ZÁPAS
26.09.22 | kvalifik. | Yannik Steinegger | Patric Prinoth | 6-1, 6-2 | M25 Falun | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Yannik Steinegger | Patric Prinoth | |
1. podanie % | 28/44 (64%) | 22/38 (58%) |
Vyhrané body z 1.podania | 19/28 (68%) | 13/22 (59%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/16 (81%) | 5/16 (31%) |
Vyhrané body z returnu | 20/38 (53%) | 12/44 (27%) |
Vyhrané body celkom | 52/82 (63%) | 30/82 (37%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esá | 3 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Yannik Steinegger | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Patric Prinoth | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Yannik Steinegger | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Patric Prinoth | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yannik Steinegger | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15 | ||
5-0 | Patric Prinoth | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Yannik Steinegger | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Patric Prinoth | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Yannik Steinegger | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Patric Prinoth | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Yannik Steinegger | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Patric Prinoth | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yannik Steinegger | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Patric Prinoth | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Yannik Steinegger | 5-2 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
6-2 |
Švajčiarsko
11.09.00, 23 rokov
33 866 $
11.09.00, 23 rokov
33 866 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Taliansko
31.08.96, 27 rokov
31.08.96, 27 rokov
Yannik Steinegger vs. Patric Prinoth - Vzájomné zápasy
26.09.22 | kvalifik. | Yannik Steinegger | Patric Prinoth | 6-1, 6-2 | detail zápasu | M25 Falun | tvrdý I. |
Yannik Steinegger form & Patric Prinoth form
Yannik Steinegger - posledné zápasy
M25 Saint - tvrdý I. | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Mae Malige | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Daniil Glinka | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Alec Beckley | 3-6, 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Illya Marchenko | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Tom Gentzsch | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Osgar O'Hoisin | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Liam Gavrielides | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Jack Loge | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
11.02.24 2. kolo kval. | vs. Dominique Graf | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Antoine Walch | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Yuki Mochizuki | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Yanis Ghazouani Durand | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Leo Poupinel | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Xin Gao | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Nevers - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Maxence Beauge | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Karl Friberg | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Milos Karol | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Drew Van Orderlain | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Ying Hou | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Nicolas Kobelt | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Thomas Deschamps | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Sion - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Valentin Vacherot | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Caslano - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Leonardo Rossi | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Muttenz - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Adam Moundir | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tráva | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Paul Jubb | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tráva | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Daniel Little | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.07.23 2. kolo | vs. Billy Harris | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Mili Poljicak | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu |
Patric Prinoth - posledné zápasy
M25 Trimbach - koberec | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Mischa Lanz | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Stepan Pecak | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
11.02.24 2. kolo kval. | vs. Michael Agwi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Moritz Hoffmann | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Evangelos Kypriotis | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Younes Lalami Laaroussi | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Max Cunat | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Aidan Lam Meng Bart | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Selva - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Nicola Rispoli | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Ryan Nijboer | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Tommaso Compagnucci | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Julian Messina Messina | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Alessandro Bellifemine | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Kilian Feldbausch | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Rudy Richter | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Biella - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Filiberto Fumagalli | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Alkmaar - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Pieter De Lange | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Risskov/Aarhus - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Jan Simonsson | 7-64, 4-6, 10-12 | detail zápasu | |
M25 Reggio - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Luca Castagnola | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Varnamo - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Axel Bergdahl | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Johan Claesson | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Ferdinando Robin Fragasso | 3-6, 6-0, 10-12 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Matteo Mura | 4-6, 6-2, 11-13 | detail zápasu | |
M25 Trento - koberec | ||||
27.03.23 1. kolo kval. | vs. George Houghton | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Yan Sabanin | 6-1, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.23 kvalifik. | vs. Aleksandr Braynin | 2-6, 6-3, 12-10 | detail zápasu | |
13.03.23 1. kolo kval. | vs. Robin Boeckli | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Tom Paris | 2-6, 6-3, 10-12 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Tom Schonenberg | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Sheffield - tvrdý I. | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Tristan Mccormick | 1-6, 4-6 | detail zápasu |