ZÁPAS
24.07.22 | 1. kolo kval. | Ugo Blanchet | Clement Tabur | 6-3, 6-75, 6-3 | Zug Challenger | antuka |
ŠTATISTIKY
Ugo Blanchet | Clement Tabur | |
1. podanie % | 50/121 (41%) | 58/106 (55%) |
Vyhrané body z 1.podania | 36/50 (72%) | 44/58 (76%) |
Vyhrané body z 2.podania | 36/71 (51%) | 17/48 (35%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 3/9 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 45/106 (42%) | 49/121 (40%) |
Vyhrané body celkom | 117/227 (52%) | 110/227 (48%) |
Dvojchyby | 10 | 11 |
Esá | 12 | 7 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Ugo Blanchet | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Clement Tabur | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ugo Blanchet | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Clement Tabur | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ugo Blanchet | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Clement Tabur | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Ugo Blanchet | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Clement Tabur | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Ugo Blanchet | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Clement Tabur | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ugo Blanchet | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Clement Tabur | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ugo Blanchet | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Clement Tabur | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ugo Blanchet | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Clement Tabur | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ugo Blanchet | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
4-4 | Clement Tabur | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ugo Blanchet | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-5 | Clement Tabur | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Ugo Blanchet | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-6 | Clement Tabur | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 0-4, 1-4, 2-4, 3-4, 4-4, 4-5, 5-5, 5-6 | ||
6-75 |
3 | ||
Ugo Blanchet | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Clement Tabur | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ugo Blanchet | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Clement Tabur | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ugo Blanchet | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Clement Tabur | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ugo Blanchet | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Clement Tabur | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ugo Blanchet | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 | Clement Tabur | |
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Ugo Blanchet vs. Clement Tabur - Vzájomné zápasy
13.06.23 | 1. kolo | Clement Tabur | Ugo Blanchet | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Lyon Challenger | antuka |
11.10.22 | kvalifik. | Clement Tabur | Ugo Blanchet | 0-6, 7-60, 6-3 | detail zápasu | St. Tropez | tvrdý |
24.07.22 | 1. kolo kval. | Ugo Blanchet | Clement Tabur | 6-3, 6-75, 6-3 | detail zápasu | Zug Challenger | antuka |
Ugo Blanchet form & Clement Tabur form
Ugo Blanchet - posledné zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Nikoloz Basilashvili | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo | vs. Gijs Brouwer | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 0-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 6-3, 3-6, 7-65 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Gregoire Barrere | 7-67, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Titouan Droguet | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Jesper De Jong | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Harold Mayot | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Metz - tvrdý I. | ||||
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Tom Paris | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Mark Lajal | 2-6, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Leandro Riedi | 7-65, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Jelle Sels | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Picchione | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Kyrian Jacquet | 0-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Alexandre Muller | 7-68, 6-4 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
15.10.23 finále | vs. Mattia Bellucci | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.10.23 semifinále | vs. Maxime Janvier | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
13.10.23 štvrťfinále | vs. Flavio Cobolli | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Constant Lestienne | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Sumit Nagal | 6-1, 3-0, Sumit Nagal - skreč | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Daniel Rincon | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Ergi Kirkin | 6-3, 4-0, Ergi Kirkin - skreč | detail zápasu | |
St. Tropez - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Arthur Cazaux | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
17.09.23 finále | vs. Robin Bertrand | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
16.09.23 semifinále | vs. Kris Van Wyk | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Clement Tabur - posledné zápasy
Zadar Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Stefano Travaglia | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
10.03.24 finále | vs. Marco Trungelliti | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Damien Wenger | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Calvin Hemery | 4-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
06.03.24 2. kolo | vs. Hernan Casanova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo | vs. Emilien Voisin | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Stefan Kozlov | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Nick Hardt | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
16.02.24 2. kolo | vs. Bautista Vilicich | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Louroi Martinez | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
11.02.24 finále | vs. Nick Hardt | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.02.24 štvrťfinále | vs. Sebastian Gima | 7-5, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
10.02.24 semifinále | vs. Mathys Erhard | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Antonio Massara | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Jorge Martinez Martinez | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexander Ritschard | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Gauthier Onclin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Brandon Holt | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Robert Strombachs | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Pijus Vaitiekunas | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Mae Malige | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
12.11.23 finále | vs. Hady Habib | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.11.23 semifinále | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
10.11.23 štvrťfinále | vs. Fabrizio Andaloro | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Daniel De Jonge | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Luka Pavlovic | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Arthur Fery | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Rincon | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Martin Landaluce | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu |