ZÁPAS
14.10.19 | kvalifik. | Yannick Maden | Norbert Gombos | 6-1, 3-6, 6-4 | Antwerp | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Yannick Maden | Norbert Gombos | |
1. podanie % | 55/80 (69%) | 47/85 (55%) |
Vyhrané body z 1.podania | 40/55 (73%) | 27/47 (57%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/25 (44%) | 19/38 (50%) |
Vyhrané break-bally | 5/11 (45%) | 3/9 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 39/85 (46%) | 29/80 (36%) |
Vyhrané body celkom | 90/165 (55%) | 75/165 (45%) |
Dvojchyby | 0 | 2 |
Esá | 4 | 9 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Norbert Gombos | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yannick Maden | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Norbert Gombos | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Yannick Maden | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Norbert Gombos | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Yannick Maden | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Norbert Gombos | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Yannick Maden | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Norbert Gombos | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yannick Maden | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Norbert Gombos | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Yannick Maden | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Norbert Gombos | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Yannick Maden | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Norbert Gombos | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Yannick Maden | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Norbert Gombos | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yannick Maden | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Norbert Gombos | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Yannick Maden | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Norbert Gombos | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yannick Maden | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Norbert Gombos | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Yannick Maden | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Norbert Gombos | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yannick Maden | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Yannick Maden vs. Norbert Gombos - Vzájomné zápasy
08.06.21 | 1. kolo | Norbert Gombos | Yannick Maden | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Bratislava Challenger | antuka |
14.10.19 | kvalifik. | Yannick Maden | Norbert Gombos | 6-1, 3-6, 6-4 | detail zápasu | Antwerp | tvrdý I. |
27.09.17 | 2. kolo | Norbert Gombos | Yannick Maden | 6-0, 4-6, 6-3 | detail zápasu | Orleans Challenger | tvrdý I. |
Yannick Maden form & Norbert Gombos form
Yannick Maden - posledné zápasy
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
21.03.22 1. kolo | vs. Malek Jaziri | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
08.03.22 1. kolo kval. | vs. Mats Moraing | 4-5, - Yannick Maden - skreč | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
21.02.22 kvalifik. | vs. Ryan Peniston | - | detail zápasu | |
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
Forli 2 - tvrdý I. | ||||
30.11.21 1. kolo | vs. Matteo Viola | 6-1, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bari Challenger - tvrdý | ||||
22.11.21 1. kolo | vs. Jack Draper | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
02.11.21 1. kolo | vs. Christopher O'Connell | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
28.10.21 2. kolo | vs. Jonas Forejtek | 6-73, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
27.10.21 1. kolo | vs. Mats Moraing | Mats Moraing - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
Metz - tvrdý I. | ||||
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Antoine Hoang | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
13.09.21 1. kolo | vs. Andy Murray | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
25.08.21 1. kolo kval. | vs. Go Soeda | 6-1, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Pozoblanco Challenger - tvrdý | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Emilio Nava | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
Amersfoort Challenger - antuka | ||||
13.07.21 1. kolo | vs. Antoine Hoang | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
Perugia Challenger - antuka | ||||
05.07.21 1. kolo | vs. Dominic Stricker | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
22.06.21 1. kolo kval. | vs. Kamil Majchrzak | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Halle - tráva | ||||
12.06.21 1. kolo kval. | vs. Dennis Novak | 4-6, 0-0, - Yannick Maden - skreč | detail zápasu | |
Bratislava Challenger - antuka | ||||
08.06.21 1. kolo | vs. Norbert Gombos | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
26.05.21 2. kolo kval. | vs. Quentin Halys | 1-6, 7-63, 1-6 | detail zápasu | |
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Federico Gaio | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
12.05.21 1. kolo | vs. Dennis Novak | 2-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
Prague Challenger - antuka | ||||
05.05.21 2. kolo | vs. Vit Kopriva | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.05.21 1. kolo | vs. Denis Kudla | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Rome 2 - antuka | ||||
27.04.21 1. kolo | vs. Thanasi Kokkinakis | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Rome 1 - antuka | ||||
20.04.21 1. kolo | vs. Paolo Lorenzi | 6-74, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Biella 4 - tvrdý I. | ||||
18.03.21 2. kolo | vs. Sebastian Ofner | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.03.21 1. kolo | vs. Ilya Ivashka | 6-3, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
Biella 3 - tvrdý I. | ||||
08.03.21 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Biella 2 - tvrdý I. | ||||
19.02.21 štvrťfinále | vs. Soon-Woo Kwon | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.02.21 2. kolo | vs. Thomas Fabbiano | 7-63, 6-1 | detail zápasu |
Norbert Gombos - posledné zápasy
Ostrava Challenger - antuka | ||||
23.04.24 1. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 7-5, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.04.24 kvalifik. | vs. Orlando Luz | 4-6, 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Evgeny Karlovskiy | 4-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Split Challenger - antuka | ||||
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Rottoli | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Girona Challenger - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Cezar Cretu | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Harry Wendelken | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Henri Squire | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Francesco Forti | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Marvin Moeller | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Illya Marchenko | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
Orleans Challenger - tvrdý I. | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Tristan Lamasine | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Kenny de Schepper | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Stefano Travaglia | 7-61, 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
11.08.23 štvrťfinále | vs. Kimmer Coppejans | 5-3, - Norbert Gombos - skreč | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Benoit Paire | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 7-60, 6-2 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Toby Alex Kodat | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Salzburg Challenger - antuka | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Manuel Guinard | 7-65, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Karlsruhe Challenger - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | 7-62, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Ilkley Challenger - tráva | ||||
19.06.23 1. kolo | vs. Otto Virtanen | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
Bratislava 1 - antuka | ||||
14.06.23 2. kolo | vs. Jerome Kym | 3-6, 7-66, 6-77 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Matteo Arnaldi | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
24.05.23 2. kolo kval. | vs. Jesper De Jong | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.05.23 1. kolo kval. | vs. Antoine Ghibaudo | 6-74, 6-3, 6-1 | detail zápasu |