Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rakúsko
20.09.01, 22 rokov
20.09.01, 22 rokov
Tomas Papik vs. Niklas Waldner - Vzájomné zápasy
09.02.20 | 1. kolo kval. | Tomas Papik | Niklas Waldner | 6-2, 6-2 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
Tomas Papik form & Niklas Waldner form
Tomas Papik - posledné zápasy
M25 Wetzlar - antuka | ||||
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Daniel Cukierman | 6-3, 6-73, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Wroclaw - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Ondrej Horak | 5-7, 3-1, - Tomas Papik - skreč | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Tobias Simon | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.06.21 kvalifik. | vs. Jonas Trinker | 7-5, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Hendrik Jebens | 6-3, 7-69 | detail zápasu | |
M25 Most - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Mark Havlicek | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Viktor Durasovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.05.21 kvalifik. | vs. Jiri Jenicek | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Ondrej Horak | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Jan Stolin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Adam Pavlasek | 2-6, 7-68, 1-10 | detail zápasu | |
M25 Meerbusch - antuka | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Christian Sigsgaard | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
17.03.21 1. kolo | vs. Marek Gengel | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Illya Beloborodko | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Giuseppe La Vela | 7-5, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
09.11.20 2. kolo kval. | vs. Miljan Zekic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Dylan Salton | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
02.11.20 2. kolo kval. | vs. Remy Bertola | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.11.20 1. kolo kval. | vs. Muhammad Ragy | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
22.09.20 kvalifik. | vs. Patrik Rikl | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
21.09.20 2. kolo kval. | vs. Mick Veldheer | 3-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Milan Radojkovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Oscar Weightman | 3-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Piotr Matuszewski | 0-6, 0-1, - Tomas Papik - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Simone Roncalli | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.20 kvalifik. | vs. Moerani Bouzige | 6-2, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Andrea Picchione | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Niklas Waldner | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. David Poljak | 1-6, 5-7 | detail zápasu |
Niklas Waldner - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Sven Corbinais | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Stefan Frljanic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Francesco Paschetto | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Pietro Pampanin | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Samir Mustafin | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Romain Faucon | 2-6, 6-3, 12-10 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-3, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Breno Rossetto Urvaneja | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Liam Delicata | 5-7, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Michael Zhu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Matteo Fondriest | 3-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.12.23 1. kolo kval. | vs. Konstantin Zhzhenov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Frederic Schlossmann | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Laelson Rodrigues | 3-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Thiemo de Bakker | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Harold Van Raemdonck | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Rishabdev Raman | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandr Lobanov | 6-4, 3-6, 13-11 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Ivo Vercik | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Alexandar Balj | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Miguel Garcia | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Laelson Rodrigues | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Selva - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Moroder | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Aleksandr Lobanov | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Loan Lestir | 1-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Stefano Liokossis | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Cardinaud | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Clement Deleersnyder | 3-6, 1-6 | detail zápasu |