ZÁPAS
10.02.23 | štvrťfinále | Yuta Shimizu | Thomas Fancutt | 6-2, 6-0 | M25 Burnie | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Yuta Shimizu | Thomas Fancutt | |
1. podanie % | 23/38 (61%) | 30/45 (67%) |
Vyhrané body z 1.podania | 17/23 (74%) | 10/30 (33%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/15 (80%) | 7/15 (47%) |
Vyhrané body z returnu | 28/45 (62%) | 9/38 (24%) |
Vyhrané body celkom | 57/83 (69%) | 26/83 (31%) |
Dvojchyby | 2 | 0 |
Esá | 0 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Yuta Shimizu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Thomas Fancutt | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yuta Shimizu | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Thomas Fancutt | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yuta Shimizu | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Thomas Fancutt | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yuta Shimizu | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Thomas Fancutt | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Yuta Shimizu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Thomas Fancutt | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yuta Shimizu | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Thomas Fancutt | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Yuta Shimizu | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Thomas Fancutt | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-0 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Yuta Shimizu vs. Thomas Fancutt - Vzájomné zápasy
10.02.23 | štvrťfinále | Yuta Shimizu | Thomas Fancutt | 6-2, 6-0 | detail zápasu | M25 Burnie | tvrdý |
03.02.23 | štvrťfinále | Yuta Shimizu | Thomas Fancutt | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Burnie Challenger | tvrdý |
Yuta Shimizu form & Thomas Fancutt form
Yuta Shimizu - posledné zápasy
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Clement Chidekh | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Mattia Bellucci | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Henri Squire | 6-2, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Enrico Dalla Valle | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo | vs. Maxime Janvier | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Christian Langmo | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Alex Bolt | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Francisco Comesana | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Yosuke Watanuki | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
25.11.23 finále | vs. Yosuke Watanuki | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
24.11.23 semifinále | vs. Yasutaka Uchiyama | Yasutaka Uchiyama - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
23.11.23 štvrťfinále | vs. Chak Lam Coleman Wong | 7-67, 6-71, 7-64 | detail zápasu | |
22.11.23 2. kolo | vs. Marc Polmans | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo | vs. Jason Jung | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Jurij Rodionov | 1-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Tatsuma Ito | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Jason Jung | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Kaichi Uchida | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
27.10.23 štvrťfinále | vs. Taro Daniel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.23 2. kolo | vs. Marc Polmans | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Kai Wehnelt | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Jack Draper | 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Thomas Fancutt - posledné zápasy
Merida Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
06.03.24 2. kolo | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. S D Prajwal Dev | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Etienne Niyigena | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Oscar Jose Gutierrez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Francesco Ferrari | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Cleveland Challenger - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Mitchell Krueger | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Matias Soto | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Colin Markes | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Matias Soto | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Gijs Brouwer | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Moerani Bouzige | 7-5, 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Marek Jaloviec | 6-2, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Gold - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Matthew Dellavedova | 5-7, 7-68, 6-74 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Kody Pearson | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Emile Hudd | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Shintaro Imai | 6-1, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Brisbane - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Keisuke Saitoh | 6-4, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Matthew Christopher Romios | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Ji Sung Nam | 6-2, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Klintcharov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Pavle Marinkov | 3-6, 2-3, - Thomas Fancutt - skreč | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Jayden Court | 6-73, 6-77 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Tai Sach | 7-5, 6-77, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Jeremy Beale | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Caloundra - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Scott Jones | 3-6, 1-2, - Thomas Fancutt - skreč | detail zápasu | |
M15 Caloundra - tvrdý | ||||
29.07.23 semifinále | vs. Luke Saville | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
28.07.23 štvrťfinále | vs. Daisuke Sumizawa | 3-6, 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Casey Hoole | 6-3, 6-3 | detail zápasu |