ZÁPAS
15.08.21 | 1. kolo kval. | Yannick Penkner | Aleksandar Tomas | 6-3, 2-6, 10-3 | M15 Warmbad | antuka |
ŠTATISTIKY
Rakúsko
07.10.03, 20 rokov
07.10.03, 20 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rakúsko
26.06.03, 20 rokov
26.06.03, 20 rokov
Yannick Penkner vs. Aleksandar Tomas - Vzájomné zápasy
15.08.21 | 1. kolo kval. | Yannick Penkner | Aleksandar Tomas | 6-3, 2-6, 10-3 | detail zápasu | M15 Warmbad | antuka |
Yannick Penkner form & Aleksandar Tomas form
Yannick Penkner - posledné zápasy
M15 Opatija - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Marcell Bartakovics | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Jan Dimitrijevic | 4-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Nikola Puntaric | 6-3, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Caspar Schuetze | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Sergi Fita Juan | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Lukas Rais | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Nils Pottbecker | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Madrid - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Pablo Manzano Lapuerta | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Attila Boros | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Kramsach - antuka | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Morris Kipcak | 6-4, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
24.07.23 kvalifik. | vs. Luca Parenti | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Tobias Leitner | 2-6, 6-4, 10-2 | detail zápasu | |
M15 Warmbad - antuka | ||||
21.05.23 2. kolo kval. | vs. Igor Dudun | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Jan Osusky | Jan Osusky - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
10.04.23 kvalifik. | vs. Michael Zhu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Jack Karlsson Wistrand | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Fran Rakonic | 4-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Alex Barrena | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Tim Heger | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
22.08.22 2. kolo kval. | vs. Yvo Panak | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Pietro Mugelli | 5-7, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Warmbad - antuka | ||||
15.05.22 2. kolo kval. | vs. Martin Benes | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Lukas Klampfl | 3-6, 7-63, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. George Botezan | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Mehdi Naqvi | 1-6, 7-61, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Opatija - antuka | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Marsel Znuderl | 2-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Rovinj - antuka | ||||
14.03.22 2. kolo kval. | vs. Aristotelis Thanos | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Marko Indjic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Porec - antuka | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Pietro Romeo Scomparin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 6-4, 0-6, 1-10 | detail zápasu |
Aleksandar Tomas - posledné zápasy
M15 Novi - antuka | ||||
01.08.22 2. kolo kval. | vs. Mihailo Popovic | 1-6, 6-2, 11-13 | detail zápasu | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Petar Belosevic | 6-4, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Nicolas Zanellato | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Innsbruck - antuka | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Francesco Scarpa | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Niklas Schell | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Vasil Dimitrov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
28.06.22 kvalifik. | vs. Hong Kit Wong | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.06.22 2. kolo kval. | vs. Radu Florin Macovei | 6-3, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
26.06.22 1. kolo kval. | vs. George Lazarov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Vlad Stoica | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Giovanni Luigi Vilella | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Prijedor - antuka | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Drazen Petrovic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
12.05.22 2. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.05.22 1. kolo | vs. Marko Maric | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Ulcinj - antuka | ||||
05.05.22 2. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.05.22 1. kolo | vs. Lazar Vojinovic | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-4, 3-6, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.01.22 kvalifik. | vs. Petar Belosevic | 6-2, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
17.01.22 2. kolo kval. | vs. Kuang Chen Lin | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Kemal Arda Karakas | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
29.12.21 1. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.12.21 kvalifik. | vs. Essa Qabazard | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.12.21 2. kolo kval. | vs. Rabee Sleem | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
20.12.21 2. kolo kval. | vs. Anmar Faleh Alhogbani | 6-3, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
19.12.21 1. kolo kval. | vs. Leyton Rivera | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
23.09.21 1. kolo | vs. Tomislav Jotovski | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.09.21 2. kolo kval. | vs. Stefan Skobelev | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.09.21 kvalifik. | vs. Stefan Vujic | 1-6, 6-3, 13-11 | detail zápasu | |
M15 Zlatibor - antuka | ||||
14.09.21 kvalifik. | vs. Obrad Markovski | 6-4, 1-6, 5-10 | detail zápasu |