Czech Republic F12 2018 live score, live výsledky
TenisLive.net
Všetky zápasy
Tenis muži
Tenis ženy
TENIS LIVE TURNAJE
VŠETKY TURNAJE
ATP: Australian Open (Asia
ATP: Cameroon F1 (Yaounde)
ATP: Chile F3 (Antofagasta)
ATP: Czech Republic F12
ATP: Dominican Republic F1
ATP: Egypt F29 (Cairo)
ATP: South Africa F2
ATP: Tunisia F42 (Monastir)
ATP: Turkey F38 (Antalya)
ATP: USA F34 (Waco)
TENISOVÉ REBRÍČKY
ATP rebríček
WTA rebríček
PARTNERI
Tennis stats
Live výsledky
Tipy na zápasy
Tennis live ergebnisse
Online kasína
Live tenis
Nezačaté
Ukončené
Moje zápasy (0)
Czech Republic F12 (Prague) live, $15K
Czech Republic F12
sety
1
2
3
4
5
02.12.18
finále
Andres Artunedo Martinavarr
2
6
7
H2H
Michal Konecny
0
1
6
1
01.12.18
semifinále
Michal Konecny
2
6
6
H2H
Filip Duda
0
2
4
01.12.18
semifinále
Andres Artunedo Martinavarr
2
6
2
7
H2H
Robin Stanek
1
3
6
5
30.11.18
štvrťfinále
Michal Konecny
2
7
6
H2H
Peter Heller
0
6
6
2
30.11.18
štvrťfinále
Andres Artunedo Martinavarr
2
6
6
H2H
Ondrej Krstev
0
3
3
30.11.18
štvrťfinále
Robin Stanek
2
6
6
H2H
Jiri Jenicek
0
0
0
30.11.18
štvrťfinále
Filip Duda
2
6
7
6
H2H
Peter Torebko
1
7
5
6
8
4
29.11.18
2. kolo
Michal Konecny
2
6
6
6
H2H
Antonin Stepanek
1
7
4
3
3
29.11.18
2. kolo
Peter Torebko
2
6
6
H2H
Dalibor Svrcina
0
4
3
29.11.18
2. kolo
Peter Heller
2
6
6
H2H
Joy Vigani
0
3
4
29.11.18
2. kolo
Andres Artunedo Martinavarr
2
6
6
H2H
Remy Bertola
0
3
4
29.11.18
2. kolo
Robin Stanek
1
5
H2H
Nicolae Frunza
skreč
0
1
29.11.18
2. kolo
Ondrej Krstev
2
6
6
H2H
Dan Added
0
4
4
29.11.18
2. kolo
Filip Duda
2
7
6
H2H
Michael Vrbensky
0
5
1
29.11.18
2. kolo
Jiri Jenicek
2
1
6
6
H2H
Evzen Holis
1
6
3
4
28.11.18
1. kolo
Michal Konecny
2
4
6
6
H2H
Robert Strombachs
1
6
2
3
28.11.18
1. kolo
Peter Torebko
2
6
6
H2H
Yvo Panak
0
0
4
28.11.18
1. kolo
Peter Heller
2
6
6
H2H
Valentin Guenther
0
3
3
28.11.18
1. kolo
Andres Artunedo Martinavarr
2
7
6
H2H
Kelsey Stevenson
0
5
1
28.11.18
1. kolo
Robin Stanek
2
1
6
7
H2H
Marek Gengel
1
6
3
6
2
28.11.18
1. kolo
Nicolae Frunza
2
6
6
H2H
Mikalai Haliak
0
4
4
28.11.18
1. kolo
Joy Vigani
2
6
7
H2H
Albert Sprlak Puk
0
2
5
28.11.18
1. kolo
Ondrej Krstev
2
6
6
H2H
Jiri Barnat
0
0
2
28.11.18
1. kolo
Remy Bertola
2
7
6
H2H
Oleksii Krutykh
0
6
3
4
28.11.18
1. kolo
Dan Added
2
6
6
H2H
Tadeas Paroulek
0
1
3
28.11.18
1. kolo
Filip Duda
2
6
6
H2H
Adrian Obert
0
3
3
28.11.18
1. kolo
Antonin Stepanek
2
6
6
H2H
Jakob Aichhorn
0
4
3
28.11.18
1. kolo
Michael Vrbensky
2
6
7
H2H
Marek Semjan
0
3
6
6
28.11.18
1. kolo
Jiri Jenicek
2
4
6
7
H2H
Andrej Glvac
1
6
3
6
5
28.11.18
1. kolo
Dalibor Svrcina
2
6
6
H2H
Nicolas Parizzia
0
4
2
28.11.18
1. kolo
Evzen Holis
1
2
H2H
Dominik Boehler
skreč
0
0
27.11.18
kvalifik.
Adrian Obert
2
6
6
H2H
Dominik Nazaruk
0
4
3
27.11.18
kvalifik.
Yvo Panak
2
7
6
H2H
Isa Mammetgulyyev
0
6
1
3
27.11.18
kvalifik.
Valentin Guenther
2
7
6
H2H
Daniel Paty
0
5
3
27.11.18
kvalifik.
Remy Bertola
2
6
6
H2H
Kai Lemstra
0
4
3
27.11.18
kvalifik.
Jakob Aichhorn
2
6
6
H2H
Dominik Recek
0
1
2
27.11.18
kvalifik.
Antonin Stepanek
2
6
6
H2H
Michal Bisko
0
2
4
27.11.18
kvalifik.
Albert Sprlak Puk
2
6
6
H2H
Nicolas Parizzia
0
4
1
27.11.18
kvalifik.
Jiri Barnat
2
6
6
H2H
Patrik Hartmeier
0
2
2
26.11.18
1. kolo kval.
Adrian Obert
2
6
6
H2H
Marek Podlesak
0
3
3
26.11.18
1. kolo kval.
Yvo Panak
2
6
6
H2H
Ioan Dan Abrudan
0
1
2
26.11.18
1. kolo kval.
Michal Bisko
2
6
1
6
H2H
Emilien Voisin
1
3
6
2
26.11.18
1. kolo kval.
Dominik Recek
2
3
6
7
H2H
Mateusz Terczynski
1
6
2
6
7
26.11.18
1. kolo kval.
Dominik Nazaruk
2
6
6
H2H
Dominik Langmajer
0
2
4
26.11.18
1. kolo kval.
Valentin Guenther
2
6
6
H2H
Filip Michl
0
2
2
26.11.18
1. kolo kval.
Remy Bertola
2
6
6
H2H
Ondrej Styler
0
4
4
26.11.18
1. kolo kval.
Isa Mammetgulyyev
2
7
6
H2H
Stepan Rinko
0
6
4
4
26.11.18
1. kolo kval.
Nicolas Parizzia
2
6
7
H2H
Vojtech Vlkovsky
0
3
5
26.11.18
1. kolo kval.
Patrik Hartmeier
2
6
6
H2H
Stepan Pecak
0
2
4
26.11.18
1. kolo kval.
Jakob Aichhorn
2
0
6
6
H2H
Jan Semerak
1
6
4
1
26.11.18
1. kolo kval.
Kai Lemstra
2
4
6
7
H2H
David Juras
1
6
3
6
5
26.11.18
1. kolo kval.
Antonin Stepanek
2
6
6
H2H
Adam Blecha
0
2
2
26.11.18
1. kolo kval.
Daniel Paty
2
7
6
H2H
Martin Fekiac
0
5
3
26.11.18
1. kolo kval.
Albert Sprlak Puk
2
6
6
H2H
Tim Heger
0
3
4
26.11.18
1. kolo kval.
Jiri Barnat
1
7
6
2
H2H
Michal Franek
skreč
0
6
0
Czech Republic F12
sety
1
2
3
4
5
26.11.18
finále
Marek Gengel/Michal Konecny
2
7
6
H2H
Daniel Paty/Ondrej Styler
0
5
2
26.11.18
semifinále
Marek Gengel/Michal Konecny
2
6
1
10
H2H
Dan Added/Andres Artunedo Martinavarr
1
3
6
6
26.11.18
semifinále
Daniel Paty/Ondrej Styler
2
6
6
H2H
Peter Heller/Robert Strombachs
0
3
4
26.11.18
štvrťfinále
Marek Gengel/Michal Konecny
2
6
6
H2H
Nicolae Frunza/Patrick Grigoriu
0
2
1
26.11.18
štvrťfinále
Dan Added/Andres Artunedo Martinavarr
2
6
6
H2H
Remy Bertola/Kelsey Stevenson
0
3
3
26.11.18
štvrťfinále
Daniel Paty/Ondrej Styler
2
6
6
H2H
Ondrej Krstev/Peter Torebko
0
2
4
26.11.18
štvrťfinále
Peter Heller/Robert Strombachs
2
3
6
10
H2H
Jiri Barnat/Dalibor Svrcina
1
6
3
2
26.11.18
1. kolo
Nicolae Frunza/Patrick Grigoriu
2
6
6
H2H
Adam Blecha/Stepan Rinko
0
2
4
26.11.18
1. kolo
Marek Gengel/Michal Konecny
2
7
6
H2H
Tadeas Paroulek/Robin Stanek
0
5
3
26.11.18
1. kolo
Dan Added/Andres Artunedo Martinavarr
2
6
6
H2H
Ioan Dan Abrudan/Claudio Mircea
0
1
2
26.11.18
1. kolo
Remy Bertola/Kelsey Stevenson
2
6
6
H2H
Oleksii Krutykh/Albert Sprlak Puk
0
3
4
26.11.18
1. kolo
Ondrej Krstev/Peter Torebko
2
6
6
H2H
Mirgiiaz Mirdzhaliev/Krystof Zapsky
0
4
1
26.11.18
1. kolo
Daniel Paty/Ondrej Styler
2
7
6
10
H2H
Filip Duda/Michael Vrbensky
1
5
7
4
8
26.11.18
1. kolo
Jiri Barnat/Dalibor Svrcina
2
6
2
10
H2H
Florian Fallert/Adrian Obert
1
2
6
5
26.11.18
1. kolo
Peter Heller/Robert Strombachs
2
3
6
10
H2H
Dominik Langmajer/Daniel Lustig
1
6
3
8
<