Vit Kopriva/Jaroslav Pospisil vs. Anatoliy Petrenko/Vadym Ursu

Vit Kopriva/Jaroslav Pospisil vs. Anatoliy Petrenko/Vadym Ursu - M15 Opava - porovnanie

ZÁPAS

28.10.19štvrťfináleVit Kopriva/Jaroslav Pospisil Anatoliy Petrenko/Vadym Ursu 6-2, 6-4 Czech Republic M15 Opava koberec

ŠTATISTIKY

6-4

Vit Kopriva
Česká republika
15.06.97, 23 rokov







Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Ukrajina
04.12.95, 25 rokov







Anatoliy Petrenko
Jaroslav Pospisil
Česká republika
09.02.81, 40 rokov
176 cm
65 kg

Hrá pravou rukou
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá

Ukrajina
01.01.97, 24 rokov




Vadym Ursu
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Vit Kopriva/Jaroslav Pospisil vs. Anatoliy Petrenko/Vadym Ursu - Vzájomné zápasy

28.10.19štvrťfináleVit Kopriva/Jaroslav PospisilAnatoliy Petrenko/Vadym Ursu6-2, 6-4 detail zápasuCzech Republic M15 Opava koberec

Vit Kopriva/Jaroslav Pospisil - posledné zápasy

Spain Marbella Challenger - antuka
29.10.20
štvrťfinále
vs. Gerard Granollers/Pedro Martinez Portero6-4, 2-6, 4-10 prehradetail zápasu
28.10.20
1. kolo
vs. Malek Jaziri/Jozef Kovalik Malek Jaziri/Jozef Kovalik/Vadym Ursu - nenastúpil(a/i) výhradetail zápasu
Czech Republic M25 Pardubice - antuka
01.10.20
1. kolo
vs. Cristian Rodriguez/Michael Vrbensky6-2, 4-6, 6-10 prehradetail zápasu
Czech Republic M15 Prague - tvrdý I.
04.11.19
1. kolo
vs. Jiri Barnat/Dominik Recek6-4, 6-1 výhradetail zápasu
04.11.19
finále
vs. Marek Gengel/Michael Vrbensky6-2, 3-6, 6-10 prehradetail zápasu
04.11.19
štvrťfinále
vs. Martin Krumich/Daniel Siniakov5-7, 6-3, 13-11 výhradetail zápasu
04.11.19
semifinále
vs. Jan Satral/Robin Stanek3-6, 6-4, 10-7 výhradetail zápasu
Czech Republic M15 Opava - koberec
28.10.19
1. kolo
vs. Domagoj Biljesko/Francesco Vilardo6-2, 6-3 výhradetail zápasu
28.10.19
štvrťfinále
vs. Anatoliy Petrenko/Vadym Ursu6-2, 6-4 výhradetail zápasu
28.10.19
semifinále
vs. Petr Michnev/David Poljak3-6, 7-5, 10-7 výhradetail zápasu
28.10.19
finále
vs. Niels Lootsma/Petr Nouza3-6, 6-73 prehradetail zápasu
Czech Republic M15 Olomouc - koberec
14.10.19
1. kolo
vs. Jiri Barnat/Dominik Recek6-2, 6-76, 4-10 prehradetail zápasu
Czech Republic M25+H Ricany - antuka
23.09.19
1. kolo
vs. Jiri Barnat/Dominik Recek2-6, 2-6 prehradetail zápasu
Romania Sibiu Challenger - antuka
18.09.19
1. kolo
vs. Petr Nouza/Vaclav Safranek7-5, 4-6, 9-11 prehradetail zápasu
Hungary M25 Gyor - antuka
26.08.19
1. kolo
vs. Mark Keki/Mate Voros4-6, 6-1, 5-10 prehradetail zápasu
Austria M25 Vogau - antuka
05.08.19
1. kolo
vs. Sebastian Kurzmann/Joerg Poglitsch6-1, 6-4 výhradetail zápasu
05.08.19
finále
vs. Jonas Forejtek/Jan Mertl4-6, 5-7 prehradetail zápasu
05.08.19
štvrťfinále
vs. Marat Deviatiarov/Florian Lakat6-4, 6-4 výhradetail zápasu
05.08.19
semifinále
vs. Lenny Hampel/Fajing Sun6-3, 6-0 výhradetail zápasu
Czech Republic Liberec Challenger - antuka
01.08.19
štvrťfinále
vs. Tomislav Draganja/Scott Puodziunas4-6, 6-4, 8-10 prehradetail zápasu
31.07.19
1. kolo
vs. Dragos Dima/Gian Marco Moroni Dragos Dima/Gian Marco Moroni/Vadym Ursu - nenastúpil(a/i) výhradetail zápasu
Czech Republic M25 Pardubice - antuka
24.06.19
semifinále
vs. Michal Dembek/Timo Stodder Michal Dembek/Timo Stodder/Vadym Ursu - nenastúpil(a/i) výhradetail zápasu
24.06.19
finále
vs. Aziz Dougaz/Manuel Guinard6-4, 6-2 výhradetail zápasu
24.06.19
1. kolo
vs. Petr Nouza/Ondrej Styler4-6, 7-61, 10-7 výhradetail zápasu
24.06.19
štvrťfinále
vs. Egor Matvievici/Oleg Prihodko6-0, 6-2 výhradetail zápasu
Czech Republic M15 Prague - antuka
13.05.19
semifinále
vs. Evan Furness/Michael Vrbensky6-2, 6-4 výhradetail zápasu
13.05.19
1. kolo
vs. Thomas Fancutt/Calum Puttergill6-2, 6-3 výhradetail zápasu
13.05.19
finále
vs. Filip Duda/Marek Gengel1-6, 5-7 prehradetail zápasu
13.05.19
štvrťfinále
vs. Patrik Hartmeier/Keivon Tabrizi6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Egypt M15 Cairo - antuka
22.04.19
1. kolo
vs. Albert Alcaraz Ivorra/Dennis Uspensky6-4, 7-61 výhradetail zápasu

Anatoliy Petrenko/Vadym Ursu - posledné zápasy

Czech Republic M15 Opava - koberec
28.10.19
štvrťfinále
vs. Vit Kopriva/Jaroslav Pospisil2-6, 4-6 prehradetail zápasu
28.10.19
1. kolo
vs. Antonin Bolardt/Andrew Paulson1-6, 6-4, 10-5 výhradetail zápasu
Ukraine Ukraine F2 - antuka
18.05.15
1. kolo
vs. Sergiy Sergiienko/Artem Smirnov1-6, 4-6 prehradetail zápasu
<