ZÁPAS
28.05.23 | 1. kolo kval. | Vadym Konovchuk | Cristian Luciano Pastore | 6-4, 4-6, 10-3 | M15 Constanta | antuka |
ŠTATISTIKY
Ukrajina
14.08.03, 20 rokov
14.08.03, 20 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Argentina
12.06.96, 27 rokov
12.06.96, 27 rokov
Vadym Konovchuk vs. Cristian Luciano Pastore - Vzájomné zápasy
28.05.23 | 1. kolo kval. | Vadym Konovchuk | Cristian Luciano Pastore | 6-4, 4-6, 10-3 | detail zápasu | M15 Constanta | antuka |
Vadym Konovchuk form & Cristian Luciano Pastore form
Vadym Konovchuk - posledné zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Nicolas Jadoun | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Nikolaos Chatziavraam | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Milan Welte | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Saba Purtseladze | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.12.23 kvalifik. | vs. Zoran Ludoski | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Borys Zgola | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Julian Desousa | 6-4, 3-6, 10-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Lorusso | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Samuel Puskar | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 2-1, Karlo Cubelic - skreč | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Filip Gabriel Bara | 4-2, Filip Gabriel Bara - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Samuel Puskar | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Maciej Smola | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Roman Postolka | 4-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Oskar Oliver Stuchlik | 6-4, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Runyu Zhao | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Piotr Siekanowicz | 6-2, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Qian Sun | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Thanapet Chanta | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Congsup Congcar | 6-72, 7-64, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Patrik Oplustil | 1-6, 2-4, - Vadym Konovchuk - skreč | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Jaden Elliott | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Shivank Bhatnagar | 6-76, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Iwan Adhicandra | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Chase Ferguson | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Patrik Oplustil | 5-7, 6-0, 10-8 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Jorge Carlos Camara | 6-3, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Patrik Oplustil | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Ji Hoon Son | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Claudio Renardi Lumanau | 4-6, 7-62, 7-10 | detail zápasu |
Cristian Luciano Pastore - posledné zápasy
M25 Lujan - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Matias Zukas | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Lucky Candra Kurniawan | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Vadym Konovchuk | 4-6, 6-4, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Addis - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Linus Videhult | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Addis - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Bruna | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Lujan - antuka | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Matias Riva | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Cordoba - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Juan Estevez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Salta - antuka | ||||
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Federico Hernan Giovanniello | 4-6, 6-0, 6-10 | detail zápasu | |
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Ocantos | 6-74, 7-5, 11-9 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Ramiro Amarilla | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Felipe De Dios | 5-7, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Quito - antuka | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Cristobal Castro | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Quito - antuka | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Lima - antuka | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Michael Beltran Rubio | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Alejandro Mendoza | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Lima - antuka | ||||
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Miljan Zekic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Jose Elias Yapur | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 La - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Cristobal Castro | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Gaston Erhardt | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Argentina F9 - antuka | ||||
11.11.18 2. kolo kval. | vs. Joaquin Benoit | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Argentina F7 - antuka | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Federico Juan Aguilar | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Argentina F4 - antuka | ||||
02.09.18 1. kolo kval. | vs. Santiago Bramajo | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Argentina F11 - antuka | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Argentina F10 - antuka | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Lucas Farfan | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Argentina F13 - antuka | ||||
07.11.16 1. kolo kval. | vs. Facundo Bermejo | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Argentina F11 - antuka | ||||
24.10.16 1. kolo kval. | vs. Leonardo Albertalli | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Brazil F4 - tvrdý | ||||
18.07.16 2. kolo kval. | vs. Luis Britto | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Brazil F3 - antuka | ||||
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Alejo Vilaro | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Brazil F2 - antuka | ||||
04.07.16 2. kolo kval. | vs. Luis Britto | 4-6, 2-6 | detail zápasu |