ZÁPAS
07.05.23 | 1. kolo kval. | Tomas Vaise | David Munoz (ESP) | 6-1, 6-1 | M25 Valldoreix | antuka |
ŠTATISTIKY
Litva
21.01.98, 26 rokov
21.01.98, 26 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Španielsko
05.07.02, 21 rokov
05.07.02, 21 rokov
Tomas Vaise vs. David Munoz (ESP) - Vzájomné zápasy
07.05.23 | 1. kolo kval. | Tomas Vaise | David Munoz (ESP) | 6-1, 6-1 | detail zápasu | M25 Valldoreix | antuka |
Tomas Vaise form & David Munoz (ESP) form
Tomas Vaise - posledné zápasy
M25 Tavira - tvrdý | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Simon Freund | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
10.10.23 kvalifik. | vs. Diogo Marques | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Twan Van Zijl | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Julius Augunas | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Jeiden Saidizand | 7-62, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Szczawno - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Dawid Wisniewski | 4-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Pietro Orlando Fellin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
22.08.23 kvalifik. | vs. Vojtech Vlkovsky | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Breno Rossetto Urvaneja | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Bielsko - antuka | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Piotr Siekanowicz | 4-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Lodz - antuka | ||||
08.08.23 2. kolo kval. | vs. Michal Matuszewski | 3-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
08.08.23 kvalifik. | vs. Vojtech Mares | 6-3, 6-711, 8-10 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Umberto Giovannini | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Hyvinkaa - antuka | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Erik Grevelius | 6-1, 6-75, 5-10 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Matvey Minin | 5-7, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Jiri Cizek | 6-3, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Poprad - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Roman Postolka | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.06.23 kvalifik. | vs. Ondrej Horak | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Egor Baklanov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Martos - tvrdý | ||||
13.06.23 kvalifik. | vs. Carles Hernandez | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Alberto Altur Fernandez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Cordoba - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Dali Blanch | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 La - antuka | ||||
31.05.23 kvalifik. | vs. Tomas Antonio Serrano Luis | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.05.23 2. kolo kval. | vs. Illia Stoliar | 3-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Rafael Goldberg Alviani | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
M25 Valldoreix - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Anthony Genov | 6-2, 4-6, 15-17 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. David Munoz (ESP) | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Timo Stodder | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.03.23 kvalifik. | vs. Timofey Stepanov | 6-2, 7-5 | detail zápasu |
David Munoz (ESP) - posledné zápasy
M25 Loule - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Dorian Tremblay | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Setubal - tvrdý | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Trey Hilderbrand | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Elian Mario Gabriel Caballero | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Guilherme Valdoleiros | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Adam Panaras | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Porto - tvrdý | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Artiom Dorofeev | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Joao Martins | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Gandia - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Kane Bonsach Ganley | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Roda - tvrdý | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Edas Butvilas | 6-4, 6-74, 3-8, - David Munoz (ESP) - skreč | detail zápasu | |
M25 Cordoba - antuka | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Sergio Callejon Hernando | 0-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Javier Molino | Javier Molino - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M25 La - antuka | ||||
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Juan Mano | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Valldoreix - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Tomas Vaise | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Marc Saura Moragrega | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Madrid - tvrdý | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Tomas Curras Abasolo | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Setubal - tvrdý | ||||
29.08.22 2. kolo kval. | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Daniel Silva (POR) | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Santander - antuka | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Luis Francisco | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Agadir - antuka | ||||
02.08.22 kvalifik. | vs. Alessandro Cortegiani | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.08.22 2. kolo kval. | vs. Facundo Dadino | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Castelo - tvrdý | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Martim Marujo | 6-4, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Martos - tvrdý | ||||
13.06.22 1. kolo kval. | vs. Bingyu Yu | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 La - antuka | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Darwin Blanch | 2-5, - David Munoz (ESP) - skreč | detail zápasu | |
M25 Vic - antuka | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Carlos Giraldi | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Chiang - tvrdý | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Loule - tvrdý | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Ricardo Batista | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Portimao - tvrdý | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Mario Mansilla Diez | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Illia Stoliar | 6-3, 6-74, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
30.01.22 1. kolo kval. | vs. Max Benaim | 5-7, 2-6 | detail zápasu |