ZÁPAS
13.02.20 | 2. kolo | Zizou Bergs | Jonas Trinker | 6-2, 6-1 | M15 Heraklion | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Zizou Bergs | Jonas Trinker | |
1. podanie % | 37/50 (74%) | 29/47 (62%) |
Vyhrané body z 1.podania | 25/37 (68%) | 16/29 (55%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/13 (77%) | 3/18 (17%) |
Vyhrané break-bally | 5/11 (45%) | 1/5 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 28/47 (60%) | 15/50 (30%) |
Vyhrané body celkom | 63/97 (65%) | 34/97 (35%) |
Dvojchyby | 1 | 4 |
Esá | 2 | 5 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Jonas Trinker | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Zizou Bergs | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Jonas Trinker | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Zizou Bergs | 3-0 | |
0-0, 15-0 | ||
4-0 | Jonas Trinker | |
0-0 | ||
Zizou Bergs | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-1 | Jonas Trinker | |
0-0 | ||
Zizou Bergs | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Jonas Trinker | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Zizou Bergs | 1-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Jonas Trinker | |
Zizou Bergs | 2-1 | |
3-1 | Jonas Trinker | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Zizou Bergs | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Jonas Trinker | |
0-0 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Zizou Bergs vs. Jonas Trinker - Vzájomné zápasy
13.02.20 | 2. kolo | Zizou Bergs | Jonas Trinker | 6-2, 6-1 | detail zápasu | M15 Heraklion | tvrdý |
Zizou Bergs form & Jonas Trinker form
Zizou Bergs - posledné zápasy
Miami - tvrdý | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Aleksandar Kovacevic | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Felipe Meligeni Alves | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Daniel Masur | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Mikhail Kukushkin | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
06.03.24 2. kolo | vs. Henri Squire | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo | vs. Stefano Travaglia | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Joris De Loore | 6-4, 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
Rotterdam - tvrdý I. | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Andrey Rublev | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.24 kvalifik. | vs. Giulio Zeppieri | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Jurij Rodionov | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
04.02.24 | vs. Duje Ajdukovic | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
03.02.24 Rubber 1 | vs. Marin Cilic | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. David Goffin | 7-65, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Stefanos Tsitsipas | 7-5, 1-6, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.01.24 kvalifik. | vs. Dane Sweeny | 7-5, 5-7, 0-2, - Zizou Bergs - skreč | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Joris De Loore | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Zdenek Kolar | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Jan Choinski | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
03.12.23 finále | vs. Michael Mmoh | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
02.12.23 semifinále | vs. Marc Polmans | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. James Kent Trotter | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Kaichi Uchida | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Kalin Ivanovski | 1-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
19.11.23 finále | vs. James Duckworth | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Michael Vrbensky | Michael Vrbensky - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
17.11.23 štvrťfinále | vs. Dominik Koepfer | 6-4, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Benjamin Thomas George | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Luke Saville | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
10.11.23 štvrťfinále | vs. Dominik Koepfer | 1-6, 3-6 | detail zápasu |
Jonas Trinker - posledné zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
26.03.24 kvalifik. | vs. Ben Weintraub | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Lenny Petit | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
11.02.24 2. kolo kval. | vs. Alen Mujakic | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Jurriaan Bol | 7-66, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Sebastian Sorger | 4-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Demetris Azoides | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Selva - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Hynek Barton | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Gabriel Moroder | 6-75, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
27.10.23 štvrťfinále | vs. Valentin Royer | 7-65, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 6-4, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Alexander Orlov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Gianluca Carlini | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Evgeny Karlovskiy | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Sebastian Eriksson | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Simon Freund | 5-7, 6-1, 10-2 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Alfons Ridstrom | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Lorenzo Vatteroni | 7-63, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Umberto Giovannini | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Ryan James Storrie | 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Kramsach - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Dario Huber | 3-6, 6-1, 3-10 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Salzburg Challenger - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Sandro Kopp | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Niklas Waldner | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Celje - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Bor Artnak | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.06.23 kvalifik. | vs. Aljaz Jeran | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Admir Kalender | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Michelangelo Zvech Flaborea Mreule | 6-2, 6-1 | detail zápasu |