ZÁPAS
30.03.21 | kvalifik. | Toby D. Boyer | Andrew Paulson | 6-3, 6-1 | M15 Sharm | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Toby D. Boyer | Andrew Paulson | |
1. podanie % | 30/43 (70%) | 20/40 (50%) |
Vyhrané body z 1.podania | 25/30 (83%) | 13/20 (65%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/13 (62%) | 7/20 (35%) |
Vyhrané break-bally | 4/5 (80%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 20/40 (50%) | 10/43 (23%) |
Vyhrané body celkom | 53/83 (64%) | 30/83 (36%) |
Dvojchyby | 1 | 5 |
Esá | 3 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Toby D. Boyer | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Andrew Paulson | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Toby D. Boyer | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Andrew Paulson | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Toby D. Boyer | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Andrew Paulson | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Toby D. Boyer | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Andrew Paulson | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Toby D. Boyer | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Andrew Paulson | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Toby D. Boyer | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Andrew Paulson | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Toby D. Boyer | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Andrew Paulson | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Toby D. Boyer | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Andrew Paulson | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
USA
25.06.96, 27 rokov
25.06.96, 27 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Toby D. Boyer vs. Andrew Paulson - Vzájomné zápasy
30.03.21 | kvalifik. | Toby D. Boyer | Andrew Paulson | 6-3, 6-1 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
Toby D. Boyer form & Andrew Paulson form
Toby D. Boyer - posledné zápasy
M15 Champaign - tvrdý | ||||
15.09.22 2. kolo | vs. A.j. Catanzariti | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.09.22 1. kolo | vs. Alexander Petrov | 2-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
13.09.22 kvalifik. | vs. Jannik Opitz | 6-4, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
12.09.22 1. kolo kval. | vs. Tyler Bowers | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Wichita - tvrdý | ||||
15.06.22 1. kolo | vs. Shunsuke Mitsui | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Hans Christian Bustiman Gonzalez | 6-75, 7-64, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Isaiah Strode | 0-6, 6-1, 6-75 | detail zápasu | |
10.05.22 kvalifik. | vs. Joseph Corse | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Ryan Johnson | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Jose Eduardo Jasso Cancino | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Orange - antuka | ||||
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Nico Mostardi | 6-4, 3-6, 12-14 | detail zápasu | |
M15 Sunrise - antuka | ||||
11.04.22 1. kolo kval. | vs. Alexander Bernard | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Calabasas - tvrdý | ||||
21.03.22 1. kolo kval. | vs. Aidan Mayo | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Bakersfield - tvrdý | ||||
14.03.22 1. kolo kval. | vs. Mark Whitehouse | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
14.02.22 2. kolo kval. | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Arturo Altamirano (1966) | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
09.02.22 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.02.22 2. kolo kval. | vs. Alberto Puello | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
08.02.22 kvalifik. | vs. Alvaro Guillen Meza | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Weston - antuka | ||||
24.01.22 2. kolo kval. | vs. Jonathan Irwanto | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Kyle Overmyer | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
09.12.21 2. kolo | vs. Marco Brugnerotto | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.12.21 1. kolo | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
07.12.21 kvalifik. | vs. Alberto Puello | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
06.12.21 2. kolo kval. | vs. Alvaro Perez | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
01.12.21 1. kolo | vs. Blaise Bicknell | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.11.21 kvalifik. | vs. Sandro Cottino | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
29.11.21 2. kolo kval. | vs. Juan Luis Yanine | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Columbus - tvrdý I. | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Toby Alex Kodat | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Harlingen - tvrdý | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Paul Jubb | 5-7, 1-6 | detail zápasu |
Andrew Paulson - posledné zápasy
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Gabriel Diallo | 6-4, 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
03.11.23 štvrťfinále | vs. Maximilian Marterer | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.11.23 2. kolo | vs. Timo Stodder | 7-69, 6-3 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Louis Wessels | 6-4, 6-76, 6-3 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Tom Gentzsch | 3-6, 7-65, 7-64 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Jakob Schnaitter | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Lukas Klein | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Masur | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Luca Nardi | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
01.10.23 finále | vs. Valentin Vacherot | 6-3, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
30.09.23 semifinále | vs. Sebastian Gima | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
29.09.23 2. kolo | vs. Luka Mikrut | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
29.09.23 štvrťfinále | vs. Matej Dodig | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
28.09.23 1. kolo | vs. Ryuki Matsuda | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Zsombor Piros | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Nino Serdarusic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Juan Pablo Paz | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexandru Gliga | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 6-73, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Steven Diez | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Marvin Moeller | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Daniel Siniakov | 7-5, 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
Prague 3 - antuka | ||||
24.08.23 štvrťfinále | vs. Valentin Vacherot | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
23.08.23 2. kolo | vs. Mathys Erhard | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Pawel Juszczak | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Lodz - antuka | ||||
13.08.23 finále | vs. Daniel Paty | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
12.08.23 semifinále | vs. Jakub Nicod | 3-6, 7-60, 6-2 | detail zápasu | |
11.08.23 štvrťfinále | vs. Aleksander Orlikowski | 7-63, 6-4 | detail zápasu |