Austria F6 (Innsbruck) 2018 live score, live výsledky
TenisLive.net
Všetky zápasy
Tenis muži
Tenis ženy
TENIS LIVE TURNAJE
VŠETKY TURNAJE
ATP: Toronto
ATP: Aptos Challenger
ATP: Jinan Challenger
ATP: Portoroz Challenger
ATP: Pullach Challenger
ATP: Austria F6 (Innsbruck)
ATP: Belarus F1 (Minsk)
ATP: Belgium F7 (Eupen)
ATP: Finland F2 (Hyvinkaa)
ATP: Germany F11 (Trier)
ATP: Indonesia F3 (Jakarta)
ATP: Italy F22 (Cornaiano)
ATP: Morocco F4 (Casablanca)
ATP: Poland F6 (Koszalin)
ATP: Portugal F14 (Sintra)
ATP: Romania F8 (Bucharest)
ATP: Russia F5 (Kazan)
ATP: Serbia F1 (Novi
ATP: Slovakia F3 (Bratislava)
ATP: Spain F22 (Pozoblanco)
ATP: USA F22 (Edwardsville)
TENISOVÉ REBRÍČKY
ATP rebríček
WTA rebríček
PARTNERI
Tennis stats
Live výsledky
Tipy na zápasy
Tennis live ergebnisse
Online kasína
Live tenis
Nezačaté
Ukončené
Moje zápasy (0)
Austria F6 (Innsbruck) live, $15K
Austria F6 (Innsbruck)
sety
1
2
3
4
5
11.08.18
finále
Alessandro Petrone
2
2
6
6
H2H
Yuta Shimizu
1
6
1
4
10.08.18
semifinále
Alessandro Petrone
2
3
7
7
H2H
Mariano Kestelboim
1
6
6
2
6
4
10.08.18
semifinále
Yuta Shimizu
2
6
6
H2H
Alexander Erler
0
0
2
09.08.18
štvrťfinále
Alessandro Petrone
2
6
7
H2H
Gabriel Schmidt
0
3
6
1
09.08.18
štvrťfinále
Alexander Erler
2
6
6
H2H
Omar Giacalone
0
4
2
09.08.18
štvrťfinále
Mariano Kestelboim
2
7
6
H2H
Mick Veldheer
0
5
1
09.08.18
štvrťfinále
Yuta Shimizu
2
6
6
H2H
Jonas Trinker
0
3
0
08.08.18
2. kolo
Alessandro Petrone
2
3
6
6
H2H
Philipp Schroll
1
6
2
2
08.08.18
2. kolo
Omar Giacalone
2
6
6
H2H
Jakob Aichhorn
0
2
2
08.08.18
2. kolo
Jonas Trinker
2
3
6
6
H2H
Skander Mansouri
1
6
3
1
08.08.18
2. kolo
Alexander Erler
2
6
6
H2H
Marco Miceli
0
1
2
08.08.18
2. kolo
Mariano Kestelboim
2
6
6
H2H
Michael Weindl
0
1
1
08.08.18
2. kolo
Mick Veldheer
2
7
7
H2H
Takuto Niki
0
6
0
5
08.08.18
2. kolo
Gabriel Schmidt
2
6
6
H2H
Filip Duda
0
2
4
08.08.18
2. kolo
Yuta Shimizu
2
6
6
H2H
Fermin Tenti
0
3
3
06.08.18
1. kolo
Omar Giacalone
2
3
6
6
H2H
Alejo Vilaro
1
6
3
4
06.08.18
1. kolo
Skander Mansouri
2
6
6
7
H2H
Johannes Bangratz
1
7
5
3
5
06.08.18
1. kolo
Jonas Trinker
2
7
7
H2H
Edoardo Sardella
0
6
5
6
4
06.08.18
1. kolo
Mariano Kestelboim
2
6
6
H2H
Christopher Patzanovsky
0
2
4
06.08.18
1. kolo
Michael Weindl
2
6
6
H2H
Ivan Zaytsev
0
0
1
06.08.18
1. kolo
Jakob Aichhorn
2
6
6
H2H
Gabriel Huber
0
3
4
06.08.18
1. kolo
Yuta Shimizu
2
4
7
6
H2H
Sandro Kopp
1
6
6
4
4
06.08.18
1. kolo
Fermin Tenti
2
6
6
H2H
Manfred Fellin
0
3
1
07.08.18
1. kolo
Takuto Niki
2
6
3
6
H2H
Lautaro Agustin Falabella
1
1
6
1
07.08.18
1. kolo
Alessandro Petrone
2
6
6
H2H
Alessandro Ceppellini
0
4
4
07.08.18
1. kolo
Alexander Erler
2
6
6
H2H
Andrea Borroni
0
1
3
07.08.18
1. kolo
Philipp Schroll
2
6
6
H2H
Neil Oberleitner
0
3
4
07.08.18
1. kolo
Mick Veldheer
2
6
6
H2H
Philip Aplienz
0
2
2
07.08.18
1. kolo
Gabriel Schmidt
2
6
3
6
H2H
Stefano Battaglino
1
2
6
2
07.08.18
1. kolo
Marco Miceli
2
6
6
H2H
Giordan Kunz
0
0
4
07.08.18
1. kolo
Filip Duda
2
6
7
H2H
Thomas Brechemier
0
4
5
05.08.18
kvalifik.
Michael Weindl
2
7
6
H2H
Michael Kerschbaumer
0
5
2
05.08.18
kvalifik.
Giordan Kunz
2
6
6
H2H
Felipe Derdoy
0
4
1
05.08.18
kvalifik.
Christopher Patzanovsky
2
7
6
H2H
Vital Flurin Leuch
0
6
1
2
05.08.18
kvalifik.
Jakob Aichhorn
2
6
6
H2H
Francesco Cano
0
3
0
05.08.18
kvalifik.
Stefano Battaglino
1
6
H2H
David Tomic
skreč
0
0
05.08.18
kvalifik.
Lautaro Agustin Falabella
2
6
6
H2H
Edoardo Sardella
0
3
0
05.08.18
kvalifik.
Neil Oberleitner
2
6
6
H2H
Filippo Bettini
0
2
2
05.08.18
kvalifik.
Ivan Zaytsev
2
6
3
7
H2H
Keivon Tabrizi
1
4
6
5
04.08.18
2. kolo kval.
Filippo Bettini
2
6
7
H2H
Andre Ku Meza
0
3
6
3
04.08.18
2. kolo kval.
Keivon Tabrizi
2
6
6
H2H
Raul Joel Andrin Teichmann
0
3
2
04.08.18
2. kolo kval.
Michael Kerschbaumer
2
6
6
H2H
Benedikt Emesz
0
3
1
04.08.18
2. kolo kval.
Vital Flurin Leuch
2
6
6
H2H
Lorenzo Corioni
0
4
4
04.08.18
2. kolo kval.
Michael Weindl
2
6
6
H2H
Tobias Brutscher
0
1
0
04.08.18
2. kolo kval.
Edoardo Sardella
2
6
5
6
H2H
Matteo Curci
1
4
7
3
04.08.18
2. kolo kval.
Felipe Derdoy
2
6
6
H2H
Philipp Dittmer
0
4
4
04.08.18
2. kolo kval.
Giordan Kunz
2
6
6
H2H
Niklas Waldner
0
1
3
04.08.18
2. kolo kval.
Christopher Patzanovsky
2
6
6
H2H
Paolo Dagnino
0
3
2
04.08.18
2. kolo kval.
Francesco Cano
2
6
6
H2H
Andrea Cardella
0
3
4
04.08.18
2. kolo kval.
Jakob Aichhorn
2
6
6
H2H
Laurin Aerne
0
0
1
04.08.18
2. kolo kval.
Stefano Battaglino
2
6
6
H2H
Lars Nohl
0
4
0
04.08.18
2. kolo kval.
Neil Oberleitner
2
6
6
H2H
Pol Otin
0
1
1
04.08.18
2. kolo kval.
Ivan Zaytsev
2
7
6
H2H
Leonardo Chiari
0
6
4
2
04.08.18
2. kolo kval.
David Tomic
2
2
7
7
H2H
Jacopo Accatino
1
6
5
6
5
05.08.18
2. kolo kval.
Lautaro Agustin Falabella
2
6
6
H2H
Gilles Eckert
0
4
1
04.08.18
1. kolo kval.
Filippo Bettini
2
3
6
6
H2H
Michelangelo Endrizzi
1
6
2
4
04.08.18
1. kolo kval.
Andre Ku Meza
1
w/o
H2H
Giovanni Narcisi
0
04.08.18
1. kolo kval.
Philipp Dittmer
2
6
6
H2H
Florentin Garstenauer
0
1
1
04.08.18
1. kolo kval.
Paolo Dagnino
2
6
6
H2H
Bjorn Nareyka
0
1
1
04.08.18
1. kolo kval.
Michael Kerschbaumer
2
2
6
6
H2H
Patric Prinoth
1
6
1
0
04.08.18
1. kolo kval.
Vital Flurin Leuch
2
6
6
H2H
Connor Richardson
0
2
2
04.08.18
1. kolo kval.
Giordan Kunz
2
6
6
H2H
Byron Roberto Banziger Gallizzi
0
0
0
04.08.18
1. kolo kval.
Matteo Curci
1
4
H2H
Mattia Rossi
skreč
0
1
04.08.18
1. kolo kval.
Francesco Cano
2
6
6
7
H2H
Erwin Troebinger
1
7
6
3
5
04.08.18
1. kolo kval.
Lorenzo Corioni
2
6
6
H2H
Peter Roessel
0
0
1
04.08.18
1. kolo kval.
Stefano Battaglino
1
6
4
H2H
Luca Amelio
skreč
0
0
0
04.08.18
1. kolo kval.
Tobias Brutscher
1
w/o
H2H
Franz Lukas
0
04.08.18
1. kolo kval.
Lautaro Agustin Falabella
2
6
6
H2H
Umberto Giovannini
0
3
1
04.08.18
1. kolo kval.
Laurin Aerne
2
6
6
H2H
Alexander Abou Boutros
0
0
0
04.08.18
1. kolo kval.
Leonardo Chiari
2
6
6
H2H
Bruno Bernardini
0
2
3
04.08.18
1. kolo kval.
Neil Oberleitner
2
6
6
H2H
Francesco Trepla
0
3
3
04.08.18
1. kolo kval.
Raul Joel Andrin Teichmann
2
6
7
H2H
Alessio Ravanelli
0
4
5
04.08.18
1. kolo kval.
Andrea Cardella
2
5
7
6
H2H
Jesse Ross
1
7
6
5
3
04.08.18
1. kolo kval.
Gilles Eckert
2
6
6
H2H
Mark Pfeiffer
0
1
4
04.08.18
1. kolo kval.
Pol Otin
2
6
6
H2H
Alemario Esos Samardzic
0
0
0
04.08.18
1. kolo kval.
Ivan Zaytsev
2
6
6
H2H
Gregory Howe
0
1
1
04.08.18
1. kolo kval.
Niklas Waldner
2
6
6
H2H
Aleksandar Tomas
0
4
4
04.08.18
1. kolo kval.
David Tomic
2
6
6
H2H
Pietro Pirolt
0
3
2
04.08.18
1. kolo kval.
Jacopo Accatino
2
6
6
H2H
Marco Corino
0
4
4
04.08.18
1. kolo kval.
Benedikt Emesz
2
6
6
H2H
Luis Humberto Lopez
0
4
4
Austria F6 (Innsbruck)
sety
1
2
3
4
5
06.08.18
finále
Jakob Aichhorn/Alexander Erler
2
6
1
11
H2H
Mariano Kestelboim/Alejo Vilaro
1
1
6
9
06.08.18
semifinále
Jakob Aichhorn/Alexander Erler
2
6
7
H2H
Sandro Kopp/Vital Flurin Leuch
0
3
6
4
06.08.18
semifinále
Mariano Kestelboim/Alejo Vilaro
2
6
6
H2H
Takuto Niki/Yuta Shimizu
0
3
1
06.08.18
štvrťfinále
Jakob Aichhorn/Alexander Erler
2
7
6
H2H
Filip Duda/Skander Mansouri
0
6
4
4
06.08.18
štvrťfinále
Mariano Kestelboim/Alejo Vilaro
2
6
6
H2H
Gabriel Huber/Mick Veldheer
0
2
1
06.08.18
štvrťfinále
Sandro Kopp/Vital Flurin Leuch
2
6
6
H2H
Lorenzo Corioni/Paolo Dagnino
0
1
2
06.08.18
štvrťfinále
Takuto Niki/Yuta Shimizu
2
5
6
10
H2H
Bjorn Nareyka/Neil Oberleitner
1
7
2
7
06.08.18
1. kolo
Jakob Aichhorn/Alexander Erler
2
6
6
H2H
Harald Stauder/Markus Stauder
0
2
2
06.08.18
1. kolo
Mariano Kestelboim/Alejo Vilaro
2
6
6
H2H
Felipe Derdoy/Lautaro Agustin Falabella
0
3
2
06.08.18
1. kolo
Sandro Kopp/Vital Flurin Leuch
1
w/o
H2H
Giordan Kunz/Keivon Tabrizi
0
06.08.18
1. kolo
Bjorn Nareyka/Neil Oberleitner
2
6
6
H2H
Francesco Cano/Andrea Cardella
0
3
2
06.08.18
1. kolo
Takuto Niki/Yuta Shimizu
2
6
7
H2H
Alessandro Ceppellini/Omar Giacalone
0
1
6
5
06.08.18
1. kolo
Gabriel Huber/Mick Veldheer
2
6
6
H2H
Anton Chekhov/Ramazan Nureev
0
4
4
06.08.18
1. kolo
Lorenzo Corioni/Paolo Dagnino
2
2
6
11
H2H
Stefano Battaglino/Marco Corino
1
6
2
9
06.08.18
1. kolo
Filip Duda/Skander Mansouri
2
6
7
H2H
Manfred Fellin/Edoardo Sardella
0
4
5
<