Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Paraguay
23.05.98, 25 rokov
23.05.98, 25 rokov
Tomas Farjat vs. Bruno Britez - Vzájomné zápasy
13.10.19 | 2. kolo kval. | Tomas Farjat | Bruno Britez | 6-0, 6-1 | detail zápasu | M15 Tabarka | antuka |
Tomas Farjat form & Bruno Britez form
Tomas Farjat - posledné zápasy
M15 Bragado - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Nicolas Parizzia | 2-0, Nicolas Parizzia - skreč | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Santiago De La Fuente | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
15.03.24 2. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 6-3, 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Sebastian Olivera | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Ramiro Amarilla | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
13.02.24 kvalifik. | vs. Thiago Cigarran | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo kval. | vs. Mateo Branc | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Thiago Cigarran | 6-710, 3-6 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Nikos Lehmann | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Matheus Cury Bueres | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. Nicolas Zanellato | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Mateo Del Pino | 5-3, Mateo Del Pino - skreč | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Estaban Davila | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Alan Fernando Rubio Fierros | 6-72, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cochabamba - antuka | ||||
19.11.23 finále | vs. Valerio Aboian | 3-6, 7-67, 6-72 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Ignacio Monzon | 6-3, 4-6, 7-65 | detail zápasu | |
17.11.23 štvrťfinále | vs. Nicolas Villalon | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Daniel Berdecio Flores | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
03.11.23 2. kolo | vs. Leonardo Aboian | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Facundo Grasso | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Renzo Olivo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 4-6, 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Facundo Juarez | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Arklon Huertas Del Pino | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Frazier Rengifo | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Guido Ivan Justo | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Bruna | 7-5, 4-6, 4-1, Nicolas Bruna - skreč | detail zápasu |
Bruno Britez - posledné zápasy
M15 Tabarka - antuka | ||||
27.10.19 2. kolo kval. | vs. Adam Kovac | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Octavio Volpi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
13.10.19 2. kolo kval. | vs. Tomas Farjat | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Victor Ernaelsteen | 6-2, 1-6, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Nicolas Bianchi | 6-4, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Lambare - antuka | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Christian Oliveira | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
Brazil F2 - antuka | ||||
29.04.18 1. kolo kval. | vs. Joao Marcos Nusdeo | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Egypt F11 - tvrdý | ||||
28.03.18 1. kolo | vs. Johann Willems | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Egypt F10 - tvrdý | ||||
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Kazuki Nishiwaki | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Iancu-Lustinian Ghinda | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Egypt F9 - tvrdý | ||||
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Anton Chekhov | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Ilco Van Buuren | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Egypt F8 - tvrdý | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Anton Chekhov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Egypt F7 - tvrdý | ||||
25.02.18 1. kolo kval. | vs. Dominik Podsednik | 5-7, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Mirko Martinez | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Egypt F6 - tvrdý | ||||
17.02.18 1. kolo kval. | vs. Mateusz Terczynski | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Argentina F9 - antuka | ||||
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Alan Ferreyra | 6-1, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
07.10.17 1. kolo kval. | vs. Pedro Sakamoto | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Argentina F4 - antuka | ||||
23.08.17 2. kolo | vs. Nicolas Santos | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.08.17 1. kolo | vs. Nicolas Zaidman | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Leonardo Aboian | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
21.08.17 2. kolo kval. | vs. Facundo Lopez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
21.08.17 kvalifik. | vs. Juan Bautista Otegui | 6-1, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
Floridablanca Challenger - antuka | ||||
05.08.17 1. kolo kval. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Colombia F2 - antuka | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Colombia F1 - tvrdý | ||||
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Daniel Mora | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Felipe Ramirez Luna | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Medellin Challenger - antuka | ||||
09.07.17 1. kolo kval. | vs. Nicolas Alberto Arreche | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Argentina F1 - antuka | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Francisco Cerundolo | 3-6, 4-6 | detail zápasu |