Tenis live, tenisové štatistiky, live tenisové výsledky

muži dvojhra tvrdý I. Slovakia Bratislava Challenger sety 1 2 3 4 5
12.11.20
2. kolo
Matteo Viola 2 7 4 6
Nikola Milojevic 1 65 6 3
12.11.20
2. kolo
Antoine Hoang 2 6 6
Roberto Marcora 0 3 4
12.11.20
2. kolo
Lukas Klein 2 6 6
Lorenzo Giustino 0 4 3
12.11.20
2. kolo
Emil Ruusuvuori 2 6 6
Arthur Rinderknech 0 1 4
muži dvojhra tvrdý USA Cary Challenger sety 1 2 3 4 5
12.11.20
2. kolo
Thomaz Bellucci 2 6 7
Teimuraz Gabashvili 0 3 67
12.11.20
2. kolo
Prajnesh Gunneswaran 2 6 6 7
Jack Sock 1 73 2 65
12.11.20
2. kolo
Mikael Torpegaard 2 4 6 6
Thiago Moura Monteiro 1 6 3 4
12.11.20
2. kolo
Brandon Nakashima 2 6 6
Alexis Galarneau 0 3 2
muži dvojhra tvrdý Greece M15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
12.11.20
1. kolo
Sebastian Fanselow 2 6 6
Edan Leshem 0 2 4
12.11.20
kvalifik.
Luke Johnson 2 6 1 14
Nicholas David Ionel 1 3 6 12
12.11.20
1. kolo
Luke Johnson 2 6 6
Markos Kalovelonis 0 3 3
12.11.20
1. kolo
Jan Choinski 1 4
Calvin Hemery skreč 0 2
12.11.20
1. kolo
Lucas Gerch 2 5 7 6
Denis Yevseyev 1 7 5 2
12.11.20
1. kolo
Ryan Peniston 2 6 6
Sahar Simon 0 0 2
12.11.20
kvalifik.
Gerardo Lopez Villasenor 2 6 6
Sean Hodkin 0 1 1
12.11.20
1. kolo
Lucas Catarina 2 6 6
Federico Arnaboldi 0 2 2
12.11.20
1. kolo
Corentin Denolly 2 6 7
Gerardo Lopez Villasenor 0 3 5
12.11.20
1. kolo
Artem Dubrivnyy 2 6 7
Rio Noguchi 0 3 5
12.11.20
1. kolo
Evan Furness 2 6 6
Natan Rodrigues 0 2 2
12.11.20
1. kolo
Sho Shimabukuro 2 6 6
Michail Pervolarakis 0 4 4
12.11.20
1. kolo
Petros Tsitsipas 2 6 2 6
Uladzimir Ignatik 1 3 6 2
12.11.20
1. kolo
Mateus Alves (2001) 2 6 3 7
Toby Alex Kodat 1 2 6 61
12.11.20
1. kolo
Stuart Parker 2 6 6
Kalin Ivanovski 0 2 0
12.11.20
1. kolo
Cezar Cretu (ROU) 2 6 6
Maxime Hamou 0 3 3
12.11.20
1. kolo
Facundo Diaz Acosta 2 3 6 6
Yshai Oliel 1 6 3 4
12.11.20
1. kolo
Henry Patten 2 7 6
Duje Ajdukovic 0 62 4
muži dvojhra tvrdý Egypt M15 Sharm El sety 1 2 3 4 5
12.11.20
2. kolo
Erik Crepaldi 2 6 6
Arnaud Bovy 0 2 3
12.11.20
2. kolo
Petr Michnev 2 6 6
Sidharth Rawat 0 3 4
12.11.20
2. kolo
Vladyslav Manafov 2 2 7 7
Arjun Kadhe 1 6 5 67
12.11.20
2. kolo
David Poljak 2 5 6 7
Felix Corwin 1 7 3 5
12.11.20
2. kolo
Bogdan Bobrov 2 6 6
Jeffrey Von Der Schulenburg 0 3 3
12.11.20
2. kolo
Petros Chrysochos 2 4 6 6
Dalibor Svrcina 1 6 2 2
12.11.20
2. kolo
Christian Langmo 2 7 6
Kelsey Stevenson 0 65 1
12.11.20
2. kolo
Vladyslav Orlov 2 6 7
Aidan Mchugh 0 4 5
muži dvojhra antuka Spain M15 Valldoreix sety 1 2 3 4 5
12.11.20
2. kolo
Gianluigi Quinzi 2 6 6
Louis Dussin 0 3 4
12.11.20
2. kolo
Pedro Cachin 2 6 6 6
Abedallah Shelbayh 1 4 76 3
12.11.20
2. kolo
Pol Toledo Bague 2 2 6 6
Pol Martin Tiffon 1 6 4 4
12.11.20
2. kolo
Javier Barranco Cosano 2 6 6 6
Marco Bortolotti 1 74 0 3
12.11.20
2. kolo
Thomas Laurent 2 6 6
Eric Vanshelboim 0 1 4
12.11.20
2. kolo
Nikolas Sanchez-Izquierdo 2 6 6
Nicolas Moreno De Alboran 0 4 2
12.11.20
2. kolo
Timofey Skatov 2 6 6
Jaime Caldes 0 0 2
12.11.20
2. kolo
Holger Vitus Nodskov Rune 2 6 6
Ivan Gakhov 0 0 1
muži dvojhra tvrdý I. Bulgaria Sofia sety 1 2 3 4 5
12.11.20
štvrťfinále
Richard Gasquet 2 7 7
Salvatore Caruso 0 64 5
12.11.20
štvrťfinále
Adrian Mannarino 2 6 1 6
Radu Albot 1 2 6 3
12.11.20
štvrťfinále
Vasek Pospisil 2 6 6
John Millman 0 3 2
12.11.20
štvrťfinále
Jannik Sinner 2 6 6 6
Alex De Minaur 1 73 4 1
muži štvorhra tvrdý I. Slovakia Bratislava Challenger sety 1 2 3 4 5
12.11.20
štvrťfinále
Lukas Klein/Alex Molcan 2 6 6 10
James Cerretani/Luca Margaroli 1 77 4 5
12.11.20
štvrťfinále
Karol Drzewiecki/Szymon Walkow 2 7 7
Steven Diez/Blaz Rola 0 62 5
12.11.20
štvrťfinále
Manuel Guinard/Arthur Rinderknech 2 6 4 10
Romain Arneodo/Albano Olivetti 1 4 6 5
12.11.20
štvrťfinále
Harri Heliovaara/Emil Ruusuvuori 2 4 6 10
Denys Molchanov/Sergiy Stakhovsky 1 6 1 4
muži štvorhra tvrdý USA Cary Challenger sety 1 2 3 4 5
12.11.20
štvrťfinále
Luke Bambridge/Nathaniel Lammons 2 7 3 10
Sadio Doumbia/Fabien Reboul 1 65 6 7
12.11.20
štvrťfinále
Nathan Pasha/Martin Redlicki 2 6 6
William Blumberg/Brian Cernoch 0 3 2
12.11.20
štvrťfinále
Teimuraz Gabashvili/Dennis Novikov 2 4 6 10
Andrey Golubev/Aleksandr Nedovesov 1 6 4 3
12.11.20
štvrťfinále
Hunter Reese/Sem Verbeek 2 7 7
Peter Polansky/Dmitry Popko 0 66 5
muži štvorhra tvrdý Egypt M15 Sharm El sety 1 2 3 4 5
12.11.20
štvrťfinále
Vladyslav Manafov/Yaraslav Shyla 2 6 6
Felix Corwin/Marat Deviatiarov 0 4 0
12.11.20
štvrťfinále
Arnaud Bovy/Gauthier Onclin 2 6 5 10
Francesco Vilardo/Miljan Zekic 1 4 7 6
12.11.20
štvrťfinále
Juan Bautista Otegui/Juan Pablo Paz 2 6 4 10
Petr Michnev/David Poljak 1 1 6 5
12.11.20
štvrťfinále
Siddhant Banthia/Alastair Gray 2 6 7
Arjun Kadhe/Vladyslav Orlov 0 4 5
muži štvorhra tvrdý I. Bulgaria Sofia sety 1 2 3 4 5
12.11.20
semifinále
Jamie Murray/Neal Skupski 2 7 6 10
Fabrice Martin/Hugo Nys 1 64 72 4
<