ZÁPAS
24.10.19 | 2. kolo | Uladzimir Ignatik | Stefan Seifert | 6-4, 7-61 | M15 Liberec | koberec |
ŠTATISTIKY
Uladzimir Ignatik | Stefan Seifert | |
1. podanie % | 52/79 (66%) | 39/65 (60%) |
Vyhrané body z 1.podania | 40/52 (77%) | 31/39 (79%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/27 (56%) | 13/26 (50%) |
Vyhrané break-bally | 1/5 (20%) | 0/3 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 21/65 (32%) | 24/79 (30%) |
Vyhrané body celkom | 76/144 (53%) | 68/144 (47%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esá | 15 | 5 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
1-2 | Stefan Seifert | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Uladzimir Ignatik | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Stefan Seifert | |
0-0 | ||
Uladzimir Ignatik | 3-3 | |
6-4 |
2 | ||
0-0 | Stefan Seifert | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-A | ||
0-1 | Stefan Seifert | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Uladzimir Ignatik | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP] | ||
1-2 | Stefan Seifert | |
0-0 | ||
Uladzimir Ignatik | 2-2 | |
2-3 | Stefan Seifert | |
Uladzimir Ignatik | 3-3 | |
3-4 | Stefan Seifert | |
0-0, 15-0 | ||
Uladzimir Ignatik | 4-4 | |
0-0 | ||
4-5 | Stefan Seifert | |
Uladzimir Ignatik | 5-5 | |
0-0, 0-30 | ||
5-6 | Stefan Seifert | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Uladzimir Ignatik | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1 | ||
7-61 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Uladzimir Ignatik vs. Stefan Seifert - Vzájomné zápasy
24.10.19 | 2. kolo | Uladzimir Ignatik | Stefan Seifert | 6-4, 7-61 | detail zápasu | M15 Liberec | koberec |
25.02.11 | štvrťfinále | Stefan Seifert | Uladzimir Ignatik | 7-65, 6-4 | detail zápasu | Wolfsburg Challenger | koberec |
Uladzimir Ignatik form & Stefan Seifert form
Uladzimir Ignatik - posledné zápasy
M25 Antalya - antuka | ||||
17.03.22 2. kolo | vs. Moez Echargui | 7-5, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.03.22 1. kolo | vs. Umut Akkoyun | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
10.03.22 2. kolo | vs. Felix Gill | 6-1, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
08.03.22 1. kolo | vs. Calin Manda | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
10.02.22 2. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 7-68, 5-7 | detail zápasu | |
09.02.22 1. kolo | vs. Lior Goldenberg | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
04.02.22 štvrťfinále | vs. Lukas Rosol | 6-4, 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
03.02.22 2. kolo | vs. Hanyi Liu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.02.22 1. kolo | vs. Chien-Hsun Lo | 4-1, Chien-Hsun Lo - skreč | detail zápasu | |
Traralgon Challenger - tvrdý | ||||
04.01.22 2. kolo | vs. Jiri Lehecka | 5-7, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
03.01.22 1. kolo | vs. Hiroki Moriya | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Bratislava Challenger - tvrdý I. | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Danylo Kalenichenko | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
Eckental Challenger - koberec | ||||
01.11.21 kvalifik. | vs. Johannes Haerteis | 6-4, 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
21.10.21 2. kolo | vs. Ivan Liutarevich | 6-1, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.10.21 1. kolo | vs. Igor Trunov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Prague - tvrdý I. | ||||
08.10.21 štvrťfinále | vs. Tobias Simon | 6-2, 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
07.10.21 2. kolo | vs. Danylo Kalenichenko | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
06.10.21 1. kolo | vs. Stepan Pecak | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bucharest Challenger - antuka | ||||
20.09.21 kvalifik. | vs. Ivan Gakhov | 6-0, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.21 1. kolo kval. | vs. David Poljak | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
08.09.21 1. kolo | vs. Dennis Novak | 6-1, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.09.21 kvalifik. | vs. Tobias Simon | 6-4, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. David Pichler | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Ricany - antuka | ||||
02.09.21 2. kolo | vs. Mateus Alves | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
01.09.21 1. kolo | vs. Antonin Stepanek | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Prague 3 - antuka | ||||
25.08.21 2. kolo | vs. Ryan Peniston | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
24.08.21 1. kolo | vs. Zsombor Piros | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
23.08.21 kvalifik. | vs. Elmar Ejupovic | 7-64, 2-6, 6-4 | detail zápasu |
Stefan Seifert - posledné zápasy
All Lower - antuka | ||||
27.06.20 1. kolo | vs. Kai Wehnelt | 2-5, - Stefan Seifert - skreč | detail zápasu | |
26.06.20 1. kolo | vs. Tom Schonenberg | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.06.20 1. kolo | vs. Kai Wehnelt | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.06.20 1. kolo | vs. Marvin Moeller | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Jakub Paul | 4-6, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
18.02.20 1. kolo | vs. Maximilian Neuchrist | 7-66, 4-2, Maximilian Neuchrist - skreč | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Antonio Massara | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.02.20 1. kolo | vs. Ioannis Stamoulos | 6-0, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Veigy - koberec | ||||
30.01.20 2. kolo | vs. Quentin Robert (1994) | 6-73, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
29.01.20 1. kolo | vs. Jurgen Briand | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
27.01.20 kvalifik. | vs. Glenn Smits | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
24.01.20 štvrťfinále | vs. Jonas Forejtek | 6-1, 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.20 2. kolo | vs. Alexander Erler | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.01.20 1. kolo | vs. Evan Hoyt | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
21.01.20 kvalifik. | vs. Lasse Muscheites | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Niklas Albuszies | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Paul-Georg Guenther | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Vladyslav Manafov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Filip Duda | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Laurynas Grigelis | 2-4, - Stefan Seifert - skreč | detail zápasu | |
M15 Parnu - tvrdý I. | ||||
02.11.19 semifinále | vs. Evgenii Tiurnev | 5-7, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
01.11.19 štvrťfinále | vs. Maxime Pauwels | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
31.10.19 2. kolo | vs. Baptiste Crepatte | 7-5, 1-0, Baptiste Crepatte - skreč | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Kristjan Tamm | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Liberec - koberec | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Uladzimir Ignatik | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
22.10.19 1. kolo | vs. Karlo Cubelic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bad - koberec | ||||
13.10.19 finále | vs. Jan Choinski | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.10.19 semifinále | vs. Justin Eleveld | 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
11.10.19 štvrťfinále | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
10.10.19 2. kolo | vs. Daniel Altmaier | 6-4, 7-5 | detail zápasu |