ZÁPAS
22.05.22 | 2. kolo kval. | Vlad Stoica | Lazar Radenkovic | 6-3, 6-4 | M15 Bucharest | antuka |
ŠTATISTIKY
Rumunsko
04.05.01, 22 rokov
04.05.01, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Srbsko
01.10.01, 22 rokov
01.10.01, 22 rokov
Vlad Stoica vs. Lazar Radenkovic - Vzájomné zápasy
22.05.22 | 2. kolo kval. | Vlad Stoica | Lazar Radenkovic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | M15 Bucharest | antuka |
Vlad Stoica form & Lazar Radenkovic form
Vlad Stoica - posledné zápasy
M15 Satu - antuka | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Juan Cruz Martin Manzano | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Trisztan Gubi | 6-3, 3-6, 10-2 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Vlad Cristian Breazu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Simeon Terziev | 6-70, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Razvan Baiant | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Brasov - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Andrei Cuceu | 5-7, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Maxime Dubouch | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Pazardzhik - antuka | ||||
18.05.23 1. kolo | vs. Denys Klok | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Valentin Vanta | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Federico Lovato | 0-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Edoardo De Filippo | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Sergio Badini | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Baran Soyler | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Egor Tsarapkin | 7-63, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Piotr Czaczkowski | 3-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
03.10.22 kvalifik. | vs. Dominik Recek | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Luboslav Ivanchev | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
06.09.22 1. kolo | vs. Simone Agostini | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Craiova - antuka | ||||
16.08.22 kvalifik. | vs. Ioan Alexandru Chirita | 6-4, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
15.08.22 1. kolo kval. | vs. Nikita Repkin | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Lazar Dokov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 0-3, - Vlad Stoica - skreč | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
01.08.22 kvalifik. | vs. Oleksandr Bielinskyi | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Sergo Sikharulidze | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
27.07.22 1. kolo | vs. Dragos Nicolae Madaras | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.07.22 kvalifik. | vs. Gian Matias Di Natale | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.07.22 2. kolo kval. | vs. Andrei-Cristian Jinga | 7-66, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
11.07.22 kvalifik. | vs. Jose Pereira | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Alexis Gautier | 3-0, Alexis Gautier - skreč | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Bogdan Pavel | 2-6, 0-6 | detail zápasu |
Lazar Radenkovic - posledné zápasy
M15 Pirot - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Alexander Chepik | 1-6, 7-65, 5-10 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Gnjatovic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
22.05.22 2. kolo kval. | vs. Vlad Stoica | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Mircea Mortasifu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Jacob Bradshaw | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
21.09.21 2. kolo kval. | vs. Stefan Micov | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Matic Dimic | 2-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Adrian Bodmer | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Sacha Modica | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Daniil Glinka | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Pavel Shumeiko | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Serbia F5 - antuka | ||||
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Shunsuke Wakita | 6-75, 3-6 | detail zápasu |