ZÁPAS
17.07.22 | 1. kolo kval. | Vit Kopriva | Paul Ender | 6-1, 6-2 | Gstaad | antuka |
ŠTATISTIKY
Vit Kopriva | Paul Ender | |
1. podanie % | 28/47 (60%) | 19/49 (39%) |
Vyhrané body z 1.podania | 22/28 (79%) | 8/19 (42%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/19 (47%) | 10/30 (33%) |
Vyhrané break-bally | 6/11 (55%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 31/49 (63%) | 16/47 (34%) |
Vyhrané body celkom | 62/96 (65%) | 34/96 (35%) |
Dvojchyby | 4 | 4 |
Esá | 0 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Vit Kopriva | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Paul Ender | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vit Kopriva | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Paul Ender | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Vit Kopriva | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-1 | Paul Ender | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Vit Kopriva | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Paul Ender | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Vit Kopriva | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Paul Ender | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Vit Kopriva | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Paul Ender | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Vit Kopriva | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40 | ||
4-2 | Paul Ender | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vit Kopriva | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rakúsko
29.08.01, 22 rokov
29.08.01, 22 rokov
Vit Kopriva vs. Paul Ender - Vzájomné zápasy
17.07.22 | 1. kolo kval. | Vit Kopriva | Paul Ender | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Gstaad | antuka |
Vit Kopriva form & Paul Ender form
Vit Kopriva - posledné zápasy
Munich - antuka | ||||
15.04.24 1. kolo | vs. Jack Draper | 1-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
Madrid Challenger - antuka | ||||
10.04.24 2. kolo | vs. Stefano Napolitano | 6-77, 5-7 | detail zápasu | |
08.04.24 1. kolo | vs. Martin Landaluce | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Christopher O'Connell | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Jeff Wolf | 6-3, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Rei Sakamoto | 7-65, 7-65 | detail zápasu | |
Phoenix Challenger - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Aleksandar Vukic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Emilio Nava | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Beibit Zhukayev | 6-74, 6-3, 5-0, Beibit Zhukayev - skreč | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Constant Lestienne | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Cooper Woestendick | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Fabian Marozsan | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
18.02.24 kvalifik. | vs. Maximilian Marterer | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Laurent Lokoli | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
04.02.24 | vs. Orel Kimhi | 3-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Lucas Pouille | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Sebastian Korda | 1-6, 4-6, 6-2, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
12.01.24 kvalifik. | vs. Oliver Crawford | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Oriol Roca Batalla | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Calvin Hemery | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
20.10.23 semifinále | vs. Andrea Pellegrino | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 štvrťfinále | vs. Federico Delbonis | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-0, 0-6, 6-3 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Luciano Darderi | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
25.09.23 semifinále | vs. Dennis Novak | 6-3, 6-77, 2-6 | detail zápasu |
Paul Ender - posledné zápasy
M25 Reus - antuka | ||||
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Anthony Genov | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Tarragona - antuka | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Alejandro Manzanera Pertusa | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Alvaro Peiro Serrano | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Les - tvrdý | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Alvaro Garcia | 6-1, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Federico Salomone | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Brar Navraj Singh Nav | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Gabriel Elicha Navas | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Kuang Qing Xu | 6-4, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Jakub Paul | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Pijus Vaitiekunas | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Mohit Sharma | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Stijn Slump | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Enzo Camargo Lima | 6-4, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Cosimo Banti | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Lobanov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Abdulmajeed Bukhari | 6-2, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Louis Dussin | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Aleksandr Lobanov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Mikail Alimli | 6-2, 4-6, 13-11 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Shivam Khanna | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Nikita Ianin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Oleg Syrovatskiy | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Nikita Ianin | - Paul Ender - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Shivam Khanna | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandr Lobanov | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Filippo Giovannini | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Pierre Antoine Tailleu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Vladislav Melnic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. David Metz | 6-0, 6-1 | detail zápasu |