Rusko
30.10.96, 27 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Turecko
30.07.98, 25 rokov
Uzbekist
27.10.98, 25 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Turecko
25.09.00, 23 rokov
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Timur Kiuamov/Khumoun Sultanov vs. Cengiz Aksu/Yanki Erel - Vzájomné zápasy
Timur Kiuamov form & Cengiz Aksu form
Timur Kiuamov/Khumoun Sultanov - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka |
10.02.21 1. kolo | vs. Neil Oberleitner/Mick Veldheer | 1-6, 6-71 | | detail zápasu |
M15 Antalya - antuka |
05.02.21 štvrťfinále | vs. Nuno Borges/Alex Rybakov | 4-6, 3-6 | | detail zápasu |
04.02.21 1. kolo | vs. Suleyman Deniz Gursoy/Emir Sutekin | 6-4, 6-0 | | detail zápasu |
M15 Antalya - antuka |
26.12.20 finále | vs. Umut Akkoyun/Mert Naci Turker | 6-4, 6-3 | | detail zápasu |
25.12.20 semifinále | vs. Cengiz Aksu/Yanki Erel | 3-6, 6-2, 11-9 | | detail zápasu |
24.12.20 štvrťfinále | vs. Billy Harris/Peter Makk | 6-1, 7-65 | | detail zápasu |
22.12.20 1. kolo | vs. Osmancan Soyler/Taiyo Yamanaka | 6-0, 6-1 | | detail zápasu |
M15 Antalya - antuka |
20.12.20 finále | vs. Luciano Darderi/Georgii Kravchenko | 6-2, 7-65 | | detail zápasu |
19.12.20 semifinále | vs. Sanjar Fayziev/Sergey Fomin | 6-4, 3-6, 10-8 | | detail zápasu |
18.12.20 štvrťfinále | vs. Kaan Cepel/Emir Sendogan | 6-0, 6-4 | | detail zápasu |
17.12.20 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin/Evgeny Philippov | 3-6, 6-3, 10-2 | | detail zápasu |
M15 Antalya - antuka |
11.12.20 semifinále | vs. Cengiz Aksu/Yanki Erel | 4-6, 6-70 | | detail zápasu |
10.12.20 štvrťfinále | vs. Geoffrey Blancaneaux/Luciano Darderi | 6-2, 6-4 | | detail zápasu |
09.12.20 1. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan/Stefan Palosi | 1-6, 6-3, 10-8 | | detail zápasu |
M15 Antalya - antuka |
02.12.20 1. kolo | vs. Sanjar Fayziev/Sergey Fomin | 6-75, 6-4, 7-10 | | detail zápasu |
Cengiz Aksu/Yanki Erel - posledné zápasy
M25 Herzlia - tvrdý |
11.08.23 semifinále | vs. David Poljak/Hamish Stewart | 2-6, 6-73 | | detail zápasu |
10.08.23 štvrťfinále | vs. Vladimir Bazilevskiy/Amit Vales | 6-1, 6-2 | | detail zápasu |
08.08.23 1. kolo | vs. Alon Elia/Amit Shamash | 6-4, 6-4 | | detail zápasu |
M15 Antalya - antuka |
14.04.22 štvrťfinále | vs. Yuki Mochizuki/Kaito Uesugi | 0-6, 2-6 | | detail zápasu |
12.04.22 1. kolo | vs. Alexandar Balj/Vuk David Stramput | 6-1, 5-7, 10-6 | | detail zápasu |
M15 Antalya - antuka |
25.12.20 semifinále | vs. Timur Kiuamov/Khumoun Sultanov | 6-3, 2-6, 9-11 | | detail zápasu |
24.12.20 štvrťfinále | vs. Sarp Agabigun/Berk Ilkel | 6-1, 6-2 | | detail zápasu |
22.12.20 1. kolo | vs. Martin Dimitrov/Vasil Dimitrov | 6-3, 6-1 | | detail zápasu |
M15 Antalya - antuka |
18.12.20 štvrťfinále | vs. Sanjar Fayziev/Sergey Fomin | 2-6, 2-6 | | detail zápasu |
17.12.20 1. kolo | vs. Billy Harris/Oleksandr Ovcharenko | 7-5, 6-2 | | detail zápasu |
M15 Antalya - antuka |
12.12.20 finále | vs. Sanjar Fayziev/Sergey Fomin | 3-6, 4-6 | | detail zápasu |
11.12.20 semifinále | vs. Timur Kiuamov/Khumoun Sultanov | 6-4, 7-60 | | detail zápasu |
10.12.20 štvrťfinále | vs. Cezar Cretu/Dragos Nicolae Madaras | 3-6, 6-2, 10-2 | | detail zápasu |
09.12.20 1. kolo | vs. Umut Akkoyun/Mert Naci Turker | 7-5, 3-6, 10-6 | | detail zápasu |
M15 Antalya - antuka |
05.12.20 semifinále | vs. Umut Akkoyun/Mert Naci Turker | 2-6, 6-4, 7-10 | | detail zápasu |
04.12.20 štvrťfinále | vs. Calin Manda/Dan Alexandru Tomescu | Calin Manda/Dan Alexandru Tomescu - nenastúpil(a/i) | | detail zápasu |
02.12.20 1. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan/Stefan Palosi | 7-63, 6-4 | | detail zápasu |
M15 Antalya - antuka |
13.05.19 1. kolo | vs. Denys Klok/Vladimir Korolev | 6-74, 6-73 | | detail zápasu |
Turkey F31 - antuka |
21.08.17 1. kolo | vs. Wilson Leite/Caio Silva | 7-65, 6-4 | | detail zápasu |
21.08.17 štvrťfinále | vs. Bogdan Bobrov/Muhammet Haylaz | 1-6, 5-7 | | detail zápasu |
Turkey F30 - antuka |
14.08.17 1. kolo | vs. Tommy Bennett/Ergi Kirkin | 6-4, 7-5 | | detail zápasu |
14.08.17 štvrťfinále | vs. Radoslav Shandarov/Vasil Shandarov | 6-4, 3-6, 9-11 | | detail zápasu |
Turkey F26 - antuka |
17.07.17 1. kolo | vs. Bogdan Borza/Dragos Dima | 3-6, 6-4, 7-10 | | detail zápasu |
Turkey F25 - antuka |
10.07.17 1. kolo | vs. Nikola Cacic/Vasko Mladenov | 5-7, 1-6 | | detail zápasu |
Turkey F24 - antuka |
19.06.17 štvrťfinále | vs. Duje Kekez/Goran Markovic | 0-6, 7-67, 13-11 | | detail zápasu |
19.06.17 semifinále | vs. Marvin Greven/Jannis Kahlke | 6-2, 2-6, 9-11 | | detail zápasu |
19.06.17 1. kolo | vs. Gokberk Ergeneman/Berk Iliescu | 6-2, 6-4 | | detail zápasu |