ZÁPAS
14.12.19 | semifinále | Vasil Kirkov | Jorge Brian Panta Herreros | 6-3, 3-2, - skreč | M15 Cancun | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Vasil Kirkov | Jorge Brian Panta Herreros | |
1. podanie % | 25/44 (57%) | 28/48 (58%) |
Vyhrané body z 1.podania | 22/25 (88%) | 16/28 (57%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/19 (47%) | 8/20 (40%) |
Vyhrané break-bally | 3/9 (33%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 24/48 (50%) | 13/44 (30%) |
Vyhrané body celkom | 55/92 (60%) | 37/92 (40%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esá | 6 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Vasil Kirkov | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Jorge Brian Panta Herreros | |
0-0 | ||
Vasil Kirkov | 1-1 | |
2-1 | Jorge Brian Panta Herreros | |
Vasil Kirkov | 2-2 | |
3-3 | Jorge Brian Panta Herreros | |
0-0, 15-15 | ||
4-3 | Jorge Brian Panta Herreros | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Vasil Kirkov | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Jorge Brian Panta Herreros | |
0-0 | ||
2-0 | Jorge Brian Panta Herreros | |
0-0 | ||
Vasil Kirkov | 2-1 | |
0-0, 15-15 | ||
3-1 | Jorge Brian Panta Herreros | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Vasil Kirkov | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-2 |
3 | ||
- skreč |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Vasil Kirkov vs. Jorge Brian Panta Herreros - Vzájomné zápasy
14.12.19 | semifinále | Vasil Kirkov | Jorge Brian Panta Herreros | 6-3, 3-2, Jorge Brian Panta Herreros - skreč | detail zápasu | M15 Cancun | tvrdý |
Vasil Kirkov form & Jorge Brian Panta Herreros form
Vasil Kirkov - posledné zápasy
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Pierre-Hugues Herbert | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Naples - antuka | ||||
11.02.22 štvrťfinále | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.02.22 2. kolo | vs. Alexander Cozbinov | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
08.02.22 1. kolo | vs. Preston Stearns | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
22.11.21 kvalifik. | vs. Liam Draxl | 1-5, - Vasil Kirkov - skreč | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Ivar Aramburu Contreras | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Champaign Challenger - tvrdý I. | ||||
19.11.21 štvrťfinále | vs. Jeff Wolf | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.11.21 2. kolo | vs. Nick Chappell | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
15.11.21 1. kolo | vs. Prajnesh Gunneswaran | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
06.11.21 semifinále | vs. Luke Johnson | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.11.21 štvrťfinále | vs. Evan Bynoe | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.11.21 2. kolo | vs. Colin Sinclair | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
03.11.21 1. kolo | vs. John Mcnally | 6-74, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
31.10.21 finále | vs. Johannes Ingildsen | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
30.10.21 semifinále | vs. Henry Patten | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
29.10.21 štvrťfinále | vs. Ben Shelton | 7-63, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
28.10.21 2. kolo | vs. John Mcnally | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
27.10.21 1. kolo | vs. Liam Draxl | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Prague - tvrdý I. | ||||
07.10.21 2. kolo | vs. Timo Stodder | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.21 1. kolo | vs. Adam Januska | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
01.10.21 semifinále | vs. Shintaro Imai | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.09.21 štvrťfinále | vs. Antoine Escoffier | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.09.21 2. kolo | vs. Leopold Zima | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
27.09.21 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
18.09.21 semifinále | vs. Alexandre Reco | 5-7, 1-3, - Vasil Kirkov - skreč | detail zápasu | |
17.09.21 štvrťfinále | vs. Thomas Laurent | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
16.09.21 2. kolo | vs. Marvin Moeller | 2-6, 7-66, 7-65 | detail zápasu | |
14.09.21 1. kolo | vs. Melvin Manuel | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
02.09.21 2. kolo | vs. Ignacio Carou | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu |
Jorge Brian Panta Herreros - posledné zápasy
Lima 2 - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Matias Soto | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Gonzalo Villanueva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Jeison Ticona | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Lima Challenger - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo | vs. Gonzalo Lama | 7-64, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Trujillo - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Conner Huertas Del Pino | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santo Domingo - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Federico Coria | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.08.23 kvalifik. | vs. Kousuke Ogura | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Los Cabos - tvrdý | ||||
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Skander Mansouri | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Salinas Challenger - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Arklon Huertas Del Pino | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
Medellin Challenger - antuka | ||||
28.06.23 2. kolo | vs. Nino Serdarusic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Cali Challenger - antuka | ||||
19.06.23 kvalifik. | vs. Matias Soto | 6-3, 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Miguel Tobon | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tabasco - tvrdý I. | ||||
24.05.23 2. kolo | vs. Joshua Sheehy | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
23.05.23 1. kolo | vs. Nikolas Moceanu | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Xalapa - tvrdý | ||||
19.05.23 štvrťfinále | vs. Ernesto Escobedo | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.05.23 2. kolo | vs. Eugenio Gonzalez Fitzmaurice | 7-62, 4-0, Eugenio Gonzalez Fitzmaurice - skreč | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Luis Adrian Pilatuna | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Coquimbo Challenger - antuka | ||||
01.05.23 1. kolo | vs. Facundo Juarez | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
24.04.23 kvalifik. | vs. Tomas Farjat | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Hoyos | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Florianopolis Challenger - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Guido Ivan Justo | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
03.04.23 kvalifik. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Robert Strombachs | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Mexico City - antuka | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Terence Atmane | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Mosquera - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Alvaro Guillen Meza | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Anapoima - antuka | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Monterrey Challenger - tvrdý | ||||
20.02.23 kvalifik. | vs. Jesse Flores | 6-2, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Hernandez Gutierrez | 6-2, 6-1 | detail zápasu |