ZÁPAS
24.09.22 | 1. kolo kval. | Yunseong Chung | Dalibor Svrcina | 6-3, 4-6, 6-1 | Seoul | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Yunseong Chung | Dalibor Svrcina | |
1. podanie % | 55/87 (63%) | 52/76 (68%) |
Vyhrané body z 1.podania | 37/55 (67%) | 32/52 (62%) |
Vyhrané body z 2.podania | 17/32 (53%) | 7/24 (29%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 3/11 (27%) |
Vyhrané body z returnu | 37/76 (49%) | 33/87 (38%) |
Vyhrané body celkom | 91/163 (56%) | 72/163 (44%) |
Dvojchyby | 1 | 5 |
Esá | 5 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Dalibor Svrcina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yunseong Chung | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Dalibor Svrcina | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Yunseong Chung | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Dalibor Svrcina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yunseong Chung | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Dalibor Svrcina | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Yunseong Chung | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Dalibor Svrcina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Yunseong Chung | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Dalibor Svrcina | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Yunseong Chung | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Dalibor Svrcina | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Yunseong Chung | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Dalibor Svrcina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Yunseong Chung | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-5 | Dalibor Svrcina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Yunseong Chung | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-5 | Dalibor Svrcina | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
4-6 |
3 | ||
Yunseong Chung | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Dalibor Svrcina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Yunseong Chung | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Dalibor Svrcina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yunseong Chung | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Dalibor Svrcina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Yunseong Chung | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Yunseong Chung vs. Dalibor Svrcina - Vzájomné zápasy
24.09.22 | 1. kolo kval. | Yunseong Chung | Dalibor Svrcina | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | Seoul | tvrdý |
Yunseong Chung form & Dalibor Svrcina form
Yunseong Chung - posledné zápasy
M15 Tsukuba - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Takuya Kumasaka | 7-64, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Yu Tanaka | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Nishi - tvrdý | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Duckhee Lee | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Linang Xiao | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Masamichi Imamura | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-1, 4-6, 2-5, - Yunseong Chung - skreč | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Rio Noguchi | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Chun Hsin Tseng | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Adil Kalyanpur | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Christian Langmo | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Congsup Congcar | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Kaichi Uchida | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
20.11.23 1. kolo | vs. Luca Nardi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Fajing Sun | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
19.11.23 kvalifik. | vs. Yasutaka Uchiyama | 4-6, 7-65, 6-75 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Jason Jung | 7-62, 3-6, 1-4, - Yunseong Chung - skreč | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Renta Tokuda | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Rio Noguchi | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Sanhui Shin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Newport - tráva | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Steve Johnson | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Gage Brymer | 6-3, 7-68 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Beibit Zhukayev | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Chicago Challenger - tvrdý | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Yuta Shimizu | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Thai Kwiatkowski | 6-0, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Andrew Fenty | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Bloomfield Hills - tvrdý | ||||
04.07.23 kvalifik. | vs. Ernesto Escobedo | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Strong Kirchheimer | 6-4, 7-613 | detail zápasu | |
M25 Anseong - antuka | ||||
24.06.23 semifinále | vs. Gerard Campana Lee | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu |
Dalibor Svrcina - posledné zápasy
New Delhi - tvrdý | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Tristan Boyer | 6-72, 6-71 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Bernard Tomic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Enzo Couacaud | 4-6, 7-5, 1-4, - Dalibor Svrcina - skreč | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo | vs. Philip Sekulic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
10.02.24 semifinále | vs. Sumit Nagal | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.02.24 štvrťfinále | vs. Mukund Sasikumar | 6-76, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Evgeny Donskoy | 6-2, 0-6, 6-2 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Matteo Martineau | 6-2, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Omar Jasika | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Luciano Darderi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
28.10.23 štvrťfinále | vs. Oliver Crawford | 6-76, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 6-2, 2-6, 7-66 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Facundo Bagnis | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
Zhuhai - tvrdý | ||||
23.09.23 2. kolo | vs. Tomas Martin Etcheverry | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Zhe Li | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Gilles Arnaud Bailly | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Marvin Moeller | 1-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Felipe Meligeni Alves | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Stanford Challenger - tvrdý | ||||
16.08.23 2. kolo | vs. Michael Mmoh | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo | vs. Jason Jung | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
04.08.23 štvrťfinále | vs. Ugo Blanchet | 0-6, 3-6 | detail zápasu |