfmann
2
7
6
H2H
James Ward
0
6
2
3
16.10.19
2. kolo
Jiri Vesely
2
6
6
6
H2H
Lucas Miedler
1
4
7
2
3
16.10.19
2. kolo
Julian Lenz
1
5
H2H
Matthias Bachinger
skreč
0
3
16.10.19
2. kolo
Constant Lestienne
2
6
7
H2H
Daniel Altmaier
0
3
5
16.10.19
2. kolo
Johannes Haerteis
2
6
6
7
H2H
Robin Haase
1
4
7
6
6
2
16.10.19
2. kolo
Filippo Baldi
2
4
6
6
H2H
Geoffrey Blancaneaux
1
6
3
1
16.10.19
2. kolo
Zdenek Kolar
2
6
7
H2H
Tristan Lamasine
0
4
5
16.10.19
2. kolo
Maxime Cressy
2
6
3
6
H2H
Uladzimir Ignatik
1
3
6
3
14.10.19
1. kolo
Teimuraz Gabashvili
2
6
7
H2H
Sandro Ehrat
0
3
6
2
14.10.19
1. kolo
Luca Vanni
2
7
4
6
H2H
Botic Van De Zandschulp
1
6
6
6
4
14.10.19
1. kolo
Uladzimir Ignatik
2
6
6
7
H2H
Andrea Pellegrino
1
7
4
4
6
4
14.10.19
1. kolo
Jelle Sels
2
7
6
H2H
Evan Hoyt
0
6
2
4
14.10.19
1. kolo
Cem Ilkel
2
6
6
H2H
Riccardo Bonadio
0
3
2
14.10.19
1. kolo
Johannes Haerteis
2
6
6
H2H
Maximilian Neuchrist
0
4
4
14.10.19
1. kolo
Lucas Miedler
2
7
6
H2H
Roberto Ortega-Olmedo
0
6
3
4
14.10.19
1. kolo
Vitaliy Sachko
2
7
6
H2H
Illya Marchenko
0
6
8
3
14.10.19
1. kolo
Benjamin Hassan
1
6
1
H2H
Andrea Arnaboldi
skreč
0
2
0
14.10.19
1. kolo
Geoffrey Blancaneaux
2
6
6
H2H
Hugo Grenier
0
3
4
14.10.19
1. kolo
Marc-Andrea Huesler
2
7
6
H2H
Vaclav Safranek
0
6
2
3
14.10.19
1. kolo
Jonas Forejtek
2
6
6
H2H
Louis Wessels
0
1
2
15.10.19
1. kolo
James Ward
2
7
7
H2H
Pavel Kotov
0
6
2
5
15.10.19
1. kolo
Julian Lenz
2
6
6
H2H
Lukas Klein
0
4
3
15.10.19
1. kolo
Daniel Altmaier
2
4
6
7
H2H
Jan Choinski
1
6
4
6
8
15.10.19
1. kolo
Zdenek Kolar
2
6
6
H2H
Mats Rosenkranz
0
4
4
14.10.19
kvalifik.
Julian Lenz
2
6
6
H2H
Jeremy Schifris
0
3
3
14.10.19
kvalifik.
Mats Rosenkranz
2
7
6
H2H
Vitaliy Sachko
0
6
8
3
Ismaning Challenger
sety
1
2
3
4
5
20.10.19
finále
Quentin Halys/Tristan Lamasine
2
6
7
H2H
James Cerretani/Maxime Cressy
0
3
5
18.10.19
semifinále
James Cerretani/Maxime Cressy
2
7
6
10
H2H
Tallon Griekspoor/Botic Van de Zandschulp
1
5
7
2
5
19.10.19
semifinále
Quentin Halys/Tristan Lamasine
2
6
7
H2H
Harri Heliovaara/Illya Marchenko
0
3
6
4
17.10.19
štvrťfinále
James Cerretani/Maxime Cressy
2
6
7
10
H2H
Scott Clayton/Evan Hoyt
1
7
4
6
5
6
17.10.19
štvrťfinále
Harri Heliovaara/Illya Marchenko
2
6
6
H2H
Karol Drzewiecki/Szymon Walkow
0
1
4
17.10.19
štvrťfinále
Tallon Griekspoor/Botic Van de Zandschulp
2
6
6
H2H
Geoffrey Blancaneaux/Maximilian Neuchrist
0
3
3
18.10.19
štvrťfinále
Quentin Halys/Tristan Lamasine
2
6
3
10
H2H
Kai Lemstra/Sven Lemstra
1
1
6
6
15.10.19
1. kolo
Karol Drzewiecki/Szymon Walkow
2
6
6
H2H
Julian Lenz/Daniel Masur
0
4
4
15.10.19
1. kolo
Scott Clayton/Evan Hoyt
2
4
7
10
H2H
Rameez Junaid/Purav Raja
1
6
6
4
5
15.10.19
1. kolo
Tallon Griekspoor/Botic Van de Zandschulp
2
7
7
H2H
Ramkumar Ramanathan/David Vega Hernandez
0
6
6
5
15.10.19
1. kolo
Geoffrey Blancaneaux/Maximilian Neuchrist
2
4
7
10
H2H
Andrey Golubev/Aleksandr Nedovyesov
1
6
6
0
5
16.10.19
1. kolo
Quentin Halys/Tristan Lamasine
2
4
6
10
H2H
Andre Begemann/Florin Mergea
1
6
3
8
16.10.19
1. kolo
Kai Lemstra/Sven Lemstra
2
6
7
10
H2H
Teimuraz Gabashvili/Pavel Kotov
1
7
4
6
5
7
16.10.19
1. kolo
James Cerretani/Maxime Cressy
2
6
6
H2H
Daniel Altmaier/Johannes Haerteis
0
3
2
16.10.19
1. kolo
Harri Heliovaara/Illya Marchenko
2
6
7
H2H
Sergio Martos Gornes/Roberto Ortega-Olmedo
0
3
6
3
<