Tenis live, tenisové štatistiky, live tenisové výsledky

muži dvojhra antuka Peru Lima Challenger sety 1 2 3 4 5
24.11.20
1. kolo
Federico Coria 2 6 6
Mario Vilella Martinez 0 2 4
24.11.20
1. kolo
Oriol Roca Batalla 2 7 7
Pedja Krstin 0 5 5
24.11.20
1. kolo
Roberto Carballes Baena 2 6 6
Mauricio Echazu 0 1 0
24.11.20
1. kolo
Juan Pablo Varillas 2 6 7
Sadio Doumbia 0 1 66
24.11.20
1. kolo
Alejandro Tabilo 2 6 6
Sergio Galdos 0 2 1
24.11.20
1. kolo
Francisco Cerundolo 2 6 6
Jelle Sels 0 2 2
24.11.20
1. kolo
Thiago Agustin Tirante 2 6 6
Pedro Sousa 0 2 1
24.11.20
1. kolo
Jesper De Jong 2 6 6
Collin Altamirano 0 2 4
muži dvojhra antuka Spain M15 Benicarlo sety 1 2 3 4 5
24.11.20
1. kolo
Eduard Esteve Lobato 2 6 6
Jaume Pla Malfeito 0 1 2
24.11.20
1. kolo
Ivan Gakhov 2 6 7
Sergi Perez Contri 0 2 62
24.11.20
1. kolo
Nicolas Moreno De Alboran 2 6 7
Ben Patael 0 3 5
24.11.20
kvalifik.
Pedro Vives Marcos 2 6 6
Alberto Colas Sanchez 0 4 3
24.11.20
1. kolo
Antoine Cornut-Chauvinc 2 6 3 6
Pablo Alemany 1 2 6 1
24.11.20
1. kolo
Lilian Marmousez 2 6 6
Jarmo Perez Wienese 0 0 2
24.11.20
1. kolo
Francisco Andreu Garcia 2 6 6
Giovanni Mpetshi Perricard 0 4 4
24.11.20
kvalifik.
Mariano Alberto Hasenkopf 2 7 6
Sergi Perez Contri 0 62 4
24.11.20
kvalifik.
Xavi Matas Ortega 2 6 7
Alexander Weis 0 3 65
muži dvojhra tvrdý I. Slovakia M15 Bratislava sety 1 2 3 4 5
24.11.20
1. kolo kval.
Yann Marti 2 6 6
Patrik Lapin 0 0 1
24.11.20
kvalifik.
Yann Marti 2 6 6
Vitalii Shcherba 0 0 1
24.11.20
1. kolo
David Poljak 2 6 7
Pavel Nejedly 0 3 65
24.11.20
1. kolo
Danylo Kalenichenko 2 6 4 7
Luca Nardi 1 4 6 5
24.11.20
kvalifik.
Yvo Panak 2 6 6
Luigi Castelletti 0 0 3
24.11.20
1. kolo kval.
Vadym Ursu 2 6 6
Andrej Stehlik 0 2 2
24.11.20
kvalifik.
Vadym Ursu 2 6 6
Noah Thurner 0 2 1
24.11.20
1. kolo
Zizou Bergs 2 6 6
Leandro Riedi 0 4 1
24.11.20
kvalifik.
Yann Wojcik 2 6 7
Benedikt Emesz 0 1 5
24.11.20
1. kolo kval.
Kai Lemstra 2 6 6
Patrik Jancovic 0 2 2
24.11.20
kvalifik.
Filip Misolic 2 6 6
Milos Karol 0 1 2
24.11.20
1. kolo kval.
Filip Misolic 2 6 6
Charles Minc 0 3 3
24.11.20
kvalifik.
Kristof Minarik 2 6 6
Kai Lemstra 0 2 4
24.11.20
kvalifik.
Frane Nincevic 2 6 3 10
Mihailo Popovic 1 3 6 4
24.11.20
1. kolo kval.
Frane Nincevic 2 3 6 11
Dominique Graf 1 6 4 9
24.11.20
kvalifik.
Michal Mikula 2 6 6
Martin Dobry 0 3 1
24.11.20
1. kolo kval.
Michal Mikula 2 7 6
Janos Fekete 0 5 3
24.11.20
1. kolo
Peter Fajta 2 6 6 6
Christopher Heyman 1 77 4 3
24.11.20
1. kolo kval.
Luigi Castelletti 2 6 6
Samuel Paulovcak 0 4 4
24.11.20
1. kolo kval.
Martin Dobry 2 3 6 10
Nikolas Lahky 1 6 1 5
24.11.20
1. kolo kval.
Milos Karol 2 7 6
Michael Weindl 0 66 4
muži dvojhra antuka Egypt M15 Cairo sety 1 2 3 4 5
24.11.20
kvalifik.
Yurii Dzhavakian 2 6 6
Federico Juan Aguilar 0 2 2
24.11.20
kvalifik.
Stefano Baldoni 2 6 3 10
Abhinav Sanjeev Shanmugam 1 3 6 3
24.11.20
2. kolo kval.
Stefano Baldoni 2 6 6
Anirudh Chandrasekar 0 1 0
24.11.20
kvalifik.
Juan Bautista Otegui 2 6 6
Yaraslav Shyla 0 0 1
24.11.20
2. kolo kval.
Simon Beaupain 2 6 7
Leonid Sheyngezikht 0 3 5
24.11.20
kvalifik.
Simon Beaupain 2 6 6
Juan Ignacio Alcalde 0 0 4
24.11.20
kvalifik.
Damien Wenger 2 6 6
Louroi Martinez 0 4 4
24.11.20
kvalifik.
Alejo Lorenzo Lingua Lavallen 2 5 6 10
Sidane Pontjodikromo 1 7 1 8
24.11.20
2. kolo kval.
Mariano Navone 2 5 6 11
Youssef Sadek 1 7 2 9
24.11.20
kvalifik.
Mariano Navone 2 6 6
Adham Gaber 0 0 4
24.11.20
kvalifik.
Niels Visker 2 2 6 10
Ignacio Monzon 1 6 2 3
muži dvojhra tvrdý Greece M15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
24.11.20
2. kolo kval.
Toby Martin 2 6 7
Yair Sarouk 0 1 5
24.11.20
kvalifik.
Matic Spec 2 6 7
Robert Strombachs 0 1 62
24.11.20
2. kolo kval.
Matic Spec 2 7 6
Tadeas Paroulek 0 5 2
24.11.20
2. kolo kval.
Billy Harris 2 6 7
Sergis Kyratzis 0 2 63
24.11.20
kvalifik.
Timo Stodder 2 6 6
Roman Andres Burruchaga 0 0 2
24.11.20
2. kolo kval.
Timo Stodder 2 6 6
Josip Krstanovic 0 1 4
24.11.20
2. kolo kval.
Jakub Paul 2 7 7
Adam Jones 0 68 63
24.11.20
kvalifik.
Jakub Paul 2 6 6 10
Toby Martin 1 0 71 3
24.11.20
kvalifik.
Naoki Tajima 2 7 7
Henry Patten 0 5 5
24.11.20
2. kolo kval.
Naoki Tajima 2 6 6
Patrik Hartmeier 0 4 2
24.11.20
2. kolo kval.
Federico Arnaboldi 2 6 6
Vasilios Caripi 0 2 1
24.11.20
2. kolo kval.
Cezar Cretu (ROU) 2 6 5 10
Sean Hodkin 1 4 7 6
24.11.20
kvalifik.
Cezar Cretu (ROU) 2 6 6
Billy Harris 0 4 4
24.11.20
2. kolo kval.
Robert Strombachs 2 6 6
Jason Janis 0 0 1
24.11.20
2. kolo kval.
Sebastian Gima 2 2 6 10
Luca Castelnuovo 1 6 3 5
24.11.20
kvalifik.
Sebastian Gima 2 6 7
Federico Arnaboldi 0 3 61
24.11.20
2. kolo kval.
Roman Andres Burruchaga 2 0 6 11
Luke Johnson 1 6 1 9
24.11.20
2. kolo kval.
Henry Patten 2 6 6
Martin Van Der Meerschen 0 4 1
muži dvojhra tvrdý Tunisia M15 Monastir sety 1 2 3 4 5
24.11.20
1. kolo kval.
Gabriel Roveri Sidney 2 6 6
Skander Ben Fraj 0 1 3
24.11.20
2. kolo kval.
Constant De La Bassetiere 2 6 6
Aliaksandr Liaonenka 0 3 3
24.11.20
1. kolo kval.
Constant De La Bassetiere 2 6 6
Elyes Marouani 0 2 1
24.11.20
1. kolo kval.
Giuliano Benedetti 2 6 4 10
Tom Schonenberg 1 2 6 8
24.11.20
2. kolo kval.
Titouan Droguet 2 6 6
Maik Moraing 0 0 2
24.11.20
1. kolo kval.
Maik Moraing 2 6 6
Liam Schiemann 0 3 2
24.11.20
1. kolo kval.
Pietro Marino 2 7 7
Perry Gregg 0 64 63
24.11.20
1. kolo kval.
Wissam Abderrahman 2 6 6 10
Danila Moroz 1 3 74 2
muži dvojhra antuka Brazil Sao Paulo Challenger sety 1 2 3 4 5
24.11.20
1. kolo
Thomaz Bellucci 2 6 6
Teimuraz Gabashvili 0 2 0
24.11.20
1. kolo
Christian Lindell 2 6 4 6
Joao Lucas Reis Da Silva 1 2 6 3
24.11.20
1. kolo
Thiago Moura Monteiro 2 6 6
Gastao Elias 0 3 2
24.11.20
1. kolo
Frederico Ferreira Silva 2 4 7 6
Aziz Dougaz 1 6 65 1
24.11.20
1. kolo
Joao Menezes 2 6 6
Joao Pedro Sorgi 0 1 1
24.11.20
1. kolo
Orlando Luz 2 7 1 6
Thiago Seyboth Wild 1 5 6 3
24.11.20
1. kolo
Felipe Meligeni Rodrigues Alves 2 6 6
Benjamin Lock 0 4 1
24.11.20
1. kolo
Camilo Ugo Carabelli 2 5 6 6
Emilio Gomez 1 7 3 0
24.11.20
1. kolo
Chun Hsin Tseng 2 6 3 6
Sebastian Baez 1 3 6 4
24.11.20
1. kolo
Matheus Pucinelle De Almeida 2 6 5 6
Kaichi Uchida 1 2 7 3
muži štvorhra antuka Peru Lima Challenger sety 1 2 3 4 5
24.11.20
1. kolo
Juan Manuel Cerundolo/Thiago Agustin Tirante 2 6 6
Mauricio Echazu/Bastian Malla 0 2 1
24.11.20
1. kolo
Gonzalo Escobar/Artem Sitak 2 7 6
Nicolas Alvarez/Nicolas Jarry 0 5 4
muži štvorhra antuka Spain M15 Benicarlo sety 1 2 3 4 5
24.11.20
štvrťfinále
Javier Barranco Cosano/Albert Roglan 2 6 6
Alberto Colas Sanchez/Jarmo Perez Wienese 0 4 2
24.11.20
1. kolo
Ivan Gakhov/Alvaro Lopez San Martin 1 w/o
Antoine Cornut-Chauvinc/Maxime Hamou 0
24.11.20
1. kolo
Nathan Seateun/Michael Zhu 2 6 6
Jose Vicent Monsonis Uso/Oscar Pinto Sansano 0 1 3
24.11.20
štvrťfinále
Yan Bondarevskiy/Oleg Prihodko 2 3 6 10
Kenny de Schepper/Benjamin Pietri 1 6 4 8
muži štvorhra tvrdý I. Slovakia M15 Bratislava sety 1 2 3 4 5
24.11.20
1. kolo
Lukas Palovic/Lukas Pokorny 2 6 5 10
Janos Fekete/Kristof Minarik 1 4 7 5
muži štvorhra antuka Egypt M15 Cairo sety 1 2 3 4 5
24.11.20
1. kolo
Ignacio Monzon/Fermin Tenti 2 6 6
Tarun Chilakalapudi/Vignesh Peranamallur-Chandrasekhar 0 1 1
24.11.20
1. kolo
Anirudh Chandrasekar/Manish Sureshkumar 2 6 6
Daniel Harris/Sean Harris 0 1 1
24.11.20
1. kolo
Arjun Kadhe/Yaraslav Shyla 2 4 6 10
Adam El Mihdawy/Luis Patino 1 6 1 7
24.11.20
1. kolo
Juan Bautista Otegui/Juan Pablo Paz 2 6 6
Louroi Martinez/Damien Wenger 0 4 3
24.11.20
1. kolo
Yurii Dzhavakian/Mariano Navone 2 6 7
Sidharth Rawat/Abhinav Sanjeev Shanmugam 0 3 63
24.11.20
1. kolo
Emiliano Maggioli/Dalibor Svrcina 2 6 7
Erik Crepaldi/Aldin Setkic 0 2 5
24.11.20
1. kolo
Johan Nikles/Carlos Sanchez Jover 2 6 6
Mikel Aranzabal/Kevin Portmann 0 3 3
24.11.20
1. kolo
Daniel Michalski/Fabrizio Ornago 2 6 6
Simon Beaupain/Benjamin Dhoe 0 1 3
muži štvorhra tvrdý Greece M15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
24.11.20
1. kolo
Gijs Brouwer/Mick Veldheer 2 3 6 10
Corentin Denolly/Nicholas David Ionel 1 6 2 6
24.11.20
1. kolo
Markos Kalovelonis/Michail Pervolarakis 2 6 7
Vasileios Iliopoulos/Stephanos Schinas 0 3 63
24.11.20
1. kolo
Lucas Miedler/Neil Oberleitner 2 6 7
Austin Ansari (USA)/Adam Jones 0 1 5
<