ZÁPAS
22.03.22 | 1. kolo kval. | Tomohiro Masabayashi | Damir Makhmudov | 6-4, 6-0 | M15 Monastir | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Japonsko
05.03.98, 26 rokov
18 327 $
05.03.98, 26 rokov
18 327 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Kazachstán
05.06.99, 24 rokov
05.06.99, 24 rokov
Tomohiro Masabayashi vs. Damir Makhmudov - Vzájomné zápasy
22.03.22 | 1. kolo kval. | Tomohiro Masabayashi | Damir Makhmudov | 6-4, 6-0 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Tomohiro Masabayashi form & Damir Makhmudov form
Tomohiro Masabayashi - posledné zápasy
M15 Kashiwa - tvrdý | ||||
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Daisuke Sumizawa | 4-6, 7-63, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Tsukuba - tvrdý | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Ryotaro Shimomura | 4-6, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Linang Xiao | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Nishi - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Ryotaro Taguchi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Hinode - tvrdý | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Daiki Yoshimura | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Ryota Takahashi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
18.12.23 1. kolo kval. | vs. Shu Muto | 1-6, 7-66, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Gold - tvrdý | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Andre Szilvassy | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Brisbane - tvrdý | ||||
21.11.23 2. kolo kval. | vs. Mason Naumovski | 6-75, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Tao Mu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Takasaki - tvrdý | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Toru Horie | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
15.09.23 2. kolo | vs. Yuki Mochizuki | 6-2, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Keisuke Saitoh | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Omar Fields | 7-5, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Daisuke Sumizawa | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Keisuke Saitoh | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Chih Chi Huang | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Natsuki Yamamoto | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Ergi Kirkin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Chien-Hsun Lo | 5-7, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Makoto Ochi | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Yan Cheng Chen | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Nathan Anthony Barki | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
17.06.23 štvrťfinále | vs. Omar Jasika | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.06.23 2. kolo | vs. Hong-Lin Fu | 6-2, 5-7, 7-63 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Savriyan Danilov | 5-3, Savriyan Danilov - skreč | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Omar Jasika | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Karuizawa - antuka | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Yuta Kawahashi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Yanki Erel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.04.23 kvalifik. | vs. Seon Yong Han | 6-2, 3-6, 10-5 | detail zápasu |
Damir Makhmudov - posledné zápasy
M25 Monastir - tvrdý | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Dusan Rsovac | 2-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
08.05.22 2. kolo kval. | vs. Marco Berti | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Gunjan Jadhav | 5-7, 6-70 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Andrej Krajcik | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Christian Saidi Otupio | 6-3, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Filippo Tonnicchi | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Matthew Stubbings | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Andrej Krajcik | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.03.22 1. kolo kval. | vs. Tomohiro Masabayashi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Alexandre Aubriot | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Antonio Campo | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Yaraslav Shyla | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Oleg Syrovatskiy | 5-7, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
05.04.21 1. kolo kval. | vs. Oleg Syrovatskiy | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Nur - tvrdý I. | ||||
08.02.21 1. kolo kval. | vs. Francesco Maestrelli | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Nur - tvrdý I. | ||||
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Yaraslav Shyla | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Federico Arnaboldi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Egor Noskin | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Bukhara - tvrdý | ||||
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Bekhzod Rasamatov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Karshi - tvrdý | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Egor Noskin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Almaty - tvrdý | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Ivan Zaytsev | 6-4, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Igor Shrolik | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Bekzat Usipbekov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Ust - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Shokhrukh Gayratov | 2-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Almaty - tvrdý | ||||
09.07.19 kvalifik. | vs. Aliaksandr Prudnikau | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Adil Karakayev | 6-3, 4-6, 14-12 | detail zápasu | |
M25 Shymkent - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Yan Bondarevskiy | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Shymkent - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Dostanbek Tashbulatov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Kristian Lozan | 1-6, 0-6 | detail zápasu |