Tenis live, tenisové štatistiky, live tenisové výsledky

muži dvojhra antuka Peru Lima Challenger sety 1 2 3 4 5
27.11.20
štvrťfinále
Daniel Elahi Galan 2 7 6
Roberto Carballes Baena 0 66 2
27.11.20
štvrťfinále
Vitaliy Sachko 2 6 6
Alejandro Tabilo 0 4 4
27.11.20
štvrťfinále
Marcelo Tomas Barrios Vera 2 6 6 6
Vit Kopriva 1 74 3 2
27.11.20
štvrťfinále
Thiago Agustin Tirante 2 6 6
Francisco Cerundolo 0 2 0
muži dvojhra antuka Spain M15 Benicarlo sety 1 2 3 4 5
27.11.20
štvrťfinále
Marco Bortolotti 2 6 6
Pol Martin Tiffon 0 3 4
27.11.20
štvrťfinále
Ivan Gakhov 2 6 0 6
Eduard Esteve Lobato 1 4 6 4
27.11.20
štvrťfinále
Nicolas Alvarez Varona 2 6 4 6
Lilian Marmousez 1 3 6 2
27.11.20
štvrťfinále
Antoine Cornut-Chauvinc 2 6 7
Kenny de Schepper 0 4 63
muži dvojhra tvrdý I. Slovakia M15 Bratislava sety 1 2 3 4 5
27.11.20
štvrťfinále
Danylo Kalenichenko 2 6 6
Vadym Ursu 0 3 4
27.11.20
štvrťfinále
Bogdan Bobrov 2 2 7 6
Tobias Simon 1 6 66 4
27.11.20
štvrťfinále
Zizou Bergs 2 7 7
Artem Dubrivnyy 0 5 5
27.11.20
štvrťfinále
Peter Fajta 2 6 6
Marek Gengel 0 3 3
muži dvojhra antuka Egypt M15 Cairo sety 1 2 3 4 5
27.11.20
štvrťfinále
Miljan Zekic 2 1 6 6
Juan Pablo Paz 1 6 4 2
27.11.20
štvrťfinále
Daniel Michalski 2 6 6
Luis Patino 0 3 4
27.11.20
štvrťfinále
Emiliano Maggioli 2 6 6
Sidane Pontjodikromo 0 3 4
27.11.20
štvrťfinále
Niels Visker 2 6 6
Juan Bautista Otegui 0 1 3
muži dvojhra tvrdý Greece M15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
27.11.20
štvrťfinále
Ryan Peniston 2 5 6 6
Gijs Brouwer 1 7 2 1
27.11.20
štvrťfinále
Mateus Alves (2001) 2 7 7
Henry Patten 0 66 63
27.11.20
štvrťfinále
Adrian Andreev 2 6 6
Timo Stodder 0 3 3
27.11.20
štvrťfinále
Jiri Lehecka 2 1 6 6
Lucas Gerch 1 6 1 2
muži dvojhra tvrdý Tunisia M15 Monastir sety 1 2 3 4 5
27.11.20
2. kolo
Tomas Lipovsek Puches 2 7 7
Adrian Oetzbach 0 63 66
27.11.20
štvrťfinále
Tomas Lipovsek Puches 2 6 7
Luca Potenza 0 3 66
27.11.20
2. kolo
Luca Giacomini 2 2 6 6
Pierre Delage 1 6 3 4
27.11.20
štvrťfinále
Luca Giacomini 2 6 7
Titouan Droguet 0 0 5
27.11.20
2. kolo
Mats Rosenkranz 1 4
Clement Deleersnyder skreč 0 0
27.11.20
štvrťfinále
Kenneth Raisma 2 6 6
Alibek Kachmazov 0 3 4
27.11.20
2. kolo
Kenneth Raisma 2 6 7
Eliakim Coulibaly 0 4 5
27.11.20
2. kolo
Ergi Kirkin 2 7 6
Mirko Martinez 0 64 0
27.11.20
štvrťfinále
Ergi Kirkin 2 6 6
Mats Rosenkranz 0 4 4
27.11.20
2. kolo
Luca Potenza 2 6 6
Matias Franco Descotte 0 1 3
27.11.20
2. kolo
Titouan Droguet 2 6 7
Daniele Capecchi 0 4 64
27.11.20
2. kolo
Alibek Kachmazov 2 6 6
Skander Mansouri 0 2 3
muži dvojhra antuka Brazil Sao Paulo Challenger sety 1 2 3 4 5
27.11.20
štvrťfinále
Pedro Sakamoto 2 6 3 6
Maxime Janvier 1 2 6 1
27.11.20
štvrťfinále
Frederico Ferreira Silva 2 7 6
Camilo Ugo Carabelli 0 5 2
27.11.20
štvrťfinále
Joao Menezes 2 6 6
Matheus Pucinelle De Almeida 0 2 2
27.11.20
štvrťfinále
Felipe Meligeni Rodrigues Alves 2 2 6 6
Dmitry Popko 1 6 3 3
muži štvorhra antuka Peru Lima Challenger sety 1 2 3 4 5
27.11.20
semifinále
Inigo Cervantes/Oriol Roca Batalla 2 7 7
Gonzalo Escobar/Artem Sitak 0 67 5
27.11.20
semifinále
Collin Altamirano/Vitaliy Sachko 1 w/o
Daniel Elahi Galan/Agustin Velotti 0
muži štvorhra antuka Spain M15 Benicarlo sety 1 2 3 4 5
27.11.20
finále
Javier Barranco Cosano/Albert Roglan 2 6 2 11
Alberto Barroso Campos/Benjamin Winter Lopez 1 3 6 9
muži štvorhra tvrdý I. Slovakia M15 Bratislava sety 1 2 3 4 5
27.11.20
semifinále
Lukas Palovic/Lukas Pokorny 2 6 7
Filip Misolic/Frane Nincevic 0 3 61
27.11.20
semifinále
Artem Dubrivnyy/Vadym Ursu 2 7 6
Michal Mikula/Yann Wojcik 0 64 4
muži štvorhra antuka Egypt M15 Cairo sety 1 2 3 4 5
27.11.20
semifinále
Juan Bautista Otegui/Juan Pablo Paz 2 6 6
Arjun Kadhe/Yaraslav Shyla 0 2 2
27.11.20
semifinále
Johan Nikles/Carlos Sanchez Jover 2 7 6
Anirudh Chandrasekar/Manish Sureshkumar 0 64 1
muži štvorhra tvrdý Greece M15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
27.11.20
semifinále
Lucas Miedler/Neil Oberleitner 2 3 6 10
Aristotelis Thanos/Petros Tsitsipas 1 6 3 5
27.11.20
semifinále
Timo Stodder/Robert Strombachs 2 6 6
Toby Alex Kodat/Tadeas Paroulek 0 1 3
muži štvorhra antuka Brazil Sao Paulo Challenger sety 1 2 3 4 5
27.11.20
semifinále
Luis David Martinez/Felipe Meligeni Rodrigues Alves 2 6 6
Guillermo Duran/Roberto Quiroz 0 4 2
27.11.20
semifinále
Rogerio Dutra Da Silva/Fernando Romboli 2 6 6
Carlos Gomez-Herrera/Roberto Ortega-Olmedo 0 4 2
<