Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
11.05.01, 22 rokov
11.05.01, 22 rokov
Tomas Farjat vs. Filip Krolo - Vzájomné zápasy
18.11.19 | 2. kolo kval. | Tomas Farjat | Filip Krolo | 7-5, 6-1 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
11.11.19 | 2. kolo kval. | Tomas Farjat | Filip Krolo | 6-4, 6-4 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Tomas Farjat form & Filip Krolo form
Tomas Farjat - posledné zápasy
M15 Bragado - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Ezequiel Monferrer | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Nicolas Parizzia | 2-0, Nicolas Parizzia - skreč | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Santiago De La Fuente | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
15.03.24 2. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 6-3, 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Sebastian Olivera | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Ramiro Amarilla | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
13.02.24 kvalifik. | vs. Thiago Cigarran | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo kval. | vs. Mateo Branc | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Thiago Cigarran | 6-710, 3-6 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Nikos Lehmann | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Matheus Cury Bueres | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. Nicolas Zanellato | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Mateo Del Pino | 5-3, Mateo Del Pino - skreč | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Estaban Davila | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Alan Fernando Rubio Fierros | 6-72, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cochabamba - antuka | ||||
19.11.23 finále | vs. Valerio Aboian | 3-6, 7-67, 6-72 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Ignacio Monzon | 6-3, 4-6, 7-65 | detail zápasu | |
17.11.23 štvrťfinále | vs. Nicolas Villalon | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Daniel Berdecio Flores | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
03.11.23 2. kolo | vs. Leonardo Aboian | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Facundo Grasso | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Renzo Olivo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 4-6, 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Facundo Juarez | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Arklon Huertas Del Pino | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Frazier Rengifo | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Guido Ivan Justo | 6-2, 7-5 | detail zápasu |
Filip Krolo - posledné zápasy
M15 Opatija - antuka | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Noah Thurner | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Adam Gabor Szoke | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Artem Podorozhnyi | 6-4, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Jeremy Taylor | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Denis Petak | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.03.24 2. kolo kval. | vs. Alexander Grekul | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Nikola Puntaric | 4-6, 7-62, 15-13 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Stefano D'Agostino | 4-6, 7-62, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.02.24 kvalifik. | vs. Hayato Matsuoka | 5-7, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Anurag Agarwal | 6-0, 7-64 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Curzio Manucci | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Maxim Zhukov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Zachary Mintz | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Louis Van Herck | 4-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Cadolzburg - koberec | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. David Eichenseher | 3-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Pavlos Tsitsipas | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. David Mizrahi | 6-4, 6-74, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Przemyslaw Michocki | 3-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Jannik Maute | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Buschhausen - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Arthur Bonnaud | 6-76, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Veljko Krstic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Dimitur Simeonov | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Tomas Farjat | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Tamerlan Kalkenov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Tomas Farjat | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Cedric Stanke | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Ricany - antuka | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Mannapov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
09.09.19 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Schlieren - antuka | ||||
19.08.19 kvalifik. | vs. Chuhan Wang | 0-6, 0-6 | detail zápasu |