ZÁPAS
21.03.21 | 1. kolo kval. | Vladislav Gorbatenko | Samuil Konov | 6-3, 6-2 | M15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Rusko
24.04.03, 20 rokov
24.04.03, 20 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Bulharsko
07.12.02, 21 rokov
07.12.02, 21 rokov
Vladislav Gorbatenko vs. Samuil Konov - Vzájomné zápasy
21.03.21 | 1. kolo kval. | Vladislav Gorbatenko | Samuil Konov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Vladislav Gorbatenko form & Samuil Konov form
Vladislav Gorbatenko - posledné zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Ainius Sabaliauskas | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Roy Hobbs | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Kuan-Yi Lee | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Gulbir Singh Tomar | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Ray Ho | 1-6, 1-4, - Vladislav Gorbatenko - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.21 1. kolo kval. | vs. Haoyuan Huang | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Louis Allen | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Roman Nashatyrkin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Luboslav Ivanchev | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Ioannis Stamoulos | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Tamerlan Evloev | 6-1, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
26.07.21 1. kolo kval. | vs. Michele Vianello | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Daiki Yoshimura | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Mert Alkaya | 4-6, 6-5, Mert Alkaya - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Stefano Battaglino | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Miguel Fernando Pereira | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Guy Den Heijer | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Samuil Konov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Sarp Agabigun | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Doruk Turknas | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Miko Wassermann | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Max Basing | 3-6, 0-5, - Vladislav Gorbatenko - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.01.21 kvalifik. | vs. Vasil Dimitrov | 7-5, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
04.01.21 2. kolo kval. | vs. Baran Soyler | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
03.01.21 1. kolo kval. | vs. Guney Ege Cetin | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Mats Hermans | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 7-66, 1-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Dragos Nicolae Madaras | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Alex Marti Pujolras | 2-6, 0-6 | detail zápasu |
Samuil Konov - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Andrey Chepelev | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Maxim Zhukov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Amir Milushev | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Tomas Kurz Cardozo | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Ioan Alexandru Chirita | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Rafael Giotis | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Gabriel Donev | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Felipe De Dios | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Bardia Ziyaei | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Neeraj Yashpaul | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Fadi Bidan | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Adil Kalyanpur | 6-4, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Ivan Kazakov | 6-4, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Ilya Ignatov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Saman Maleki | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.12.23 kvalifik. | vs. Dinko Dinev | 3-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Maciej Matuszczyk | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Daniil Golubev | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Marco Furlanetto | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Gretskiy | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Gian Matias Di Natale | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Matyas Fuele | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. David Fix | 4-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Arad - antuka | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Jan Kupcic | 6-74, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexandru Luca | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Satu - antuka | ||||
12.09.23 kvalifik. | vs. Dominic Ducariu | 5-7, 6-4, 18-20 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Luca Mindrut | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Vlad Cristian Breazu | 4-6, 6-4, 3-10 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 7-62, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Andrei Cuceu | 6-2, 6-2 | detail zápasu |