ZÁPAS
09.02.21 | kvalifik. | Yaraslav Shyla | Iiro Vasa | 6-3, 6-0 | M15 Nur | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Yaraslav Shyla | Iiro Vasa | |
1. podanie % | 21/38 (55%) | 30/74 (41%) |
Vyhrané body z 1.podania | 19/21 (90%) | 20/30 (67%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/17 (65%) | 15/44 (34%) |
Vyhrané break-bally | 5/15 (33%) | 0/3 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 39/74 (53%) | 8/38 (21%) |
Vyhrané body celkom | 69/112 (62%) | 43/112 (38%) |
Dvojchyby | 2 | 7 |
Esá | 5 | 4 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Iiro Vasa | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Yaraslav Shyla | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Iiro Vasa | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Yaraslav Shyla | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Iiro Vasa | |
0-0 | ||
Yaraslav Shyla | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Iiro Vasa | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Yaraslav Shyla | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Iiro Vasa | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Yaraslav Shyla | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Iiro Vasa | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Yaraslav Shyla | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Iiro Vasa | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yaraslav Shyla | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Iiro Vasa | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-0 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Yaraslav Shyla vs. Iiro Vasa - Vzájomné zápasy
09.02.21 | kvalifik. | Yaraslav Shyla | Iiro Vasa | 6-3, 6-0 | detail zápasu | M15 Nur | tvrdý I. |
Yaraslav Shyla form & Iiro Vasa form
Yaraslav Shyla - posledné zápasy
M25 Antalya - antuka | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Cezar Cretu | - | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
15.02.24 kvalifik. | vs. Andrea Gola | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Umut Kaan Yenilmez | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Ye Hongyu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Antonio Massara | 0-6, 0-2, - Yaraslav Shyla - skreč | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Nazar Oliynykov | 3-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. James Mackinlay | 6-0, 5-7, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
03.06.21 2. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
02.06.21 1. kolo | vs. Sanjar Fayziev | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
01.06.21 kvalifik. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Sharobiddin Abzalov | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Mikhail Fufygin | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.05.21 kvalifik. | vs. Jack Gibbens | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Damir Makhmudov | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.05.21 kvalifik. | vs. Luca Nardi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Fletcher Scott | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Doruk Turknas | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.05.21 kvalifik. | vs. Daniel Antonio Nunez | 6-74, 6-3, 11-13 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Ignacio Monzon | 4-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Matej Galik | 6-4, 3-6, 10-2 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 1-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.21 1. kolo | vs. Timur Kiuamov | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
09.03.21 kvalifik. | vs. Alexander Boborykin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Andrey Uvarov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Nur - tvrdý I. | ||||
12.02.21 štvrťfinále | vs. Michal Dembek | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.21 2. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.02.21 1. kolo | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-75, 7-64 | detail zápasu |
Iiro Vasa - posledné zápasy
M25 Lodz - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Vilius Gaubas | 0-6, 2-4, - Iiro Vasa - skreč | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Maciej Matuszczyk | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Hyvinkaa - antuka | ||||
06.08.23 finále | vs. Maxence Rivet | 4-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
05.08.23 štvrťfinále | vs. Dominik Boehler | 7-69, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
05.08.23 semifinále | vs. Amaury Raynel | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
04.08.23 2. kolo | vs. Valerio Perruzza | 6-73, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
03.08.23 1. kolo | vs. Oskar Antinheimo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Martos - tvrdý | ||||
16.06.23 štvrťfinále | vs. Pedro Vives Marcos | 7-66, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.06.23 2. kolo | vs. Jaime Faria | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Pablo Martinez Gomez | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Afonso Portugal | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Marc Saura Moragrega | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Vaasa - tvrdý | ||||
09.06.23 štvrťfinále | vs. Jonathan Mridha | 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Oskar Antinheimo | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Helsinki - tvrdý | ||||
12.08.22 štvrťfinále | vs. Filip Peliwo | 4-6, 6-70 | detail zápasu | |
11.08.22 2. kolo | vs. Edison Ambarzumjan | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.08.22 1. kolo | vs. Max Cunat | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Parnu - antuka | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Robin Erik Parts | 6-2, 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Vejle - antuka | ||||
28.07.22 2. kolo | vs. Sandro Kopp | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.07.22 1. kolo | vs. Jack Karlsson Wistrand | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
26.07.22 kvalifik. | vs. Richard Biagiotti | 6-3, 5-7, 11-9 | detail zápasu | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Oscar Dahlberg | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Harold Mayot | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Vaasa - tvrdý | ||||
02.06.22 2. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.06.22 1. kolo | vs. Otso Martikainen | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Meitar - tvrdý | ||||
02.11.21 1. kolo | vs. Arnaud Bovy | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.11.21 kvalifik. | vs. Ben Weintraub | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Eitan Dray | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Parnu - tvrdý I. | ||||
29.10.21 štvrťfinále | vs. Vladimir Ivanov | 4-6, 6-74 | detail zápasu |