Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Japonsko
22.10.98, 25 rokov
22.10.98, 25 rokov
Uisung Park vs. Shohei Chikami - Vzájomné zápasy
21.06.21 | kvalifik. | Uisung Park | Shohei Chikami | 6-4, 6-3 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Uisung Park form & Shohei Chikami form
Uisung Park - posledné zápasy
M25 Changwon - tvrdý | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Rimpei Kawakami | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Yunseok Jang | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Daegu - tvrdý | ||||
11.06.23 finále | vs. Jea Moon Lee | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
10.06.23 semifinále | vs. Takuya Kumasaka | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
09.06.23 štvrťfinále | vs. Yunseong Chung | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Taisei Ichikawa | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Kenta Miyoshi | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Gwangju Challenger - tvrdý | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Jordan Thompson | 1-6, 7-63, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 4-5, - Uisung Park - skreč | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
09.11.22 1. kolo | vs. Kris Van Wyk | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
04.11.22 štvrťfinále | vs. Tsung-Hao Huang | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.11.22 2. kolo | vs. Kazuki Nishiwaki | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
01.11.22 1. kolo | vs. Gunawan Trismuwantara | 6-1, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
28.10.22 štvrťfinále | vs. Konstantin Kravchuk | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
27.10.22 2. kolo | vs. Jirat Navasirisomboon | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
26.10.22 1. kolo | vs. Minhtuan Pham | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
Gwangju Challenger - tvrdý | ||||
06.10.22 2. kolo | vs. Christopher Eubanks | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.10.22 1. kolo | vs. Jay Clarke | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Daegu - tvrdý | ||||
04.09.22 finále | vs. Cheong-Eui Kim | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
03.09.22 semifinále | vs. Palaphoom Kovapitukted | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.09.22 štvrťfinále | vs. Sanhui Shin | 7-61, 6-74, 7-5 | detail zápasu | |
01.09.22 2. kolo | vs. Seon Yong Han | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
31.08.22 1. kolo | vs. Thomas Pavlekovich Smith | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
18.08.22 2. kolo | vs. Ajeet Rai | 7-5, 4-6, 2-3, - Uisung Park - skreč | detail zápasu | |
16.08.22 1. kolo | vs. Alexander Crnokrak | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
11.08.22 2. kolo | vs. Ryota Tanuma | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.08.22 1. kolo | vs. Kazuki Nishiwaki | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kuching - tvrdý | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Tomohiro Masabayashi | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kuala - tvrdý | ||||
29.07.22 štvrťfinále | vs. Keisuke Saitoh | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.07.22 2. kolo | vs. Duckhee Lee | 7-64, 3-1, Duckhee Lee - skreč | detail zápasu |
Shohei Chikami - posledné zápasy
M15 Nishi - tvrdý | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Masamichi Imamura | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Kohtaro Kuriyama | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Hinode - tvrdý | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Kentaro Otsuka | 6-4, 5-7, 10-12 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Shimon Kono | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Kousuke Ogura | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Stefan Vujic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Ymerali Ibraimi | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Alex Bolt | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Scott Jones | Scott Jones - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Joshua Charlton | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ty Host | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
20.12.23 kvalifik. | vs. Ko Suzuki | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.12.23 1. kolo kval. | vs. Kai-An Wu | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kuala - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Yuta Kawahashi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Ipoh - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Antoine Berger | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Yusuke Takahashi | 7-65, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Daniil Glinka | 6-2, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Youssef Labbene | 7-5, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Max Wiskandt | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.04.23 1. kolo | vs. Aleksi Lofman | 1-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Kashiwa - tvrdý | ||||
03.04.23 kvalifik. | vs. Kazuma Kawachi | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Mao Takada | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Tsukuba - tvrdý | ||||
27.03.23 kvalifik. | vs. Kaito Uesugi | 7-5, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
27.03.23 1. kolo kval. | vs. Krittin Koaykul | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Alexandr Binda | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Evgeny Philippov | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
28.02.23 kvalifik. | vs. Karlo Cubelic | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
27.02.23 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Zatsepin | 6-1, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.02.23 štvrťfinále | vs. Luca Giacomini | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu |