ZÁPAS
11.02.20 | kvalifik. | Tomas Papik | Moerani Bouzige | 6-2, 3-6, 10-3 | M15 Sharm | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Tomas Papik | Moerani Bouzige | |
1. podanie % | 56/69 (81%) | 34/52 (65%) |
Vyhrané body z 1.podania | 41/56 (73%) | 25/34 (74%) |
Vyhrané body z 2.podania | 4/13 (31%) | 9/18 (50%) |
Vyhrané break-bally | 2/3 (67%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 18/52 (35%) | 24/69 (35%) |
Vyhrané body celkom | 63/121 (52%) | 58/121 (48%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esá | 4 | 3 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Moerani Bouzige | |
0-0, 15-30 | ||
Tomas Papik | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Moerani Bouzige | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
Tomas Papik | 2-1 | |
0-0, 40-15, A-40 | ||
Tomas Papik | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Tomas Papik | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-1 | Moerani Bouzige | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Tomas Papik | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Moerani Bouzige | |
0-0, 0-15 | ||
Tomas Papik | 0-1 | |
0-0, 40-30 | ||
1-1 | Moerani Bouzige | |
0-0 | ||
1-2 | Moerani Bouzige | |
0-0, 0-40, 40-15[BP] | ||
2-2 | Moerani Bouzige | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Tomas Papik | 2-3 | |
0-0, 15-0 | ||
3-4 | Moerani Bouzige | |
0-0, 30-40, 40-40, 40-A | ||
3-5 | Moerani Bouzige | |
0-0 | ||
3-6 |
3 | ||
Tomas Papik | 0-0 | |
10-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Tomas Papik vs. Moerani Bouzige - Vzájomné zápasy
11.02.20 | kvalifik. | Tomas Papik | Moerani Bouzige | 6-2, 3-6, 10-3 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
Tomas Papik form & Moerani Bouzige form
Tomas Papik - posledné zápasy
M25 Wetzlar - antuka | ||||
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Daniel Cukierman | 6-3, 6-73, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Wroclaw - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Ondrej Horak | 5-7, 3-1, - Tomas Papik - skreč | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Tobias Simon | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.06.21 kvalifik. | vs. Jonas Trinker | 7-5, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Hendrik Jebens | 6-3, 7-69 | detail zápasu | |
M25 Most - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Mark Havlicek | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Viktor Durasovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.05.21 kvalifik. | vs. Jiri Jenicek | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Ondrej Horak | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Jan Stolin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Adam Pavlasek | 2-6, 7-68, 1-10 | detail zápasu | |
M25 Meerbusch - antuka | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Christian Sigsgaard | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
17.03.21 1. kolo | vs. Marek Gengel | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Illya Beloborodko | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Giuseppe La Vela | 7-5, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
09.11.20 2. kolo kval. | vs. Miljan Zekic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Dylan Salton | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
02.11.20 2. kolo kval. | vs. Remy Bertola | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.11.20 1. kolo kval. | vs. Muhammad Ragy | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
22.09.20 kvalifik. | vs. Patrik Rikl | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
21.09.20 2. kolo kval. | vs. Mick Veldheer | 3-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Milan Radojkovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Oscar Weightman | 3-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Piotr Matuszewski | 0-6, 0-1, - Tomas Papik - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Simone Roncalli | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.20 kvalifik. | vs. Moerani Bouzige | 6-2, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Andrea Picchione | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Niklas Waldner | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. David Poljak | 1-6, 5-7 | detail zápasu |
Moerani Bouzige - posledné zápasy
M15 Sanxenxo - tvrdý | ||||
23.04.24 1. kolo | vs. Afonso Portugal | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.04.24 štvrťfinále | vs. Robin Bertrand | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.04.24 2. kolo | vs. Ryuki Matsuda | 6-1, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
17.04.24 1. kolo | vs. Lukas Pokorny | 6-3, 1-6, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.04.24 semifinále | vs. Stuart Parker | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.04.24 štvrťfinále | vs. Kristjan Tamm | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
11.04.24 2. kolo | vs. William Grant | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
10.04.24 1. kolo | vs. Egor Agafonov | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.04.24 štvrťfinále | vs. William Grant | 1-6, 6-4, 6-75 | detail zápasu | |
04.04.24 2. kolo | vs. Maxence Rivet | 7-64, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Tauheed Browning | 6-2, 3-1, Tauheed Browning - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Koray Kirci | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Joshua Charlton | 5-7, 6-4, 6-76 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Seon Yong Han | 6-2, 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Blake Ellis | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Makoto Ochi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Calum Puttergill | 1-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Jesse Delaney | 5-7, 7-64, 7-60 | detail zápasu | |
Burnie 1 - tvrdý | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Dane Sweeny | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Enzo Couacaud | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Hugo Grenier | 4-6, 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Thomas Fancutt | 5-7, 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Blake Bayldon | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Papamoa - tvrdý | ||||
21.12.23 štvrťfinále | vs. Jack Loutit | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Carl Emil Overbeck | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
19.12.23 2. kolo | vs. Reece Falck | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Gold - tvrdý | ||||
30.11.23 1. kolo | vs. Andre Szilvassy | 3-6, 7-61, 6-0 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Ajeet Rai | 6-73, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Brisbane - tvrdý | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Blake Ellis | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Keisuke Saitoh | 6-4, 2-6, 7-5 | detail zápasu |